Slapp je make-up odpovídající aplikace, která vyhovuje všem kožním tónům – a skutečně funguje

Slapp je make-up odpovídající aplikace, která vyhovuje všem kožním tónům - a skutečně funguje

Dávám různým make-up aplikacím vír, abych honil perfektní nude rtěnku, abych doplnil svou olivovou kůži nebo zvýrazňovač, který nedává mému pleti popelavý nádech, jen aby koupil uvedený produkt a cítil se podvádět, když jsem uvědomte si, že nejde o "dokonalou" schopnost, kterou jsem slíbil.

Ale myslím, že jsme všichni byli, že?

Zadejte Slapp, jednu z mála aplikací na make-up, která ve skutečnosti přináší své slovo, aby vás odpovídalo krásem, které jste si koupili, když se v krabici pod postelí nenacházíte, protože když se dostanete do opálení, nebo se můžete obtěžovat, jiný.

Jako celkový beauty-obsesivní, byl jsem samozřejmě zaujalo, ale to, co houpal mě je, že na rozdíl od jiných aplikací, které po vás k zadání údajů o kartě pro zobrazení své zápasy, je to zcela zdarma - a když viděl, jak zásobit své náklady bag make-up absolutní bomba, byla jsem prodána.

Aplikace Slapp Make-Up Match

Tak funguje to takto: Nahráním obrázku z rolí kamery (nebo přichycení jednoho a pak pokud jste odvážný), můžete klepnout na několik oblastí tváře, abyste našli svůj skutečný odstín, ačkoli vám doporučuje držet se určitých, jako jsou vaše tváře a brada pro nejlepší zápas.

Jednoduše stiskněte tlačítko "pokračovat" a zobrazí vám seznam produktů od zakladatele až po korektor, prášek na zvýrazňovač a další, které můžete filtrovat v závislosti na vašich potřebách krásy. Jakmile se rozhodnete, bude sloužit celé hromadě možných barevných zápasů od špičkových značek, jako jsou Charlotte Tilbury, Estee Lauder a Illamasqua. Ale jedna z největších věcí je, že tahá pouze výrobky z těch, na které se stará Všechno odstíny pleti.

Aplikace Slapp Beauty App najde make-up, aby vyhovovala vašemu tónu pleti

Byl jsem ještě trochu skeptický, když jsem se procházel, ale to bylo předtím, než jsem si uvědomil, že app skutečně odpovídal mně na Nadace Too Faced, kterou jsem koupil pár dní předtím - vyhrát číslo jedna.

Dolů dole na seznamu byl Bobbi Brown zvýrazňovač já vlastně zásoby rok co rok díky své schopnosti poskytnout i nejobtížnější pokožce zářivě osvětlenou záři (v případě, že jste se divili, že jste se divili, že jste uvažovali) - a hádali jste, že jsem byl po tom hodně prodán.

Aplikace Slapp make-up odpovídá vám dokonalý odstín nadace, korektor, zvýrazňovač, který vyhovuje vašemu tónu pleti

Nejlepší část však?

Nové značky a odstíny jsou přidány do aplikace každý měsíc a můžete k nákupu hned, takže pokud se potkáte přes moře lidí, abyste se dostali do kosmetické sály Selfridges, dostanete strach nebo prostě nemáte čas, který chcete namapovat jako Instagram-pro, je to pro vás.

Add Comment

73 + = 80