Zde je návod, jak Lady Gaga Make-Up umělec vytvořil hvězdu Iconic Super Bowl Look

Zde je návod, jak Lady Gaga Make-Up umělec vytvořil hvězdu Iconic Super Bowl Look

Trvalo jen jedno video Lady Gaga s použitím sušičky jako stroje na větrné turbíny v přípravě na poločas Super Bowl, abychom mohli počítat hodiny, dokud jsme neviděli epické střihy a make-up.

Takže když jsme sledovali, jak zpěvák skočí dolů z vrcholu stadionu NRG v Houstonu, Texasu, který nosí stříbrné tričko, křišťálově zakryté boty Swarovski předtím, než pokrčí ramenní zlatou bundou s hroty, můžeme oficiálně říct, že ... ztratili jsme sh * t.

Lady Gaga Super Bowl ELLE UK

Getty Images

Nicméně, to bylo její oční make-up, zvláště, že jsme se popadl palety oční stíny a pera na oční linky, aby znovu vytvořil Manhattan-narozený hvězda David Bowie / Catwoman-inspirovaný vzhled.

Spárovaná s rozčilenými blond vlasy a ružovým rtem, Gaga ukázala několik řady šumivých krystalů v červené a bílé pod očima a vykvétala v obličeji a kůži.

Lady Gaga kočičí oko super mísa | ELLE UK

Getty Images

Podle celebrity make-up umělec Sarah Tanno, kdo navrhl vzhled, hvězda makeup byl inspirován předchozími představeními.

S U P E R B O L LI se připravuje pomocí @ladygaga a @marcbeauty #superbowl #halftime #ladygaga # superbowl51 #marcjacobsbeauty #makeup #sarahtannomakeup @ nfl # nfl #lipstick v Dashing �� #BeautyBreakdown přijde ������������

Příspěvek sdílený Sarah Nicole Tanno (@ sarahtannomakeup) na

"Vzal jsem inspiraci ze všech ikonických pohledů v celé kariéře Gaga a jen jsem ji vyzdvihl do něčeho nového," řekla Teen Vogue.

Pro vytvoření vzhledu Tanno ukázala, že použila směs produktů Marc Jacobs, včetně oční stíny Beauty Twinkle Pop Stick v Au Revoiru, ozdobné paletě Beauty Style Eye Con No 7 a paleta Highliner Gel Eye in Violet Femme.

Lady Gaga makeup | ELLE UK

Getty Images

Ona pak přidala Marc Jacobs Highliner Gel oční pastelka v Blacquer k line Gaga oči kočičí vložka před aplikací mascara.

Později v přehlídce zpěvák vyndal krystaly ve prospěch zbaveného vzhledu makeupu třpytivě růžového očního stínu a řas.

Lady Gaga růžové oči, super mísa | ELLE UK

Getty Images

Správně, to je - jsme na cestě najít nějaké flitry. Kdo je s námi?

Add Comment

− 1 = 7