ariel gordon čísla šperky

Foto: Ariel Gordon

Ariel Gordon Numbers náramek; Foto: Ariel Gordon

Pro návrháře šperků LA Ariel Gordon je to všechno o písmu. Po prohlížení filmu Helvetica, ona se stala posedlá typografií a v roce 2009 zahájila svou eponymní linii s podpisem Prvotní náhrdelníky (Každá má jedno písmeno v malých písmech, které Gordon ručně tvaruje s drátem).

Nyní se Gordon přesunula na číslice: Dnes představí svou řadu čísel a pokračuje ve svém zaměření na personalizované šperky. "Chtěla jsem vytvořit něco elegantního, každodenního a nositelného pro svatby, narozeniny, štěstí, dokonce i oblastní kódy," řekl Gordon ELLE.com. "Čísla musela zůstat dostatečně blízko, aby četli jako jediný koncept, zatímco zůstávali uklizený a nepoškozený - ne velký hromádka postav. Hrál jsem tónu s poměrem a velikostí a skončil se každým jednotlivým pájením."

Sbírka je spuštěna stříbrem, 14karátovým žlutým zlatem a 14karátovými růžovými zlatými náhrdelníky, náramky a prsteny, z nichž každá obsahuje čísla, která se pohybují. (Bílé zlato lze snadno objednat na zakázku, protože Gordon navrhuje a vyrábí lokálně v LA, zatímco náušnice jsou v pořádku, dokud nenajde své vlastní jedinečné odstředění, protože se cítí, že písmena a číslice se staly všudypřítomné.)

Najděte řadu čísel, která běží od $ 65 do $ 590, na arielgordonjewelry.com. A nezapomeňte se podívat na novou Gordonovu sbírku abecedy, která také debutovala dnes - linka dává možnost řady mini-dopisů, na rozdíl od jejích předcházejících jednoduchých iniciálů nebo rukou vyrytých znamení.

ariel gordon abecední šperky

Foto: Ariel Gordon

Ariel Gordon Abecední náhrdelník; Foto: Ariel Gordon