Shadow Shields: Krása nástroj, který potřebujete k vlastní

Shadow Shields: Krása nástroj, který potřebujete k vlastní

Jak tolik nositelů make-upu bude vědět, dosažení dokonale okřídleného oka, snadné přesné stínování očních stínů a trénované kadeře řas si zaslouží blumminovou medaili.

Z nějakého důvodu pokaždé, když přicházím k rozmazání černého očního stínu v záhybu mého očního víčka nebo aplikovat poslední vrstvu řasenky, skončím s prasklinami prášku, které běží po lícních kostech, jako kdybych spustil barevné běh a místa panda inspirovaná všemi spodními víčky.

Naštěstí jsme objevili krásu nástroje snů, které promění vaši krásu rutiny navždy - Shadow Shields.

Ne, to není divné Hra o trůny odkaz, to jsou bílé poloměsíčky na podložkách, které můžete aplikovat kdekoli na obličeji, abyste dosáhli dokonalé aplikace make-upu.

#WowwweeeeeWednesday !! �� @pinkperception + Stínové štíty! ----------------------- Deets- �� #tartecosmetics Tartelette paleta �� liner je #Tarteist z @tartecosmetics �� purpurové lesk je tutu z @sigmabeauty Smíšené s @ inglot_usa Duraline ��lashes jsou ikonické z @houseflashes ��brushes z @morphebrushes (kód PINKP) �� kontakty jsou #solotica nc krystal z @solotica_melbourne (použijte kód pinkperception10 pro $ off kontakty) �� @ shadowshields zachytit spad #shadowshields #shadowshieldsinwalmart

Příspěvek sdílený Shadow Shields (@shadowshields)

Aplikuje se na lícní kosti, stínový štít zabraňuje tomu, aby se oční stíny rozpadly na tvář, pracovaly jako vodítka pro pohyby oční linky a aby přestaly make-up rozmazávat na čerstvě nanesený základ.

Perfektně fialová s @sarahmariemakeup + SHADOW SHIELDS !!! ���� #shadowshields #shadowshieldsinwalmart #linkinbio #darklips #purple #makeup #makeuptools #beauty #beautylover #kylielipkit #kyliecosmetics #itcosmetics #gorgeouscosmetics ## tarte #tartekosmetics #makeuptutorial #napoleon

Příspěvek sdílený Shadow Shields (@shadowshields)

Ano, to je pravda - můžete dát tyto podložky na vrchu vašeho nadace při aplikaci make-upu na oči bez rozmazání tvrdé práce základního nátěru, podkladu, prášku, lesklého prádla apod.

Bravo! Bravo! @ kamilabravo �������� Použití těch Shadow štítů! #shadowshieldsinwalmart #shadowshields #hudabeauty #makeup #wakeupandmakeup #beauty #makeuptools

Příspěvek sdílený Shadow Shields (@shadowshields)

Pokud to nestačí, můžete také použít Stínové štíty - dostupné na Amazonu a eBay - aplikovat rtěnku, nanášením podložky pod spodní ret a zametáním na vrstvu rtěnky nebo liplineru, aniž byste vypadali, jako byste nechali malé dítě uvolnit na obličeji s plstěným perem.

Huzzah!

Kolená v pohotovosti - budeme vás závodit na check-out.

Add Comment

+ 7 = 14