Victoria Beckham přeskočí Harper Beckham do školy, kompletní s maskou Davida Beckhama

Dokonce dokázat, že Victoria Beckham je špičková maminka, vyslala pár upřímných pohledů a dala jí přehled o Harperově školním běhu.

A pokud očekáváte video s létajícími plátky toastů a školních skokanů, které by mohly více připomínat školní ráno, budete velmi zklamáni.

Vždycky glam Victoria - která podle své každodenní rutiny už udělala první hodinu svého denního dvouhodinového cvičebního režimu - měla bílé trenéry, legíny, svetr a čepici, aby ji uprchli nejmladší ve škole.

Přeskočení do školy s mumií x polibky z Harper Seven ��������

Příspěvek, který sdílí Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ve videu měla harper na sobě její vlasy v charakteristickém plátku vedle své šikovné školní uniformy. Duo matka a dcera drželo ruce a přeskočilo cestu dolů po ulici v krátkém vidu a je to úplně idylické, že?

Prokazující jejich smutný smysl pro humor, matka ze čtyř také sdílela obraz Harpera, doplněného maskou svého otce, obličejem Davida Beckhama.

Podívej, kdo jsme dnes chodili do školy! @davidbeckham ��������

Příspěvek, který sdílí Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Strašidelný, ale roztomilý ... ale strašidelný.

Módní mogul a její fotbalový manžel jsou nejvíce praktičtí celebové rodiče, nebo se zdá, že se svým Instagramsem mixem podnikání a rodinných portrétů.

Spice dívka řekla Nedělní časy že se s Davidem velmi brzy rozhodli ve svém manželství, že oba nejsou v žádném okamžiku pryč od svých dětí.

Řekla: "Nikdy nejdeme cestovat ve stejnou dobu. A to se opravdu vyplatilo. Jsme blízká rodina. Společně se společně shromažďujeme, hodně se smějeme. Děti jsou velmi zábavné. David může být velmi zábavný - nečekáte to. Brooklyn je veselý. Všichni jsou svým způsobem. Jsou šťastní děti. "

Určitě to vypadá.