Pro Blake Lively, Ryan Reynolds a Jake Gyllenhaal je Bromance dostal příliš daleko

Ryan Reynolds, který si obvykle vyhrazuje svou nejvyšší chválu pro svou manželku Blake Lively, strávil poslední pár dní, Život costar Jake Gyllenhaal na tiskové cestě filmu. Ale Reynolds zřejmě přišel příliš daleko ve čtvrtek, když řekl, že Gyllenhaal je lepší kuchař než Lively v národní televizi.

"Blake, moji ženu, je skvělá při vaření, a Jake může být trochu lepší. Jo, on bude vyhozen, opravdu to mezi těmito dvěma je velmi konkurenční," řekl Dobrou ranní Ameriku.

Živý nebyl šťastný, Reynolds řekl E! později. "Je to dost zábavné, vlastně teď žiji ve skutečném domě," ušklíbl se. "Baxter se tam obvykle zdržuje, ale prozatím se přestěhoval, byl upgradován na hlavní postel."

Pak se trochu vrátil: "Nebyl jsem úplně v pejskem, protože se s vařením stali konkurenceschopnými. Jsou oba neuvěřitelně vydobytí šéfkuchaři."

obraz

Kdo je skutečné třetí kolo na tomto Zlatém glóbu po večírku: Blake nebo Jake?
Getty Images

Lively vyhrál Reynolds '(a také Leonardo DiCaprio je, den za den) srdce s jejím vařením, takže je pochopitelně bod pýchy pro ni. Její talent byl ve skutečnosti ta první věc, kterou s ní Reynolds vrhla, zpátky, když byl jen její kámoš Zelená lucerna v roce 2011. "Oh, je to docela pekař," řekl pak na červeném koberci. "Není nic, co by nedokázala vařit, to je nějaký problém ... nejsou to herci, kteří by měli být mimo to způsobit masivní množství špatného tisku a potíží? Ale tato holka je v kuchyni celý den, pečení naší posádky na našem filmu - všechno, co si dokážeš představit Mám na mysli, že měla suflé pricházejí Co je divné, že bude žít 30 minut, ale když přinesla věci, bylo to ještě teplé Myslím, že v autě je lehká Pečicí pec ... "

Ale v těchto dnech není Reynolds jediným chlapcem, který by se nad svým a Gyllenhaalovým vztahem zbláznil - Gyllenhaal je taky. Jak to dal Zobrazit večer včera spolu s Reynoldsem ztratili hodně peněz na jejich brnění a dostal se do potíží: