Hot Guy / Cold Drink: Skotské a Set Secrets s 'Outlander' Star Sam Heughan

Nyní normálně, když je datum 30 minut pozdě, mě naštve. Ale když Outlander hvězda Sam Heughan konečně se objevila, aby se se mnou setkala za kolo Woodfords v The Wayfarer, a Blázen-jakýsi středový zavlažovací otvor, byl tak ospravedlněný - nemluvě o mých nových šatech! - že bylo těžké ho nechat z háčku. (Ještě někdo zůstal naštvaný u modrookého Scotsmana, který pil šátek na koženém lásce, když nosil koženou bundě? Odpočívám kufřík.) Navíc je něco romantického o tom, jak se projíždí pro polední koktejly s mužem, jehož vkusné - dráždivá sexuální scéna změnila způsob, jakým je ženská smyslnost v TV. (Pro ty, kteří zatím neviděli "Svatba", je to rychlá rekapitulace: Po téměř celé sezóně narůstající sexuální napětí, sestra Claire [Caitriona Balfeová] a muž, který se nucen vzít (Heughan) láska v jeskyni osvětlené svíčkami.) Je to jediné slovo. Takže, přirozeně, dva dny před druhou polovinou první sezóny premiéra na Starz, jsme grilled 34-rok-starý herec, jehož tush může nebo nemusí mít trendy na Twitteru, na všechno, od jeho tekoucí zámky k těm otravné datování pověsti do té doby učinil zatčení občana v obchodě DVD ve Velké Británii. Počkej co?

obraz

Katie Friedmanová

Takže, co procházelo vaší hlavou, když natáčeli tuto stěžejní, panenskou, nesmírně očekávanou sexuální scénu?

Jsme si velice dobře vědomi toho, že na tu scénu je samozřejmě nějaké očekávání. Caitriona [Balfe] a já jsme předtím neudělali mnoho těch scén. Trochu jsem udělal na pódiu a v jiných produkcích, ale bylo to hodně o tom, abychom společně našli svůj vlastní objev. Je to asi dva lidé, kteří se objevují navzájem; Nešlo o hraní panny ani o hraní někoho, kdo neví, co dělá. [Můj charakter] Jamie je také investován do toho a on je nějaký padlý pro ni už, nebo alespoň, je v útesu pádu. Je to o tom, že se cítí každý okamžik a je to velmi smyslné. Chtěli jsme, aby to bylo velmi smyslné. Nechtěli jsme, aby to bylo bezplatné nebo měkké porno. Myslím, že když se na to podíváte, nemáme opravdu mnohem víc, než jakákoli jiná show - ve skutečnosti se nám pravděpodobně ukazuje méně.

Jo, ani ze scény nemusíte vytáhnout obzvlášť skandální obrazovku!

Že jo. Byl jsem si velmi dobře vědom toho, co jsem chtěl ukázat a neukázat. A v mé mysli to bylo spíše o použití imaginace. Samozřejmě nemůžete ukázat příliš mnoho, ale je to hvězda show, takže někteří producenti chtěli, abychom to udělali a jeli tak daleko. Myslel jsem, že to byl opravdu špatný nápad. Myslím, že je nesmírně důležité, aby se to netýkalo jen trochu masa.

Chlapci mají nějaké hezké fanoušky. Jaká je nejdivočejší věc, kterou vám fanoušek někdy řekl?

Jeden, který mě zaskočil, ale také sedět, byla žena, která řekla něco jako: "Ooof. To prostě něco způsobilo vaječníkům ... kdybych měl ještě nějaké. " A byl jsem rád, "Woah! Podařilo se nám tedy. Dobrý.'

Ale to prostě mluví o široké šíři žen, které ve skutečnosti něco ve vaší show vzaly.

Tam je hlavní čtenář knih, kteří začali číst série před 20 lety. Ale také asi 50 procent našich diváků v USA jsou muži. A to je zajímavé. A přehlídka nebyla vyrobena speciálně pro ženy, víte. Jedná se pouze o ženskou postavu. Myslím, že tam je něco [začíná smát] pro každého chlápka. Existují mnohem více grafických scén, ale nejen intimní scény. Existuje násilí. Existuje znásilnění mužů. Existuje mučení.

obraz

Katie Friedmanová

Jen trochu něco pro každého!

[Smích] Ale vážně, máme co do činění se spoustou těžkých témat a myslím, že diváci to neočekávají. A to je radost z přehlídky: nikdy není to, co si myslíte, že je.

Takže když jsem vás byl Googling, zjistil jsem, že jste udělali zatčení občana v živé akční produkci Batmana v Londýně? Je to pravda?

Vím. Je to tak šílené, ale ano. To je pravda.

Jak jste někdo občan zatkl?

Nemám ponětí. Jen jsem seděl na chlápka. [Smích] Byl jsem doslova na HMV při pohledu na disky DVD v diskové kbelíku jako: "Ach! Co mohu najít? Má někdo z mých filmů? " a pak ten chlap prostě šel za dveřmi. Bezpečnostní chlapci se ho pokoušeli zastavit a všude tam létaly DVD.

Takže byl v podstatě Warren z Empire Records ...

Ano! Přesně takhle. Byl jsem rád: "Kde skrývá tyto věci?" Nějakí ho uvěznili a on se jen tak dýchal a rozhlížel se a vyděsil se a z nějakého důvodu nevěděl, co ho vlastně má, ale na mne na mě obviňoval: "Aahhhhhhhh!" Můj instinkt trochu vykopl a hodil jsem ho na zem a pak spadl na zem nahoře. Držel jsem ho a bezpečnostní chlapci přišli a bylo mi líto: "Vezmi ho. Vezmi ho. " A všichni byli: "Žádný způsob. Ty ho držíš. " Byl jsem rád, "CO?"

Takže jste docela hrdina.

Stejně jako Batman, ano. Ne, bylo to opravdu divné. Myslím, že jsem ji zveřejnil na Facebooku a nějaký novinář měl přístup ke svému Facebooku? Nevím. Vy jste zaludní.

obraz

Katie Friedmanová

Sneakiest. Museli jste se naučit být opatrnější, co jste na sociálních médiích postavili, když jste slavní? Kolik se změnilo od chvíle, kdy jste zveřejnili svůj první tweet? "Heughan \ 's inaugurační tweet z mé kabelky, který, jo, byl trochu záludný."

Páni.

A nyní máte 130k následovníků!

Zajímalo by mě, kolik jsem tehdy měl ... Bylo to pravděpodobně asi 100. Takže za čtyři roky se věci hodně změnily, jo. Ale také ne. Pracuji ve své domovské zemi a vidím lidi, se kterými jsem chodil na dramatickou školu, ale jo, pokud jde o sociální média, určitě jsem si trochu víc uvědomoval, jak lidé najdou věci. A fanoušci opravdu najdou věci.

Jo, to je to, jak píšete jméno herce a Google výzvy budou jako "Sam Heughan shirtless" nebo "Sam Heughan datování" ...

Ach! Na koho chodí?

Údajně jeho Outlander costar?

Opravdu? Hmmm. Hm. Zajímavý. Dobrý. [Napíná]

Chladný. Udržujte fanoušky v napětí. Divné, ale mluvil jsem s Caitrionou a ona říkala, že vy dva rozhodně nemáte datování ...

Ona to řekla??

Ne, fakt ne. Jen jsem se s tebou mluvil.

[Smích] Viz! Záludný.

Všiml jsem si, že máte dlouhé vlasy, což je něco, co milují ženy.

To jo! Zdá se, že v tu chvíli je všechen vztek. Muži v tomto baru jsou neuvěřitelní. Ale vlasy se zdají být velkou součástí [používá hlas Batmana] Jamie.

obraz

Katie Friedmanová

obraz

Katie Friedmanová / Jen Baumgardner