5 minut s Demi Lovato mluvícími obočími, 90. let rtěnkou a duhovými vlasy

Demi Lovato se nebojí plné tváře. Miluje kouřové oko. Její lícní kosti nikdy nezaříkají. Její řasy dosáhnou nebe, vždycky. A když se nesnaží vyhýbat produktům, je stejně pohodlná, když odhaluje její neosobní tvář svým 66 milionům stoupenců na Instagram. Od té doby je velkým fanouškem péče o pleť ("Říkala, že by byla milovala být estétka," jednou jí řekla osmiletá facialistka Renée Rouleauová) a dokonce zahájila svou vlastní péči o pleť, Devonne od Demi, v roce 2014.

Samozřejmě jsem byl nadšený, že mluvil se zpěvačkou o své rutině krásy. Potkala jsem ji v zákulisí před Brooklynovou zastávkou turné "Řekni mi, že mě miluješ" - ona se zahřála na klávesnici, když jsem šla do šatny. Později se bude bourat po dobu dvou hodin, bude se bránit její duši, chápe se s davem o tom, že je jediná 25letá, překonává závislost a pláče na jevišti (přehlídka byla den po jejích šestiletém výročí, kdy byla střízlivá ). Když jsme promluvili, její energie byla vyhrazena a její hlas byl jen o decibeli nad šeptem.

Navzdory úzkému rozpisu výstavních deníků se mi podařilo vytrhnout kolo rychlých ohňostrojových otázek o svém rutinním postupu:

obraz

Angelo Kritikos

První kosmetický výrobek, který kdy koupila: "Rtěnka na čítači Clinique, když mi bylo pět z mých zubních pohádkových peněz. Jsem dívka na make-up, hrála jsem s tím hodně vyrůstající - máma mě nechala."

Starý trend krásy, který přinesla zpět: "Mám rád rtěnky od 90. let, mauvě, hnědé. Miluju to vzhled."

Wať už používá drogerie kosmetické výrobky: "Ne. Myslím, že je opravdu důležité, že když si na svou kůži dáváte věci - chcete se ujistit, že je to dobrá kvalita."

Myšlenky na "jednorožecké" vlasy: "Zkusil jsem každý barva vlasů. Myslím, že můj oblíbený byl blondýnka s růžovým. "

obraz

Getty Images

Trend krásy, kterou neuděla: "Modrá rtěnka, předtím jsem to udělala pro obrázky s kamarády a fotkami, ale nemůžu vidět, že na koncertu budu mít modrou rtěnku." [Také] přemáhání zvýrazňovače - protože to vypadáš jako žhavý červ! "

Jak ona zůstane zdravá na turné: "Mám rád dělat Muay Thai - mám trenéra, který se mnou cestuje. Všechna turnaje začínají na 4 PM - tak jsem to předtím zapadl."

Nejvíce luxusní část jejího rutiny krásy: "Obličej s Renée Rouleau jednou za pár měsíců. Používám spoustu jejích výrobků - miluju denní hydratační krém."

TATO DÍVKA. @ddlovato Adore ji, hrdý na ni a dostat její kůži připravený na nadcházející #grammys pro její nejlepší nominace na popový hlasový album. Pokud existuje nějaký výrobek z @revenou kuchařskou kosmetiku, zkuste-THIS. JE. TO. Odkaz v profilu. #wortheverypenny #alittlegoesalongway #ReneeRouleauGLOW #demilovato #demi #confident #nerezouleau #tripleberrysmoothingpeel # rr1

Příspěvek sdílený estetikem Expert na péči o pleť (@reneerouleau)

Její nezbytnost k makeupu mimo službu: "Tónovaný zvlhčovač."

Její prohlídka krásy vypadá: "Je to dramatické, mám toto kouřové oko a různé vlasy, ale stejný make-up. Extra dlouhé vlasy [je to moje věc] - to mě dělá dobře!"

Jeden z nejdůležitějších wellness návyků: "Já pije hrdlo, které má echinacea a je opravdu dobré pro tvůj hlas. Musím udržet svůj čaj teplý na jevišti - mám to pod jevištěm - a hrnčířský hrnek ho udržuje v teple."

To jsou některé z mých oblíbených věcí ❤️ @demisbatman @ember #EmberxDemi

Příspěvek sdílený společností Demi Lovato (@ddlovato)

Její obočí: "Já je vylepšuji, ale nedovolím kdokoliv Dotkni se jich. Nenechala jsem se jich nikomu dotknout, protože mi bylo 15 let! "

Její tipy na užívání make-free selfie: "Je to všechno o tom, že jsem bez sebe bez ohledu na make-up věřil. Vždycky jsem byl jistý bez make-upu a také skvělé osvětlení a dobrý úhel pomáhá."

Přál si, aby tam byla emoji pro piháky ...

Příspěvek sdílený společností Demi Lovato (@ddlovato)

Její nejoblíbenější krása červeného koberce vypadá: "Nejnovější AMA. "

obraz

Getty Images

Jak ona dostane její dlouhé řasy: "Jedná se o prodloužení límce. Také mám rád použití pásových řas a rozřezávám je na pět kusů, a pak je lepidlo trochu najednou. Používám sérum a řeknu vám, ale nechci je propagovat, protože mě neplatí, takže ... "