Toto je oční linka Jennifer Aniston používala už 15 let

Toto je oční linka Jennifer Aniston používala už 15 let

Karamelové zvýraznění, rtěnka z 90. let a legendární účesy "Rachel" udělaly Jennifer Aniston nejvíce nadčasovou krásu ikony od té doby, co nás Marilyn zasáhla se svým chanelem č.5 místo pyžamo triku.

To, a to, že vypadala naprosto epická během tří různých desetiletí a stále ještě na vrcholu našeho "bychom opravdu rád vypadali jako tento" seznam.

Takže když herečka a oddaná jogínka mluvila s InStyle USA, aby zjistila, jak se jí podprsenky podpisují, byli jsme víc než trochu nadšeni. Byli jsme Christian Louboutin vzorové prodejní úrovně nadšení.

Přátelé Televize Stills

Getty Images

Kredity obličeje s tajemstvím bezchybné kůže, Aniston oznámil, že zbytek jejího krásu rutina je překvapivě jednoduché. Ve skutečnosti už po dobu 15 let používá stejnou rtěnku.

"Už 15 let používám stejnou linku. S tím můžete něco míchat. "

Ta štěstí, která je v pochybnost? Estée Lauder Automatic Lip Pencil Duo na obrázku * koupí okamžitě *

Jennifer Aniston Lip Liner Estee Lauder
.

Estée Lauder Automatická tužka Duo Duo na Obr - 19 liber

The Friends herečka také nechala proklouznout svou současnou maskarskou posedlost, s legendárním filmem Too Faced je lepší než sex vyhrává.

"Příliš tvář lepší než sex je můj nový favorit."

Jennifer Aniston příliš tváří lepší než Sex Mascara

.

Too Faced Lepší než Sex Mascara - 19 liber

Spolu s jejími make-up produkty Aniston také odhalila svou svá prázdninová destinace "kdekoli vás nikdo nenajde", její vinnou radost, "Bachelorette" a její stylové ikony, "Cheryl Tiegs, Kate Moss, Bianca Jaggerová a Jane Birkinová.

Oh, a miluje pivoňky, občerstvení na tvrdé vařené vejce a její oblíbenou večerní večerní večeři je mísa těstovin na Sant Ambroeus, která ji oficiálně dělá z naší nejvyšší ženy rozdrcenou.

JEN My srdce vás ... a vaše loajalita k osvědčeným kosmetickým výrobkům.

Add Comment

− 2 = 6