Chill, královna ve skutečnosti neostřila Meghan Markle v jejím dopisu o souhlasu manželství

Královna miluje Meghan Markle? Zkontrolujte ano nebo ne. Poté, co královna jí včera dala formální písemný souhlas s manželstvím prince Harryho a Meghana Marklee, jazyky začaly otáčet, zda monarcha vklouzla do jemného stínu Obleky hvězda.

Není to tak jako královna, aby něco takového udělala, ale někteří královští fanoušci si přečetli dopis a vzali na vědomí neosobní způsob, jakou popsala americkou herečku. "Prohlašuji svůj souhlas za smlouvu o manželství mezi mým nejdražším vnukem princem Henryem Charlesem Albertem Davidem z Walesu a Rachelem Meghanem Marklem, který souhlasím s tím, abych byl označen pod Velkou pečeť a abych byl zapsán do knih Závěrečné Rada, "napsala.

Porovnejte to se svým popisem Kate Middletonové v nástroji souhlasu pro ni a manželství prince Williama, kde královna popsala Middletona jako "naši důvěřivá a milá Catherine Elizabeth Middletonová". Neexistuje absence přídavných jmen tím, že Queen má rád Markle méně?

obraz

Nástroj souhlasu pro Kate Middleton a princ William
Getty Images

Ne, protože nástroj souhlasu není stejný jako dopis, který královna vydala včera. Ahoj! potvrzuje, že královna jí poskytla formální souhlas s manželstvím Williama a Middletona se Zájmovou radou - to, co udělala včera pro Markle a Harryho - popisovala Kate Middleton stejným neosobním způsobem:

Prohlašuji svůj souhlas za smlouvu o manželství mezi mým nejdražším vnukem Prince Williamem Arthurem Philipem Louisem z Walesu a Catherine Elizabeth Middletonovou.

V podstatě se jedná o formální papírování a ne, řekněme, o osobní kartu Hallmark podepsanou královnou. Díky královskému manželství z roku 1772 a jeho vylepšení 2013 britský monarcha musí dát formální souhlas s prvními šesti lidmi v souladu s trůnem; Harry je v současné době pátý.

Navíc Markle a Harryho nástroj souhlasu ještě nebyly propuštěny; která se blíží jejich svatbě 19. května. Markle pravděpodobně bude mít před svým jménem také nějaké fantazie, adorace, které se budou zbožňovat.

Middleton a William's Instrument of Consent byly odhaleny 21. dubna 2011; zhruba týden před svatbou 29. dubna. Byla napsána kaligrafií, zarámována, zapečetěná velkou pečeť království a podepsána královnou Elizabeth II.

Také, kromě toho, co říká nějaký kus papíru, Markle tráví čas s královnou a má vztah s ní. LaineyGossip oznamuje, že Markle a Prince Harry strávili minulou neděli Britské matky na obědě s ní na Windsorském hradě. O den později Markle uskutečnil svůj debut s královnou za den Commonwealthu - důkaz, že královna přijala Markle natolik, že ji začlenila do královských rodinných událostí, jako je bohoslužba vánoční a Commonwealth Day, než se dokonce ožení s Harrym. Takže každý si může odpočinout. Jsou to nejlepší nebo milí přátelé.