Selena Gomez a Justin Bieber jsou údajně opět přátelé

V listopadu 2015 Justin Bieber řekl Access Hollywood, že se nikdy nebude přestat starat o jeho on-off ex Selena Gomez. "Nikdy ji nepřestanu milovat. Nikdy se jí nezastavím," řekl. O rok později by měli na Instagramu velký veřejný boj - ten, který vedl k tomu, že Bieber dočasně odstranil platformu.

Od té doby jsou veřejné momenty Jeleny vzácné (dva v kostele tentýž den, Gomez kompliment Bieber pro jeho jeden Love Manchester výkon během rozhlasového rozhovoru v červnu), ale led byl soukromě thawing. Gomez, který se dnes setkává s The Weeknd, a Bieber, který možná chodí s Paola Paulinovou, zřejmě zase visí, hlásí TMZ. Jsou to jen přátelé, visí se společnými přáteli, a není to nic romantického.

Paparazzi fotografoval Gomez do nedělního večera v neděli večer 10 minut poté, co Bieber dorazil do svého auta (TMZ má fotografie). Byli s jinými lidmi, detaily vývodů a The Weeknd si údajně uvědomoval. Ví, že jsou přátelé; taky by tam byl, kdyby nebyl na turné.

Více zdrojů uvedlo TMZ, že Bieber a Gomez taky visel minulý týden a nejprve se znovu připojil v době, kdy Gomez oznámil, že dostala transplantaci ledvin.

Fanoušci Jeleny jsou samozřejmě již vyděšeni:

obraz
Instagram