Srdce ve tvaru blusher je Valentýn make-up trend s Major Marie Antoinette Vibes

"Žádný další směšný trend Instagram make-up ?!" slyšíme, že plačeš.

Ale mějte s námi, protože tohle je super roztomilý, nemá nic zapojit strašidelný a lezoucí (při pohledu na vás chyba make-up), a je jich nemá nic společného s obočím. Huzzah!

Yup, tentokrát jsme vlečeni do našeho krmiva Insta pro srdce ve tvaru blusher aka letošní Valentýna make-up trend, který pracuje některé hlavní Marie Antoinette vibes.

Doslova to, co říká na cínu, jsou jen nástroje, které potřebujete, aby znovu milované up vzhled je vaše oblíbená červeň, a pokud nejste jeden pro barvení v řádcích, srdce ve tvaru šablony.

Stačí nakreslit srdce (nebo odstín ve vzorníku) na jablka vaší tváři místo svého obvyklého tvářenky a buff z okraje s načechraný kartáč pro více rozptýlené úpravou.

Případně, pokud se rozhodnete pro možnost negativního prostoru, udělejte to jako srdce v proužku pro Saebom. Aplikujte svůj blusher obvyklým způsobem, poté sejměte korektor a namalujte srdce na každé tváři pomocí štětce na oční stíny.

velmi vzácný obrázek mých ran, někdy jsem zapomněl, že je mám ����♀️ - si někdo z vás pamatuje na srdeční červenost, kterou jsem dělal už dávno? Snažil jsem se znovu to udělat a nevypadalo to tak špatně, jak jsem si myslel! tak tady je růžový vzhled, který si mnozí z vás požádali! také si užívám skutečnost, že se nejsem dívám na kameru v žádné z těchto obrázků �� - (Chci začít s tím, že se omlouvám za osvětlení / kvalitu svých obrázků makeupu. Jsem strašný na technologii / fotografování a můj iPhone kamera se mi nelíbí �� Snažím se zlepšit to, že budu potřebovat hodně trpělivosti ..... lol) 1. úplně úplně. vyplňte obočí zvykem. Skutečně jsem zjistil, že použití barvy o 1-2 odstíny lehčí než barva vašeho obočí způsobuje, že vypadají trochu přirozeněji, když naplníte přední stranu (používám černé, takže bych použil tmavě hnědou směs). vezměte světle světlevřičnou barvu a promíchejte ji přes vrchní a dolní víko. 2. Vezměte světle třpytivou růžovou barvu, zvýrazněte první 1/2 dolního víka. pro druhou polovinu, vezměte hnědou oční linku tužkou podél lashline míchání to s tmavě červenou. 3. Dále, na první třetinu oka umístit horkou růžovou barvu a promíchat ji na konec, koncentrovat stejnou barvu na poslední 1/3 oka a namíchat. pomocí stejného hnědého oční linky od dolní řasenky, pevně ořízněte oko a opatrně ho smíchejte kolem smyčky kolem vašeho lashline 4. Sledujte svůj přirozený tvar očí s černým očníkem, kadeřenými řasami a přidejte řasenku! ������

Příspěvek sdílený kennedy (@_peach_pit_) dne

Et voila! Renasanční stylu, který se vyrovná i francouzské královně. Nevyžaduje se žádné válečné / nepříjemné setkání s Valentinem.

Přejít na větší ‚razítko‘ stylu srdce, menší negativní prostor šablon nebo pro extra rozkošný bodů, kreslit malé srdce na obou tvářích a nose pro většinu kawaii atmosférou pihy vůbec.

인스 타 구경 하다가 넘 예쁘 길래 해보 깅 �� 실제로 보면 핫 핑크 섀도우 에 쌍커플 라인 펄 잔뜩 있고 립도 쨍 하고 볼따구 도 하트 대잔치 여서 세상 화려한 데 ..... _ 그렇다. 오늘도 안 보인다. 그럼 20000 ...._ 문득 드는 생각 은 남들 이 불다 끄고 핸드폰 조명 팡 해서 찍어도 나 보다 나을 것 같다는 그런 생각 ..... 안녕 ........_ # 메이크업 #makeup # แต่งหน้า # メ イ クア ッ プ # 하트 메이크업 # 하트 주근깨 #heartmakeup #heartfreckles

Příspěvek sdílený společností @ _hi_da

Pokud máte pochybnosti, přidejte další trend Insta make-up, který vám pomůže zhmotnit vzhled. Praní růžové nebo červené přes oči, aby odpovídalo vašim novým milostným blusher je překvapivě lichotivé, bang na trend pro rok 2018 a dokonale se hodí pro traddu Valentines barevné schéma.

Je čas nosit vaše srdce na lidech.

#heartcheeks #frecklesmakeup

Příspěvek sdílený uživatelem @ aries.moons