Vícebarevné ombré rtěnky nyní existují, aby konturují vaše rty velmi snadné

Vícebarevné rtěnky mohou být jen řešením plnějších rtů - se stranou ombré, která se samozřejmě hodí k extra milenci.

Dobře, pojďte s námi na toto.

Teorie? Že rtěnka se dvěma nebo třemi různými odstíny (jeden tmavší a jeden zapalovač) pomáhá obrysovat a definovat vaše rty bez špatné (nebo 90-ti leté atmosféry) rtů.

Výsledek? Všichni od společnosti Dior a Givenchy, od společnosti Smashbox a Benefit uvedli své vlastní multi-tónové kulky, které mají za pár minut dokonalou konturu.

Nepřesvědčený?

Dostali jsme ruce na jazzově vypadající rtěnky, abychom zjistili, zda perfektní perfektní iluze opravdu funguje, nebo jestli je humbuk správný, dobře, humbuk.

Rtěnka

Getty Images

1. Dior Rouge Dior Double Rouge (k dispozici v září)

Co říkají...

"Dva trendy - matná a kovová pojistka pro make-up potěšení. V jediné aplikaci Double Rugge díky dvojitou texturou přináší efekt ombré díky svému zvýrazněnému pigmentovému matnému vnějšímu kroužku s kovovým jádrem, které zachycuje světlo. Tato formulační výzva byla splněna, takže při použití se tyto dva odstíny harmonizují, vytvářejí sofistikovaný povrch a optickou iluzi objemu. "

Šťastnou středu!! ���� Oznámení s novým @diormakeup #doublerouge v 480 Mysterious Calypso (Mauve Taupe ��) 429 Coupe de Chic (Rosewood). (PS: Myslím, že odstín 480 je @macys a @dior přímý exkluzivní odstín.) ������ # Diormakeup # diordoublerouge # DiorFall2017. . . . . . . . #lipstick # diorbeauty # diorlipstick #dorrouge #beauty #makeup #makeuplove #makeupporn #makeupmurah #makeupmafia #makeupaddict #makeupjunkie #makeuplover #motd #fotka #beautycommunity #makeupcommunity #instabeauty #instamakeup # slave2makeup # slave2beauty # like4like #likeforlike #bblogger

Příspěvek sdílený společností Vee (@me_uninterrupted)

Co říkáme ...

Nejsme úplně přesvědčeni o slibu první matné kovové rtěnky, ale kromě toho, že jsme 100% in. Zatímco jejich hydratační, ale naprosto matný vzorec je opět zdůrazněn, Diorova Double Rouge má jistě lehký třpyt od jádra stín, který současně dělá práci dobře umístěného zvýrazňovače aka, čímž naše rty vypadají mnohem větší díky síle vizuální iluze. Oh, a jedovatý Purpurový odstín by mohl jen nahradit náš bobřík, jakmile bude Jesenná skála.

Červená růže Dior

2. Smashbox Be Legendary Triple Tone Rtěnka

Co říkají...

"Přeskočte bláznivé komplikované výuky na rty. Každá rtěnka Triple Tone má tři pigmentově zabalené odstíny, které jsou perfektně umístěny, aby vám poskytly rychlejší ombré. Vzorec je hladký, polstrovaný pohodlné s demi-matnou povrchovou úpravou. Získáte hloubku, rozměr definice a plnohodnotnější vzhled, který se objeví na fotoaparátu. "

Získejte 3 odstíny bohaté na pigment v 1 rtěnku! #BeLegendaryTripleTone Rtěnka vám poskytuje okamžitý efekt ombré + plnější rty. K dispozici v (zleva doprava): Sunset Ombré, Red Ombré, Berry Ombré a Nude Ombré. K dispozici na webu Smashbox.com Chcete-li vidět vzorky, podívejte se na dnešní další příspěvek.

Příspěvek sdílený společností Smashbox Cosmetics (@smashboxcosmetics)

Co říkáme ...

Ani jedna pro tapety, Smashboxova pruhovaná rtěnka vás zrychlí z té nudné zóny pohodlí na rty. Stín Sunset Ombré je zdaleka nejzábavnější a nejméně praktický, ale pokud potřebujete rtěnku, kterou můžete nosit, aniž by vypadal jako obraz Lichtenštejnů, Berry Ombré je váš chlap.

Tři odstíny růžové, purpurové a tmavě purpurové vypadají zastrašujícími, ale ve skutečnosti se mísí s pracovně bezpečnou fialkou. A domníváme se, že světlejší růžový odstín ve středu našich rtů zcela učiní, aby vypadali mnohem víc.

Nejlepší tip: Otočte rtěnkou kolem, abyste vytvořili spodní ret, aby se ujistil, že nejmenší odstín zůstane uprostřed.

Byla zkoušena nová vlna třírozměrných rtěnek (3 nejlépe na instastories nyní). Myšlenky? Nejsem si jistý, jestli je to nutné, ale jsou FUN. A co jiného je to místo makeupu, pokud ne? . . Toto je @smashboxcosmetics Be Legendary Triple Tone v Sunset Orange, od srpna. by měly být směs pro správný účinek, ale zajímavé non? . # 3dlips #beautyeditorsays #instamakeup #beautylols

Příspěvek sdílený společností ������������ ������������������ (@sophieberesiner)

3. Givenchy Le Rouge Sculpt Lipstick

Co říkají...

"Givenchy znovu představuje svou rtěnku Le Rouge s revolučním dvousložkovým vzorem: rtěnka určená k barvení a obrysu v jediném kroku."

Givenchy Le Rouge Sculpt

Co říkáme ...

Černá a červená rtěnka? Yup, víc než jen Halloween krása moment, Givenchy je dvě tón černé a červené rtěnky může vypadat přímo u domova na Cruella De Vil, ale také pracuje jako další vyjít ven krve červený rty. Dramačtější než naše obvyklá červená rtěnka, ano, ale přišla se milovat moody-splňuje-vampy vibrace jako jasná červená směs s černými.

Byl to obrys? Určitě. Bylo to jemné? Zjevně ne. Ale pak znovu nezakláníš černou a červenou rtěnku, pokud půjdeš k Mirandě Kerrové, aniž by si vyrobila vlastní make-up vibrace.

Nejlepší tip: Otočte kuličku vzhůru, abyste vytvořili spodní ret, jinak skončíte černě uprostřed spodního rtu, namísto toho, abyste ji načrtli.

Smyslná a vzpurná, Le Rouge Sculpt má určitě působivý efekt. @ndegennes #SculptYourLips # AW17 #LeRougeSculpt #GivenchyBeauty #GivenchyLeMakeUp #LimitedEdition

Příspěvek sdílený společností Givenchy Beauty (@ givenchybeauty)