Victoria Beckham x Estée Lauder je zpět na podzim a my už to všechno chceme

Právě když jsme si mysleli, že by se nic nedalo konkurovat příchodu Glossier ve Velké Británii nebo paletě Naked Heat of Urban Decay, Victoria Beckham zvedla víko na její druhou, mnohem očekávanou make-up spolupráci s Estée Lauderem - a zvuky věcí jsme "bude muset vyčistit celý prostor v našich make-up taškách.

Nebo jen koupit pár dalších ...

Všechny oči na podzim ... a @victoriabeckham. Podívejte se na nový obrázek kampaně, který přichází v září v naší poslední kolekci make-upu #VBxEsteeLauder. 📷: @lachlanbailey

Příspěvek sdílený společností Estée Lauder UK (@esteelauderuk)

Chic matte bronzer, 90s-inspirovaná nude rtěnka a třpytivé oční stíny vytvořily první kolekci Victoria, která přistala v únoru a naštěstí pro super fanoušky VB, módní návrhářka změněný make-up mogul přinese zpět 10 originálů produkt.

Boční poznámka: pokud jste již zkusili Morning Aura Illuminating Creme, je to jako rosná, supermodelová kůže v láhvi a vy to potřebujete ve svém životě, jako právě teď.

Nejlepší část? Podle samotné Victorie, tento se může pochlubit 18 zcela novými exkluzivními a podpisovými krásy.

Připravte si make-up tašky ... nové #VBxEsteeLauder makeup zahajuje tento podzim @victoriabeckham

Příspěvek sdílený společností Estée Lauder UK (@esteelauderuk)

Společnost VB se minulý týden podívala na Instagram a podělila se o ohromující kampaň sami o modelování nadcházející kolekce, která zahrnuje nový Skin Perfecting Powder, Eye Matte Duo doplněný o odstíny inspirované AW (my jsme se podívali na červeně oranžovou barvu) a co více či méně každý čekalo - inkoustová černá tekutá vložka, která vysuší zcela matný.

Tak moc ano.

V nedávném rozhovoru s časopisem W Magazine Victoria promluvila trochu víc o posledním poklesu, který odhalil 1. září v oblasti obchodu a online.

 

Victoria Beckham x Estee Lauder Nová make-up kolekce

Instagram@victoriabeckham

"[Tentokrát] jsem se mohl přesunout do dalších klíčových nových oblastí krásy, jako jsou maskara, ruměnec a prášek," řekla a předtím, než odhalila její nový pohled na město, Miami.

"Vyhlídky Paříže, Londýna, New Yorku a L.A se vrátily s novými odstíny, novými vzorci a různými strukturami," pokračovala Victoria.

"Miami má nádherně proplachované tváře a jasné oči s modrým okrajem. Zkoumali jsme klíčové kosmetické motivy, jako je můj vzhled na barvě růžový, pokračování vývoje nudního rtu, expanze matky přes obě oči a rty a několik očních stínových duoů namísto jedné palety. Tato make-up kolekce skutečně odráží mou osobní krásu. "

#VBxEsteeLauder přichází 1. září x VB

Příspěvek, který sdílí Victoria Beckham (@victoriabeckham)

A jako by jedna matná nude rtěnka nestačila, je nyní další, vhodně pojmenovaná Victoria, která je podle VB sama o sobě "hlubší, mnohem hezčí a mnohem bohatější než kterýkoli jiný akt, který jsme dělali předtím".

Samozřejmě, každý produkt bude umístěn v podpisu Victoria, ultrašikové, černé a zlaté obaly, které dělají novou kolekci stejně jako láskavé (a Instagram-hodné) jako poslední.

Uvidíme se ve frontě.

 

 

Add Comment

+ 80 = 84