Selena Gomez oblečená přesně jako přítel Justin Bieber Last Night

Trvalo jen tři měsíce poté, co se Jelena opět vrátila na Selenu Gomezovou, aby se stala její přítelkyní Justin Bieber ... alespoň na jednu noc, sartoriálně mluvící. Zpěvák byl fotografován přijíždějícím do nahrávacího studia v bílé mikiny s brýlemi s brýlemi, oblečení přesně jako ten, který Bieber nosil v říjnu 2017, poukázal Hollywood Life.

obraz

Splash News

obraz

Shutterstock

Gomez nemá na sobě Bieberovu mikinu, i když v minulosti pravidelně nosila oblečení svých přátel. Její mikina má personalizovaný výkřik k narozeninám "léto '92", když se Gomez narodil 22. července 1992.

Ale Bieberův výstroj Gomez může nebo nemusí mít záměrně replikovat, má nějakou historii Jeleny. Bieberův pohled byl ve skutečnosti to, co ho paparazzi vyfotografovali, když strávil noc na Gomezově místě 30. října, kdy se usmíření Jeleny usmířilo. (Byla to stejná mikina, kterou nosil ráno předtím, když spolu s Gomezem byli snídani v první jasné fotografii společně, protože se objevily zprávy, že opět visí.)

Možná je to kývnutí do dne, kdy oni šli veřejně; pravděpodobně je to jen náhoda. Velké mysli si myslí podobně a velká mysl ocení dobré salónek.

Gomez nebyl s Bieberem fotografován, ačkoli zjevně byl v duchu oblečen. Ale dva spolu měli týden: Začalo to s tím, že Bieber létal tři hodiny z Los Angeles do Dallasu, aby vzal Gomeze, aby jel s ním na svatbu svatého otce na Jamajce. Jelena měla všechno PDA a šla tak daleko, že od roku 2011 znovu vytvoří svůj stejný plážový svatební polibek.

Když se jen snažíte dostat roztomilý obrázek na pláži a několik párů fotobombů, můžete �� #selenagomez #justinbieber #jelena

Příspěvek sdílený ŁR (@lexierolih)

Oba se vrátili do Los Angeles ve středu a byli fotografováni, když přišli do kostela společně pro své obvyklé středu. Církevník je natočil ve službě, vypadal to, že je docela láskyplný.

Veřejné mazlíčky jsou však jen normální součástí dne v životě Jeleny.