Hot Guy / Cold Drink: Manhattans a Capitol rozdrtí s Reidem Scottem

Když uvidím Reida Scotta mimo Východní pól, nová bratrská Martignettiho, která se nachází na Upper East Side v New Yorku, mám trochu nervózní. Ačkoli Veep je komedie souboru v jeho nejčistším smyslu - nejsou ani malé části, ani malí herci - Dan Egan, dokonce i s čistým zlem zářícím z jeho dokonale bílých zubů, je do značné míry obyčejným srdcem. A srdce, víte, jsou velmi můj typ. Osobně se díky nečekanému rozmazání toho, co nazývá "černé irské" pihony, je dokonce mnohem zábavnější než sexy dickwad, který hraje v televizi. (Nezáleží na tom, že se Jessica Bielová věnuje pozornosti tím, že hraje podobně kluzký charakter v úterní sezóně Nová holka). Ve dvou kolech al-fresco v Manhattanech, 36letých rozhovorech o porážkách na bachelské straně, o jeho hollywoodském doppelgängeru a politické síni, je ještě okouzlující než Linda Evangelista.

obraz

Katie Friedmanová

Viděla jsem, že ses právě provdala. Gratulujeme! Jaký jsi ženich?

Byl jsem aktivní! Účastnil jsem se celkem docela. Rád bych si to alespoň řekl. Moje žena byla úžasná - udělala tolik. Ale byla to docela intimní malá svatba. Bylo to asi 120 lidí, v centru města L.A., v tomto malém parku. Nevím, jestli jste v centru města L.A ..

Myslím jen na scénu v "(500) Dny léta", kdy Joseph Gordon-Levitt popisuje celou architekturu ...

To jo! Zadní část knihovny byla (500 dní léta! Mohlo to vlastně být místo, kde dali malý tanec.

Zeptal jsem se, jaký druh ženicha jste byl, protože tvůj publicista zmínil, jaký druh groomsman jste: ten, kdo si zlomil rameno na bachelor party !?

Uh. [Smích] Promluvte o pití! Byla jsem v Austinu v Texasu se svými kamarády jako jeden z mých nejlepších kamarádů. Byli jsme na wakeboardingu u jezera Austin. A samozřejmě byl jako: "Kdo chce jít první?" a já jsem byl rád, "já! Jdu do toho!' Vyrůstala jsem trochu na vodním lyžování, ale neudělala jsem to asi jako 15 let. Takže jsem skočil do vody. Bylo to první rande a ten kluk jde: "Jsi dobrý?" a já jsem šel: "Jedna vteřina"drží jeden prst], a on si myslel, že jsem to udělal [palec nahoru], takže ho zastřelil. Můj paži se zvedl dopředu a já jsem si na rameni vytáhla dvě šlachy.

Ach ne! Celý tento víkend vyčerpal?

Vlastně ne. Byl to druhý den třídenního výletu. V tom okamžiku jsem byl tak šťastný a, jak štěstí, měl jeden z mých přátel na cestě, jako před pár týdny, zlomil nohu. A měl tuhle koňskou sílu Vicodin - nikoliv Vicodin, Ibuprofen - takže byl jako: "Tady je tady." A já jsem byl jako: "Dobře, dobře!" Myslel jsem, že jsem něco vzal. Prováděli jsme to ve jménu opilého kamarádství.

obraz

Katie Friedmanová

Takže, jak jste získal roli Dan Egan na "Veep"?

Pracoval jsem na tom Velký C v té době a můj přítel Jen Euston, který byl jedním z režisérů, mi zavolal a řekla: "Mám tu opravdu zajímavou část." Je to od toho chlapíka, který [2009 komediální satiry] Ve smyčce. Pak řekla: "Choulostivá část je ten kluk, který je opravdový kretén, ale musí být opravdu rád - a ty jsi ten nejvíce líbivý kretén, co vím."

Jaký kompliment! Věděli jste, že když jste Google "Reid Scott", říká, že vypadáte jako ["Mad Men" hvězda] Ben Feldman?

Kdo je vlastně jeden z mých nejlepších přátel? Právě jsem ho viděl v neděli. Je to legrační - dostáváme to už léta. Tak jsme se stali přáteli. Obě jsme měli stejného manažera a setkali jsme se s ním náhodně, ale on by šel na konkurz a oni by byli jako: "Hej Reid!" Byl tak špatně, že byl jako: "Můžeme jít ven?" Vlastně máme třetího přítele, Brendana Hinese, který je také herec. Tři z nás vypadají, že bychom mohli být bratry. Je to tak divné.

Má to pocit nasávání - tak neoriginální?

Ne! Jsme dost odlišní. Zatímco tu sedím a popíjel můj koktejl, Ben by byl jako stojící na stole.

obraz

Katie Friedmanová

Dobře, zpátky do "Veep". Ta scéna ze sezóny 3 se Selinou a Garym v koupelně byla nejzábavnější věc, kterou jsem kdy viděl ...

Napálili tři různé záběry z té scény. Vzpomínám si na to, že Tony [Hale] byl právě vyčerpaný. Jako: "Dobře, jeden více času!'

Jo, dělat smích se zdá být autentický musí být neuvěřitelně těžké ...

Cítím se pohodlněji plakat, než se smát.

No, Dan nedělá jednu z těchto věcí!

Ne, fakt ne. Je to trochu bez emocí. Pokud se smát, smál se o svém vlastním vtipu. Jednou on volal - začal plakat - ale oni to vlastně řezali. Scéna byla v nemocnici. Dan začíná být poutníkem a já vlastně skončil vzlykem. Bylo to příliš mnoho.

obraz

Katie Friedmanová

No, každý v mé kanceláři je posedlý Julií Louisem-Dreyfusem ...

Jak by měly být. Je to bomba. Je úžasná.

Musí být něco tmavého, jako by tajně bloudila.

Hmmm. Vůbec ne. Chci říct, že když jsem ji poprvé potkal, byla jsem opravdu strach, protože jsem byl obrovský Seinfield fanoušek. Jenom si myslím, že je skvěle vtipná. Může být velmi elegantní a to všechno, ale je to opravdu jako džín a tričko gal. Myslím tím, že nás všechny vezme na pití, bowling a hamburgery a věci v Baltimore, kde střílíme.

Viděl jsem na Twitteru, že jste potkal Nancy Pelosi?

Ano! Ve večeru korespondentů v Bílém domě, což je jedna z nejpodivnějších a nejhorších událostí, se kterými jsem kdy v životě chodil. Myslím, že jsme pravděpodobně v Hollywoodu zkaženi. Dělají tyto události jen pětkrát týdně. Co Hollywood dělá opravdu dobře vícenásobně týdně, dělá DC velmi špatně jednou za rok.

obraz

Katie Friedmanová

Takže to bylo jako úplná shit show?

Ach, auta vůbec nevěděly, kam jít a lidé klesají. Je tam jen tisíc lidí. A z nějakého důvodu jsem se posadil na tu malou stůl mezi Nancy Pelosi a Lindou Evangelistou.

Kdo byl lepší dárek na večeři?

Ach, člověče. To bude těžké - pravděpodobně Pelosi. 14letá chlapče ve mě stále chtěla se obrátit na Lindu, protože je stále úžasná, ale 36letý muž ve mně stále chtěl vrátit se zpátky do Nancy a mluvit. A Nancy ... to bude znít tak neuctivě ...

Řekni to.

Nancy vypadala zasraně dobrý. Měla na této koženě bílé krajkové kalhoty. Pracovala to. Byl jsem rád: "Zatraceně, madam mluvčí!"

obraz

Katie Friedmanová / Jen Baumgardner

Související články: Hot Guy / Cold Drink: Bug Juice a Žárlivý Exes s Kermit

Související články: Hot Guy / Cold Drink: Gin a vtipy s Ty Burrell

Související články: Hot Guy / Cold Drink: Stará módní a porno s Cam Gigandet