Giuliana Rancic je ocenění SAG Červené koberce Otázky ztratil značku znovu

Reportování na červeném koberci na obrazovce je vysoce profilová práce s vysokým objemem. Je to rychlá, zuřivá a neústupná. Ale v neděli večer SAG Awards červený koberec, Giuliana Rancic udělal pár chyb, které vynikly.

Kelly Marie Tranová měla významnou roli v roce 2017 Star Wars: Poslední Jedi, nejnovější splátka jednoho z největších filmových franchisů v celosvětovém měřítku a byla oceněna jako přednášející na ocenění. Byla bezpochyby jednou z největších hvězd v roce, ale když Rancic zachytil Tran na červeném koberci, zeptala se: "Je tu spousta lidí za mnou ... kdo bys rád dostal selfie s dnes večer?"

Jistě, Tran je relativně nové jméno. Ona také často vypadá nadšene nadšená, že je v centru pozornosti; část jejího kouzla je její vlastní nedostatek předstihu při interakci s tiskem, jak bylo zřejmé, když přiznala, že se Rancicová přiznává, že neporadí rozhovor. Je však velmi zvláštní, že se jednají o herečku v jednom z největších filmů roku jiný v místnosti, kterou se chtěla setkat - postavila Tran jako neurčitou hvězdu - zvláště když většina Rancicových dalších respondentů dostávala otázky týkající se konkrétně jejich postav a projektů.

Ale tento šprýmař byl nedávno následován dalším zvláštním okamžikem s herečkou Hong Chau, Zmenšování získala kritickou chválu. Rancic ještě jednou vedla krátký rozhovor s malým rozhovorem o tom, kolik lidí bylo kolem - což by mělo být upřímně řečeno překvapeno tím, kolik červených koberců pracovalo - než se zeptal Chau: "Kdokoli se dneska chcete setkat? "

Rancic pokračoval a požádal Chaua, který je nominován na vynikající výkon ženského herce v podpůrné roli, o své kariéře a přenesl nějakou pochvalu od herečky Zmenšování co-hvězda Matt Damon. Ale to byla ještě otázka, která se soustředila na jiné účastníky než na osobu, s níž Rancic mluvil, a také dělal, aby se dotázaná osoba zdála jako někdo, kdo byl jistě herečka - ale ne, všechny ostatní herečky! Nebyla to prostě nadšený být tam?

Rozhovory s červenými koberci jsou vždy obtížnou rovnováhou mezi neformálností, zaměřením, flexibilitou a znalostí. Nejsou to čich. Nikdo by neočekával, že zpravodaj červeného koberce zahájí hlubokou otázku, která by vyžadovala odpověď v hodině, vzhledem k krátké době a poměrně neformální povaze situace. Ale je snadné mluvit s každým, kdo není A-lister, takovým způsobem, který by je donutil do role šťastného nováčka nebo fanouška. Například Rancic požádal jiného příbuzného nováčka, Timothée Chalamet - zejména mladého bílého muže - "Kdo vás inspiroval?"

Rancic není pro hru úplně nový. Neměla by se nechat házet za to, aby se vypořádala s těmito dvěma rozhovory. Bohužel, skutečnost, že obě herečky byly asijské, jenom způsobila, že se stoupají ještě víc, což je nešťastné vzhledem k pokračujícímu nedostatečnému zastoupení asijských žen na obrazovce. Podle údajů Screen Screen Guild v roce 2008 představovali pouze 3,8 procenta všech televizních a divadelních rolí herci z asijských tichomořských ostrovů. Studie z University of Southern California v roce 2016 zjistila, že z prvních 100 filmů toho roku 49 nezahrnovalo žádné asijské postavy a žádný z nich neměl vůdčího herce jakéhokoli pohlaví, který byl asijský. Takže to byla skvělá příležitost poprosit Chau například o to, jak se cítila být první herečkou vietnamského původu nominovanou ve své kategorii - nebo požádat Trana o její práci Hvězdné války, i když sama nebyla nominována na cenu. Ale to se nestalo. A v nešťastné echo přes koberec, Rancic je E! co-hostitelka Nina Parkerová se stala požádat Olivii Munnovou, která je částečně čínského původu, zda "fangirled" nad jejími hvězdami Ocean je 8.

Určitě žádná z hereček nevypadala zneklidněná otázkami - tyhle červené kobercové skvrny přijíždějí jeden po druhém na velké noční ceny. Ale po Rancicově Zlatém glóbu byl kritický výkon v červených kobercích kritizován, i když v poměrně odlišném prostředí vzhledem k silně propagované kampani Time's Up, kterou většina hereček viditelně podporovala, její výslech SAG Awards byl špatně zmeškaná příležitost jednoduše vyléčit všechny hosty jako inteligentní, talentované, dobře mluvené hvězdy.