Vincent Longo: Značka Stará škola Make-Up předpokládá nový druh chladného dětského stavu

Vincent Longo: Značka Stará škola Make-Up předpokládá nový druh chladného dětského stavu

Zahájené v roce 1995, výrobky Vincent Longo jsou již dlouhou dobu v mnoha profesionálních kosmetických make-up uměleckých arsenálech.

Ve skutečnosti byste si dokonce mohli vzpomenout na to, jak procházet taškou na make-up vaší maminky a experimentovat s jejími VL rtěnky nebo strávit část svého prvního platového balíčku na jednom z jejich supermoderních matných bronzů zvon?

Rychle vpřed do roku 2000, ale značka ztratila svou chladnou atmosféru, když většina produktů byla ve Velké Británii přerušena, takže nechtějí převzít skupiny MAC, NARS a Kevyn Aucoin.

Nedávno značka začala tiché znovuzískání (o které by vám bylo odpuštěno za to, že ji chybí) v online krále Cult Beauty a od té doby se zavázali, větší jméno pro sebe. Ve skutečnosti jsou ohromující nové produkty, luxusní prodejci a celá hromada nových fanoušků celeb jsou jen špičkou ledovce.

��: @ feelunique - Všechno éterické #galaxy se cítí z @VincentLongoCosmetics ... Tyto úžasné #barevné barvy, které nám dávají další dimenzi! ⭐️�� nyní k dispozici na adrese feelunique.com/brands/vincent-longo-cosmetics #VincentLongo # Oči # Eyeshadow #TheArtOfCanvas # ArtistryInAction # barva # makeup # motd # fotd # oko # makeupjunkie # makeupartist # makeuplover # bbloggersuk # feelunique

Příspěvek sdílený společností Vincent Longo Cosmetics (@ vincentlongocosmetics)

To je přesně důvod, proč si značka zaslouží ještě jednou místo uvnitř vaší make-up tašky.

Oni právě spustili na plátno v londýnském Shoreditch a mají plány spojit síly s luxusním obchodním domem

Dvě věci dělají krásu značky v pohodě. 1) Pokud se objeví na Cult Beauty a 2) Pokud ho můžete koupit v Shoreditchu.

Stejně jako značka kultovní péče o kůži The Ordinary, která nedávno otevřela své dveře ve Spitalfields, můžete nyní nakupovat Vincent Longo v make-up mecca Screenface (jsme tam byli a je to docela úžasné), takže si můžete vzít do svého srdce obsah IRL.

Jsou také nastaveny na to, že se stanou novým druhem luxusního stavu tím, že spojují své síly s obrovským londýnským obchodním domem, který přijde na podzim (podívejte se na tento prostor) a podobně jako Jane Iredale, budou jmenováni synonymem pro lázně, město.

Blue Raven, Teal Green, Velvet Slivka, Flamenco, Zlatá orbita Felis Brown⚡️ Všechny připravené být okřídlené a opotřebované ⚡️ #TheArtOfCanvas. . . . #VincentLongoCosmetics #CremeGelLiner #bbloggery #instabeauty #beautyblogger #makeupblogger #beautyaddict #beautyguru #beauty #makeup #eye #eyeshadow #eyes #motd #potd #lotd #igers #photooftheday #picoftheday #fotd #cityblogger #citylife #newyork #liner #mood #sunday #trend #look #lookoftheday

Příspěvek sdílený společností Vincent Longo Cosmetics (@ vincentlongocosmetics)

Značka je make-up umělec schválený - a nejen Vincent samotný!

Make-up umělci jsou odesílány tony kosmetických výrobků každý den, takže pokud něco použijí na klienta (a křičí o tom) víte, že je to dobré.

Make-up maestři jako Chase Astonová, která má tendenci na tváře Kate Beckinsale a Kate Moss, stejně jako ultra talentovaná Yasmina Bentaieb (její klienti zahrnují umělce Brita jako Ella Eyreová a Emeli Sandeová) jsou jen hrstka profesionálů, kteří se dívají na produkty, jako je kultivovaná krémová k práškovému blusu, aby si udělali své oslavy. Pokud je to dost dobré pro ty kluky ...

A co víc, Vincent nenechává tvůrčí proces ostatním členům týmu. Ve skutečnosti, pokud má své jméno na tom, má také jeho razítko schválení a kdo by ne věřili v make-up umělec, který byl založen více než 20 let?

Víkend Pearl X Vibes⚡. . . . . ��: @foodfashfit #makeup #beauty #highlight #highlighter #shadow #eyeshadow #gorgeous #weekend #saturday #vibes #newyork #eotd #motd #potd #vincentlongocosmetics #pearl #shine #winter #cultbeauty

Příspěvek sdílený společností Vincent Longo Cosmetics (@ vincentlongocosmetics)

To nás povzbuzuje, abychom hráli kolem barvy a textury

Polovina zábavy krásy se snaží experimentovat se všemi různými barvami a texturami a ve světě, kde matné povrchy a podhodnocené akty vládnou nejvyšší, je to docela osvěžující!

Kovové, vysoce lesklé a krémové povrchové úpravy očních stínů, vložek a zvýrazňovačů od Vincenta Longo dělají malování tváře jako dětskou hru. Zaměřují se na umění a rozmanitost, takže si myslíte, že lesklé víčka jsou vidět u Balmain a Altuzarra a chromové pohyby v Carmen Marc Valvo, kompenzované rosnou základovou základnou a akvarelem - to je směs.

Nejlepší kousek?

Přinesli zpět skvrnu na rty - v nové a vylepšené formě gelu, FYI - takže můžete kopnout všechny ty ultrasušené matné rtěnky (které často potřebují asi deset doplněných) na obrubníku ve prospěch něčeho, co zůstane a vyžaduje minimální úsilí. Ano, je oficiálně cool, aby byla nízká údržba.

Vincent Longo Model Shot

Rozsah stínu je velmi působivý

Působivý rozsah odstínů dělá značka krásy a tato je všeobjímající. Nadace Creme-to-Powder je k dispozici v odstínech Porcelán přímo přes mahagon, takže jsou pokryty všechny základy tónů pokožky - dokonce olivové, které mohou být tak složité.

Prázdné prášky, které byly schváleny společností ELLE, dobře odrážejí výběr základů a my také milujeme zbrusu nové Concealers na kapalné plátno, které byly vytvořeny s inovativní korejskou technologií (a ty lidi znají své věci), aby zajistily bezproblémové pokrytí. Několik tahů je vše, co potřebujete.

Miloval tento výstřik z nákupů #BoxingDay @ vincentlongocosmetics @ sharanjit24. . . . . #vincentlongo #vincentlongocosmetics #highlighter #flora #patina #eyeshadow #glitter #shimmer #bblogger #beautyblogger #concealer #palette #mua #motd #sundayfunday #sunday #art

Příspěvek sdílený společností Vincent Longo Cosmetics (@ vincentlongocosmetics)

Všechno je docela instagram-hoden

Značka ví, že ji najdeme velmi těžko odolat hezkým věcem a jejich bronzům a zvýrazňovačům, abych jmenoval jen pár nákupů, jsou tak Instagrammable.

Sbírka Pearl X Eyeshadow se inspirovala nikým jiným než kosmickým sousedem, kdyby si vzala nespočet různých barevných pigmentů a textur (od matné do perleťové) v jediném kompaktním balení, a tak vám nechá hvězdnaté oči pokaždé, když otáčíte oční stíny a ještě jsme se na krémové oční linky nedotkli ...

�� @beautyinthebag ✨ #sun #moon #stars #eyeshadow #červenec #vibes #beauty #eyes #shadow #holiday #season #party #glow #highlight #bblogger #blogy #makeupartist #artist #mua #daily #artistry #product

Příspěvek sdílený společností Vincent Longo Cosmetics (@ vincentlongocosmetics)

Add Comment

25 − = 22