Jake Gyllenhaal Konečně odpovědi na otázku O Taylor Swift

Jake Gyllenhaal se v předchozích rozhovorech velmi jasně vyjádřil, že nechce mluvit o tom, že on a Taylor Swift láskyplně vybírali jablka v sadě během jejich krátkotrvající romantiky.

Když byl herec předtím dotázán Opatrovník ať už si myslel, že se datuje, Swift hrál s ohněm, nepohodlně odpověděl: "Myslím, že když jste ve vztahu, jste neustále zkoumáni, vaši přátelé jsou zkoumáni, ale ..."

Když Guardian reportér pokračoval v jeho dotazování, tvrdí, že Gyllenhaal se s ním díval, než konečně odpověděl: "Rád bych nemluvil o mém osobním životě."

Ale herec konečně odpověděl na otázku o zpěvákovi poté, co byl hravě vyzván Jeffem Baumanem - přeživším bombardováním v Bostonském maratonu, který hraje Gyllenhaal v nadcházejícím dramatu Silnější.

"Kdybyste ztratil nohy v reálném životě, myslíte si, že Taylor Swift by o tom napsal píseň?" Bauman se během rozhovoru prozkoumal a propagoval film.

"Pro mě, nebo o tom?" 36letý Nzvěřinové zvíře hvězda odpověděla.

Když Bauman objasnil: "Pro vás - jako country song", Gyllenhaal žertoval: "Ona se přestěhovala do popu."

A to bylo to.

Swift a Gyllenhaal se datují několik měsíců zpátky v roce 2010 a Swift údajně píše Všichni dobře o svém nešťastném vztahu v roce 2012.

Taylor Swift | ELLE UK

Getty Images

Gyllenhaalova nová biopicka Silnější vidí hvězdu, když hraje Baumana po jeho dlouhodobém zotavení po ztrátě obou nohou, když dvě bomby vybuchly během Bostonského maratónu 15. dubna 2013.