Vše, co potřebujete vědět o udržitelné kráse

Vše, co potřebujete vědět o udržitelné kráse

Pokud jde o udržitelnost, jsme hodně horký na eko-šetrné módy a etické oblečení, ale co udržitelná krása?

Co udržitelná krása dokonce znamená? Je to skutečná věc, nebo jen další marketingový nástroj, který má svádět více výdajů?

Chcete-li zjistit, jak funguje společnost IRL, zachytili jsme firemní firmy na celém světě, které usilují o to, aby udržitelná krása byla průmyslovým standardem.

Nejde jen o to, aby byla bez krutosti a veganská. Udržitelnost je obrovské slovo, které pokrývá všechny záležitosti, a existuje mnoho způsobů, jak se zapojit a změnit.

Motto pro LIFE.�� Zasloužíte si to nejlepší, takže se neprodávejte krátce. rp - @mavenbeautybar

Příspěvek sdílený Axiology Lipstick (@axiology_beauty)

Pro ekologickou elektrárnu jako The Body Shop udržitelnost znamená, že vše, co dělají, neškodí. Christopher Davis, ředitel odpovědnosti firem, dále vysvětluje, že konečným cílem krásy je umožnit, aby planeta i její společnost vzkvétala.

"Všichni hrajeme roli, abychom zajistili, že planeta bude nadále růst. I když se výzvy, jako je změna klimatu, mohou zdát obrovské a děsivé, můžeme všichni dělat pozitivní volby, a to jak se chováme, co se rozhodujeme koupit a využívat. "

Snažíme se obohatit, ne využívat, planetu, v níž žijeme. Tento záměr #WorldEnvironmentDay učinit tyto malé změny, kdybychom všichni společně znamenali tolik; ať už je to vypnutí světla o hodinu dříve, nebo když si objednáme náš ranní Joe. #TheBodyShop #PlanetEarth

Příspěvek sdílený oficiálním prodejcem The Body Shop (@thebodyshop)

Co dělá kosmetický výrobek udržitelný?

Začněme tím, co jde do produktu. Být zodpovědný za přísady není jen ujistit se, že jsou vysoce kvalitní a pocházejí dobře. Uvažuje také o dlouhodobém dopadu složek a jejich dopadu na životní prostředí.

Ericka Rodriguezová, zakladatelka společnosti AXIOLOGY, je hrdá na to, že ve svých produktech nepoužívá palmový olej ani deriváty palmového oleje. "Palmový olej způsobuje rozsáhlé odlesňování a způsobuje zánik mnoha druhů zvířat. Darujeme Mezinárodní nadaci Orangutanu, aby pomohli orangutanům během této krize. "

Teď je to v sobotu. Nedovolte jim, aby vás dostali dolů, víkendové válečníky! Povzbuzení fotografie přes @simplylivandco ✨��

Příspěvek sdílený Axiology Lipstick (@axiology_beauty)

Axiologické krabice pocházejí od žen na Bali, které recyklují místní odpad na papír.

Nevinné složky stranou, udržitelná krása je také o koncovém procesu. Jedná se o zajištění toho, aby vše od získávání zdrojů, výroby, balení a prodeje bylo co nejmenší možný dopad.

Pro The Body Shop to také znamená, že lidé, kteří se podílejí na jejich dodavatelských řetězcích a obchodech po celém světě, jsou placeni a zacházet spravedlivě.

"Mnoho společností nakupuje veškeré své suroviny od velkých mezinárodních obchodníků," říká Christopher. "Užíváme jiný přístup - 23 našich přírodních složek pochází z našeho průkopnického programu Společenství pro obchod, který má prospěch 25 000 lidí."

Věděli jste, že rostlinná rostlina na naší farmě je pěstována bez syntetických pesticidů, sklizená ručně a vybírána tak, aby řešila vaše specifické obavy z kůže? Příroda je naším nejvěrnějším partnerem. #NatureEvolved

Příspěvek sdílený Jurlique (Oficiální) (@jurlique) na

V Jurlique se většina ingrediencí pěstuje na farmě, která je téměř zcela energeticky soběstačná díky 140 solárních panelů a systému výroby energie. Jurlique také recykluje vodu, která je používána v továrně k zavlažování jejich plodin a přešla z hliníku na 100% recyklovatelné plastové trubky.

Je vaše péče o pleť trvale udržitelná?

Není to všechno v podnikání v oblasti krásy. Jako spotřebitelé máme mnoho možností, abychom provedli změnu.

"Když pochopíte více o tom, co jde do výrobku, spotřebitelé se mohou ujistit, že jejich dopad na životní prostředí je pozitivnější," říká Christopher. "Anita Roddick vždy říkala, že požaduje změnu, když půjdete nakupovat a nejlepší způsob, jak vytvořit změnu, je nakupovat s etickými a udržitelnými maloobchodníky. "

Můžeme začít vytvářet udržitelné možnosti jen tím, že se podíváme na štítek, než ji přidáme do našich košů. Dávejte pozor na logo Leaping Bunny, které potvrzuje, že produkt nebyl testován na zvířatech. Loga Fair Trade a aliance Rainforest Alliance jsou také znamením, že složky byly udržitelně získány.

Nezapomeňte na známé ani - kdy jste naposledy zkontrolovali recyklační štítky?

Naše hrnce a vany vytvářejí velké rostlinné hrnce na byliny, sukulenty a kaktusy. Pokusili jste se vyčerpat vaše prázdné obaly? Na našem kanálu YouTube máme spoustu videí "Jak na to" a podívejte se na to. #TheBodyShop #Ucycle #Succulent #Plants #Repost @beauty_bunny_xx Víte, že Aloe je úžasné a má spoustu využití pro péči o pleť? ☀️ Upokojuje spáleniny, ����♀️ Skvělý hydratační přípravek, který nezanechává mastný pocit, �� Zmenšuje velikost pórů, což pomáhá udržovat nežádoucí kožní vyrážku, ����♀️ Snižuje akné a infekci. Jak úžasné je to? ��

Příspěvek sdílený oficiálním prodejcem The Body Shop (@thebodyshop)

Nejen západní kosmetická značka, která přijímá udržitelné přístupy. Dávejte pozor na mezinárodní certifikace.

Joshua Lau, generální ředitel společnosti YesStyle.com, konstatuje, že ekologické trh s přírodní kosmetikou v Jižní Koreji rychle rostl, protože více spotřebitelů hledá zdravější životní styl. Jihokorejská vláda nedávno zavedla nový certifikační systém, takže se vyvarujte ekologičtějších výrobků K-Beauty, které se brzy dostanou do cesty.

Jakmile zakoupíte výrobek, ujistěte se, že jste jej správně zlikvidovali (tj. Nepoužívejte něco, co se nachází v zásobníku). Pokud vaše obaly nejsou recyklovatelné, zjistěte, zda můžete obalovat prázdné obaly nebo najít jiné použití.

Milujte planetu tolik, kolik milujete kůži. Komunální mandlanové mléko ze Společenství, které my pocházíme ze Španělska, je udržitelně sklizeno, abyste se mohli léčit a odpočinout si snadno. #TheBodyShop #AlmondMilk #SensitiveSkin #Repost @rileylovesbeauty Ok Myslím, že jsem konečně zamilovaný do hydratačního těla ✨ Rád bych říkal, že každý den hydratuji své tělo, ale upřímně nemohu ztrácet čas čekáním, jak se krémy potopou , takže mám tendenci používat pouze krémy jednou týdně. Ale @thebodyshop právě spustili své nové tělové jogurty a umyvadlo v 15 SECONDS �� oni jsou vlastně sen! Jsou vyráběny z mandlového mléka ze Španělska, mají super lehkou texturu a jsou 100% #vegan ��

Příspěvek sdílený oficiálním prodejcem The Body Shop (@thebodyshop)

ELLE Edit - Sustainable Skincare

obraz

Body Shop Amazonský záchranář Víceúčelový balzám, 9 Kč KOUPIT

Od každého prodeje jde o 1,30 GBP na projekt BioBridges Building Body Shop na podporu ochrany a společenství.

obraz

Innisfree zelené čajové sérum sérum, £ 22.90 KOUPIT

Společnost Innisfree, známá jako první zcela přirozená značka v Jižní Koreji, se zaměřuje na "inteligentní spotřebu" tím, že poskytuje udržitelné produkty za přijatelné ceny.

obraz

Jurlique Bylinné regenerační denní krém, € 48 KOUPIT

Obsahuje udržitelné přísady neznamená, že tento krém je méně výkonný. Obohacený o japonský extrakt Cedar Bud, tento silný krém je určen k tomu, aby se zaměřil na vzhled jemných čar a nudné pokožky.

obraz

Sukina Super Greens Detox Clay Mask, 8,61 Kč KOUPIT

Austrálie vedla cestu, pokud jde o přírodní krásy a tato hliněná maska ​​je 100% veganská, bez krutosti, biologicky rozložitelná a neutrální z uhlíku.

Add Comment

28 − = 19