Sledování Naomi Campbell Aplikujte Pat Mcgrath Make-Up je docela návyková

Správně, pokud jste ještě neviděli perfektní make-up umělce Instagram Pat McGrathova videa z experimentování s kosmetickými rtěnkami a třpytivými brilantními tekutými očními stíny na předloktí, máte další věc.

Vážně, jsou nad rámec okouzlující:

Heavy Metal hedonismus! ⚡️⚡️⚡️ Major #SWATCHPORN pomocí # METALMORPHOSIS005 ve zlatě! Zleva doprava: Pigment + Mehron Míchací kapalina, pigment, krém ⚡️⚡️⚡️ # patmcgrathlabs005

Příspěvek sdílený Pat McGrath (@patmcgrathreal)

Takže, aby oslavila propuštění své horko očekávané kolekce Metalmorphosis 005 včera, McGrath získala pomoc supermodelky Naomi Campbell, aby podpořila intergalaktické odstíny - a uvidíme proč.

JEHO NAOMETALICKÁ VELIČENSTVÍ !!! ⚡️⚡️⚡️BRACE YOURSELF pro ULTIMATE #McGrathMuse, SUPERMODEL SIREN SUPREME, @iamnaomicampbell sloužící DIVINE DOSE NAOMAGIC #InTheMirror nošení # METALMORPHOSIS005 Sada: Měď výlučně pro #patmcgrathlabs

Příspěvek sdílený Pat McGrath (@patmcgrathreal)

V celém videu může být viděna 46letá krása pomocí očního stínu, oční linky, klepání na lesklé černé zámky a nanášení prášku na její tváře, než se postará o kamery.

Podívejte se na to, jak se bez námahy pokouší o krém měděný.

Pokud nevíte, Metalmorphosis je souprava s infuzí, která pomáhá vytvářet ty nejbezpečnější, okázalé třpytivé oční víčko díky své krémové základně a kovovým pigmentem.

ZVYŠOVÁNÍ MERCURY ⚡️⚡️⚡️ Získejte plynulé grafické kouzlo: namočte stínový kartáč do Mehron Mixing Liquid, následovaný pigmentem # METALMORPHOSIS005 Sada: stříbro; Dokončete tak, že dotírujete dvojitě zakončené černé oční linky mezi řasami! ⚡️⚡️⚡️ DOSTUPNÉ NYNÍ na stránkách PATMcGRATH.com

Příspěvek sdílený Pat McGrath (@patmcgrathreal)

Sada Metalmorphosis 005 obsahuje jednu barevnou práškovou a krémovou formu spolu s Mehron Mixing Liquid, která zajišťuje dlouhodobé opotřebení, stejně jako obojstranné oční víčko s plstěnými cípy.

Mezitím Metalmorphosis 005 Everything Kit obsahuje všechny čtyři stříbřité odstíny zlaté, stříbrné, bronzové a měděné.

Pokud ho chcete vrátit do sedmdesátých let, vypadá to, že jste právě vystoupili z Studio 54 a jste v roce 2016 největším make-up trendem, potřebujete tento kit.

Řekl někdo Vánoce?

Dostaň své ruce na třpytivou dobrotu.