Objevování osobního ID stylu je o individualitě. Uvedení vlastního přizpůsobeného filtru na nejnovější trendové dráhy je skutečnou uměleckou formou - a přístup není nikdy takový, jaký je vhodný pro všechny. Abychom vám pomohli najít vzhled, který se hodí, spojili jsme se s Hyundai, abychom vyvinuli tři samostatné ID stylu. Chcete-li zjistit, zda BOLD je zápas, přečtěte si nebo přejděte na MODERN a ACTIVE.

Tučné ID

Dokonce i když nejste aktivně hledáním reflektorů, zdá se, že reflektor vás najde. Ať už začíná nový módní trend nebo je první, kdo narazí na taneční parket, termín wallflower nemá tendenci zadávat vaši slovní zásobu. Máte důvěru, abyste ušetřili, a buďme upřímní, raději byste byl volán více než nudný. Hledání odvážných modelů? Podívejte se dál než rodina Knowlesových. Beyonce je neohrožený ambice a Solange je jistý tisk-míchání a individualita jsou všechny inspirace, kterou potřebujete.

Módní inspirace

Tak jak se odvážný styl překládá do AW17? Je to všechno o tom, jak si vzít trendy dráhy na zastávku a učinit je pro vás. "Odvážná žena je opravdovou osobou," říká Michelle Duguidová editorka ELLE Fashion. Při fotografování s naším partnerem Hyundai hledala Michelle jasné barvy a silné siluety, přičemž červená hraje klíčovou roli.

Pro nadcházející sezónu se odvážná identita může zaměřit na několik klíčových trendů ze zprávy o trendech ELLE - včetně Red Alert a Organizace spojených národů.

Červená je výjimečná barva sezóny, ale přemýšlejte rafinovaně, ne zjevně sexuálně. Není to jen kvůli osvěžující vlně modelů starších 30 a více let, které byly obsazeny na výstavách, od Max Mara po Simone Rocha. Také jsme viděli, že barva se objevila v Pradě, Roksandě, Preenu a Fendi, kde byly kusy méně Lolita, více dospělých.

Sezóna AW17 se také stala místem pro rozmazání kulturních odkazů, oslavující krásu inkluzivity a povzbuzování odvážných sociálních a politických prohlášení. Vezměte si John Galliano na svůj odkaz na Margiela, který byl použit k ilustraci "vzpomínek, které nás spojují a dávají nám naději", nebo Raf Simons oslavu "shromáždění různých jednotlivců". To je čas, abychom se všichni stali revolucionáři.

Výběr nové sezóny

V této sezoně se odvážíte směsí jasných barev, živých výtisků a nečekaných textur. Slickové doplňky v šťavnatých odstínech jablek se dobře spojují s novou maskou, dokončené bílými špičkovými botami, které přinesou vzhled dohromady.

Konečné příslušenství

Auto, které řídíte, by mělo světu svědět co nejvíce o vašem osobním vkusu, jaký má váš šatník. Hyundai Kona svým jedinečným designem zasáhne značku. S přitažlivým zamyšlením světlometů během dne vás kompaktní SUV umístí do centra akce - tak, jak se vám to líbí.

Auto, které řídíte, by mělo říkat tolik o vašem osobním stylu jako o jakémkoli jiném aspektu vašeho životního stylu.

Pro ID odvážného stylu, Tangerine Comet je ideální odstín, který doplňuje vaši odvážnou osobnost a pomáhá vám vyniknout z davu. Kompletní s vysoce kontrastním obložením blatníků, to je auto pro lidi, kteří se nebudou vyhýbat pozornosti. Jsou lidé zírají? Nechat je.

Bold jasný styl

Objevte Hyundai Kona aby odpovídal vašemu stylu ...