Kylie Jenner si zrovna vykoupila kolekci kostek Kylie Kourt

Kylie Jenner konečně spolupracuje s Kourtney Kardashian na kolekci pro Kylie Cosmetics a PRAISE BE.

Kylie již dříve spolupracovala se svými dalšími kardashskými sestrami Kim a Khloé na kolekcích pro její značku krásy. Nejmladší sestra KarJenneru se dostala do Snapchatu, aby oznámila Kourt Collectionm Kylie Cosmetics, která brzy vypadne.

V prvním Snapu se Kylie ukázala na paletě se třemi palety v bledě zelené, modré a růžové s nápisem "Kourt" napsaným na přední straně.

KURT X KYLIE 4/13/18

Příspěvek sdílený společností Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Palety by byly samy o sobě zajímavé, ale Kylie také ukázala ve sbírce tři kapalné rtěnky. Rtěnky jsou ostrá smlouva s bledými pastely balení palety, které přicházejí v odstínech červené, hnědé a spálené oranžové. Barvy rtů dělat mají kovové pastelové víčka, které odpovídají paletám. Samozřejmě ještě nevíme, jak vypadají palety uvnitř těch hezky pastelových balíčků.

13. dubna 2018. Kylie přes Snapchat a příběh instagram. #kyliejenner #kyliecosmetics #kourtneykardashian @kyliejenner @kyliecosmetics @ kourtneykardash

Příspěvek sdílený společností Kylie�� (@kylie_jennerbby)

Kylie ukázala zelenou barvu v barvě rtů ve stojanu na její mřížce Instagram a v různém osvětlení vypadala víc korálů. Potřebujeme vzorky, STAT.

��

Příspěvek sdílený společností Kylie (@kyliejenner)

Kourtney má také Kylie Cosmetics Lip Kit s názvem po ní (Kourt K, přiměřeně), ale je to její první osobní sbírka v rámci linky. Zatím neplatí, když Kourtova sbírka klesne, ale je to jistá sázka, že Kylie a Kourtney budou na Instagramu hodně podporovat, když budou tyto informace zveřejněny.