Kim Kardashian West je kritizován za narovnání vlasů na severozápadě

Včera Kim Kardashian a Jonathan Cheban odvezli Severozápad a její malou kamarádku do Candy Baru Dylana v New Yorku.

Zatímco matka měla na sobě tmavý soubor s přirozeně vyhlížejícími kadeřemi, malý pětiletý vypadal radostně v růžové adidas teplákové soupravě, bílý Yeezys a náhrdelník s cukrovinkami. Nejvíce kontroverzně však malá ikona měla Ariana Grande-esque koni - vysoký, vyučovaný styl s dlouhou narovnanou hřívou kaskádou dolů po zádech.

Severozápadní rovná srst

BACKGRID

Samozřejmě, sever má přirozené strukturované, kudrnaté vlasy, něco, o co se její matka veřejně pokoušela pomoci.

Strana 5

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Během epizody KUWTK Arménsko-americký krásky mogul dostal lekce o tom, jak splétat černé vlasy a od té doby o něm informoval o Instagramu.

��

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

v Rozhovor "Je posedlá jejími kudrnatými vlasy a pokud najde někoho, kdo má stejné vlasy, běží k nim a je jako:" Máte kudrnaté vlasy jako já? "A my si o tom mluvíme."

Takže fanoušci byli trochu překvapeni, když viděli, že narozeninová dívka se včera narovnávala na své oslavy.

Severozápadní rovná srst

BACKGRID

Mnoho z nich se vydalo na Twitter, aby vyjádřilo své nepříjemnosti, což je nepochybně zesíleno kvůli Kimově vlastně pravděpodobně dosti historické kultuře:

Jiní si udělali jiný postoj, zvolali svou lásku k vzhledu a poukazovali na to, že Kim si může vybrat, co je pro své dítě nejlepší:

Zatímco samozřejmě severní vlasy by měly být mezi ní a její matkou, nemůžeme pomoct, ale přemýšlet o poselství, které posílá malým dívek s nádhernými přirozenými vlasy.