Zrcadlová potvrzení, domácí cvičení a Ashanti - Iskra Lawrenceova průvodka k vítězství 2018

Je to model britského modelu Photoshopy, díky němuž se všichni dotazovali na termín "plus velikost", velvyslanec značky NEDA a pozitivní aktivista na tělo, podnikatelka pro každou aplikaci BODY fitness, a ona má na Instagram 3,9 milionu následovníků.

Chytili jsme se s Iskrou Lawrenceovou, abychom získali její nejlepší tipy, že v roce 2018 bude vaše nejoblíbenější vlastní ...

Jak vydělat na ... důvěře těla

1. Nenechte se zastrašit #bodyposi

"Může to být děsivé, protože mnoho komunit pozitivního těla může vypadat, že mají všechny odpovědi a že jsou vždy šťastní a vždy milují své tělo a jsou tu dny, kdy nemáte a to je v pořádku. Neznamená to, že nejste tělesné tělo nebo tělo jisté. Nejdůležitější je, že každý hlas se počítá. Je opravdu cenné, aby se kdokoli připojil a sdílel jejich hlas a pomohl rozšířit zastoupení. "

2. Procvičte si svoji vlastní péči o sebe

"Musíš se cvičit sám. Existuje mnoho různých přístupů, abyste našli ten správný nástroj pro vás.

"Může to být prohlášení, nebo můžete provést zrcadlovou výzvu a napsat poznámky na zrcadlo, pak je budete číst nahlas, což je to, co se mi líbí. Můžete dělat seznamy vděčnosti - pokud máte momentální moment o vašem těle, práci, vašem vztahu, udělejte seznam vděčnosti.

"Zapsat si pět věcí, které jste za to vděčné, může být stejně jednoduché jako" Jsem vděčná, že žiji v Londýně, protože je tak rozmanitá "nebo" Jsem vděčná mé rodině a přátelům ". Můj housemate dělá věci jako "Jedl jsem můj oblíbený muffin dnes ráno". Malé věci, které vám přinášejí radost a odvedou vás z tohoto negativního místa. Vždy se snažím přemýšlet, když se probudím: "Mám rodinu, mám kamarády, mám práci, mám ráda, mám dobré zdraví, nemám se starat o celulitidu". Přináší perspektivu. "