Rosario Dawson obviňuje Hillary znalce podkopávání demokratického procesu

Rosario Dawson obviňuje Hillary znalce podkopávání demokratického procesu

Rosario Dawson zveřejnila ve čtvrtek otevřený dopis aktivistovi Doloresovi Huertovi, který zastřelil to, co považovala za bezpodmínečnou kritiku záznamu Bernieho Sanders o přistěhovalectví.

Dawson napsal dopis, aby odpověděl na příspěvek, že Huerta, vedoucí práce a dlouholetý obhájce občanských práv, sdíleli zprávu o společnosti Medium, ve které napadla Bernieho Sanderse za své bývalé pozice v kontroverzních imigračních plánech. Zatímco Dawson vyjádřil vděčnost za práci, kterou Huerta učinila za to, aby obhajoval "méně šťastné a nereprezentované části našich komunit", Dawson se roztrhl na to, že Huerta posunula "fakta" na podporu Hillary Clintonové:

"Demokratický proces, jak byl zamýšlen, je poměrně jednoduchý: prezentujte své skutečnosti, zaznamenávejte záznamy a plány, postupujte čestně a otevřeně, diskutujte, vyvolejte nesrovnalosti, vysvětlete a vzdělávejte, pak nechte americký lid rozhodnout, koho by chtěli vést zemi na základě takových odpovědí, "napsal Dawson. "Tím, že zkreslujeme a vynecháme skutečnosti, nedáváte nám, americkému lidu, průhledný obraz. Vyzvednete nás z toho, abychom vynaložili vzdělané a dobře informované rozhodnutí a hanobili náš hlasovací proces a samotnou demokracii."

Dawson pokračovala v řešení kritiky, které Huerta vyniesla proti Sandersovi, a odhalila, jak Hillary Clinton následně hlasoval o přistěhovalectví. Dawson napsal, že "jde přímo proti to, co jste vy a ostatní aktivisté před a po vás bojovali: práva lidí na základě Deklarace nezávislosti a zásad života, svobody a úsilí o štěstí."

Dawson prohlásil, že je "překvapena, zděšena a znepokojena", když zjistila, že Huerta by "dělat takovou službu" své vlastní práci v tom, že se "stala nástrojem založení, než aby se připojila k tomuto hnutí, aby vytvořila lepší Amerika, jako jsi ty, nás jednou inspirovala. "

Přečtěte si zde mocný dopis.

Add Comment

43 − 37 =