Giuliana Rancic je ocenění SAG Červené koberce Otázky ztratil značku znovu

Giuliana Rancic je ocenění SAG Červené koberce Otázky ztratil značku znovu

Reportování na červeném koberci na obrazovce je vysoce profilová práce s vysokým objemem. Je to rychlá, zuřivá a neústupná. Ale v neděli večer SAG Awards červený koberec, Giuliana Rancic udělal pár chyb, které vynikly.

Kelly Marie Tranová měla významnou roli v roce 2017 Star Wars: Poslední Jedi, nejnovější splátka jednoho z největších filmových franchisů v celosvětovém měřítku a byla oceněna jako přednášející na ocenění. Byla bezpochyby jednou z největších hvězd v roce, ale když Rancic zachytil Tran na červeném koberci, zeptala se: "Je tu spousta lidí za mnou ... kdo bys rád dostal selfie s dnes večer?"

Jistě, Tran je relativně nové jméno. Ona také často vypadá nadšene nadšená, že je v centru pozornosti; část jejího kouzla je její vlastní nedostatek předstihu při interakci s tiskem, jak bylo zřejmé, když přiznala, že se Rancicová přiznává, že neporadí rozhovor. Je však velmi zvláštní, že se jednají o herečku v jednom z největších filmů roku jiný v místnosti, kterou se chtěla setkat - postavila Tran jako neurčitou hvězdu - zvláště když většina Rancicových dalších respondentů dostávala otázky týkající se konkrétně jejich postav a projektů.

Ale tento šprýmař byl nedávno následován dalším zvláštním okamžikem s herečkou Hong Chau, Zmenšování získala kritickou chválu. Rancic ještě jednou vedla krátký rozhovor s malým rozhovorem o tom, kolik lidí bylo kolem - což by mělo být upřímně řečeno překvapeno tím, kolik červených koberců pracovalo - než se zeptal Chau: "Kdokoli se dneska chcete setkat? "

Rancic pokračoval a požádal Chaua, který je nominován na vynikající výkon ženského herce v podpůrné roli, o své kariéře a přenesl nějakou pochvalu od herečky Zmenšování co-hvězda Matt Damon. Ale to byla ještě otázka, která se soustředila na jiné účastníky než na osobu, s níž Rancic mluvil, a také dělal, aby se dotázaná osoba zdála jako někdo, kdo byl jistě herečka - ale ne, všechny ostatní herečky! Nebyla to prostě nadšený být tam?

Rozhovory s červenými koberci jsou vždy obtížnou rovnováhou mezi neformálností, zaměřením, flexibilitou a znalostí. Nejsou to čich. Nikdo by neočekával, že zpravodaj červeného koberce zahájí hlubokou otázku, která by vyžadovala odpověď v hodině, vzhledem k krátké době a poměrně neformální povaze situace. Ale je snadné mluvit s každým, kdo není A-lister, takovým způsobem, který by je donutil do role šťastného nováčka nebo fanouška. Například Rancic požádal jiného příbuzného nováčka, Timothée Chalamet - zejména mladého bílého muže - "Kdo vás inspiroval?"

Rancic není pro hru úplně nový. Neměla by se nechat házet za to, aby se vypořádala s těmito dvěma rozhovory. Bohužel, skutečnost, že obě herečky byly asijské, jenom způsobila, že se stoupají ještě víc, což je nešťastné vzhledem k pokračujícímu nedostatečnému zastoupení asijských žen na obrazovce. Podle údajů Screen Screen Guild v roce 2008 představovali pouze 3,8 procenta všech televizních a divadelních rolí herci z asijských tichomořských ostrovů. Studie z University of Southern California v roce 2016 zjistila, že z prvních 100 filmů toho roku 49 nezahrnovalo žádné asijské postavy a žádný z nich neměl vůdčího herce jakéhokoli pohlaví, který byl asijský. Takže to byla skvělá příležitost poprosit Chau například o to, jak se cítila být první herečkou vietnamského původu nominovanou ve své kategorii - nebo požádat Trana o její práci Hvězdné války, i když sama nebyla nominována na cenu. Ale to se nestalo. A v nešťastné echo přes koberec, Rancic je E! co-hostitelka Nina Parkerová se stala požádat Olivii Munnovou, která je částečně čínského původu, zda "fangirled" nad jejími hvězdami Ocean je 8.

Určitě žádná z hereček nevypadala zneklidněná otázkami - tyhle červené kobercové skvrny přijíždějí jeden po druhém na velké noční ceny. Ale po Rancicově Zlatém glóbu byl kritický výkon v červených kobercích kritizován, i když v poměrně odlišném prostředí vzhledem k silně propagované kampani Time's Up, kterou většina hereček viditelně podporovala, její výslech SAG Awards byl špatně zmeškaná příležitost jednoduše vyléčit všechny hosty jako inteligentní, talentované, dobře mluvené hvězdy.

Add Comment

8 + 2 =