Shailene Woodleyová, Katy Perryová, Emma Watsonová a další celebrity reagují na stojaté rockové vítězství

Včera americký armádní sbor inženýrů oznámil, že neudělí věcné břemeno pro Dakota Access Pipeline, která by se dostala pod jezero Oahe-land v Severní Dakotě velmi blízko rezervace Stonku Rock Sioux Tribe. Potrubí bude přesměrováno.

"Přestože jsme měli pokračující diskusi a výměnu nových informací se Stálým Rockem Siouxem a Dakota Accessem, je jasné, že je třeba udělat více práce," uvedl Joellen Darcy, asistent tajemníka pro civilní práce. "Nejlepší způsob, jak tuto práci vykonat zodpovědně a rychle, je prozkoumat alternativní cesty pro průchod potrubí."

Tento krok přichází jako hlavní vítězství pro kmen a aktivisté, kteří tvrdí, že potrubí by ohrozilo dodávky vody oblasti a mohlo by potenciálně zničit některé posvátné stránky tohoto kmene. Rostoucí skupina protestovala výstavbu po celé měsíce, s osobnostmi, jako je Shailene Woodleyová.

Po vyhlášení armády ona a další hvězdy vyjádřily svou radost z vývoje - a nazvali ji jako příklad síly, kterou má pokojná protest v této zemi.

Níže jsou uvedeny jejich příspěvky:

Shailene Woodleyová

Mark Ruffalo

Dakota Access Pipeline odmítl armádní sbor inženýrů! Žádná vítězství není nikdy trvalá, ale dnes se můžeme radovat, protože společně jsme vytvořili větší spravedlnost ve světě, otevřeli jsme dveře k uzdravení starých ran našich místních lidí. Prezident Obama opustí Bílý dům jako velkého amerického náčelníka. Všichni musíme poděkovat místní mládeži, která začala toto hnutí, která zahájila tábor a běžela po celém USA, aby to zabránilo. Je to pro ně, pro nenarozené i pro bezbožníky, že v boji přetrváváme. Musíme mít také soucit s policií, kteří byli na druhé straně tohoto boje, ale jsou stále našimi bratry a sestrami. #BlackEagle #standingrocksioux #peacefulwarrior #NoDAPL #Legacy

Příspěvek, který sdílí Mark Ruffalo (@markruffalo)

Solange Knowlesová

Leonardo DiCaprio

Beth Behrs a Josh Gad

Katy Perry

Jenna Dewan Tatum

Maisie Williamsová

Zoe Kazan

Emma Watson a Pharrell Williams

obraz

Cvrlikání