Proč potřebujete tento nový účet Google Instagram nejvýraznější

V roce, kdy se rozmanitost a inkluzivita konečně stává víc než jen marketingovým nástrojem, značkové krásy upadají svou hru a ukazují lásku ženám ke všem kožním tónům, tělům, sexuální orientaci a genderové identitě.

Jedna značka, která dláždí cestu k inkluzivnímu zastoupení jako normě, spíše než trend, je naše růžová posedlost tisíciletí, Glossier.

Navždy s epickými ženami s vážně záviděníhodnými lesklými víčky a obroučkaná obočí z každé krásné kariéry života tam je důvod, proč jsme dvakrát poklepávali na Glosierovy make-up inspo posty.

✨ @ peligro.sa připravil kůži s Super Bounce a primární hydratační bohatý + nosit Boy Brow v Clear �� ______________________________________________ ➕ᴛᴀ ᴜ ᴜ ᴏɴ ᴏᴜʀ ᴏᴜʀ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴛᴏ ᴛᴏ ʙᴇ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ! ��ᴜsᴇ ᴏᴜʀʜᴀʜᴛᴀʜᴛᴀ # #GlossierBrown ᴛᴏ sʜᴀʀᴇ ᴡɪᴛʜ ᴏᴛʜᴇʀ ʙʀᴏᴡɴ ʙᴇᴀᴜᴛɪᴇs! ���������� ᴛʜᴇ ʟɪɴᴋ ɪɴ ᴏᴜʀ ʙɪᴏ ғᴏʀ 20% ᴏғғ ʏᴏᴜʀ ���������������� ᴏʀᴅᴇʀ, ғʀᴇᴇ sʜɪᴘᴘɪɴᴏɴ ᴏɴ ᴏʀᴅᴇʀs ᴡɪᴛʜ 2 ᴜɴɪᴛs ᴏʀ ᴍᴏʀᴇ, ᴀ ғʀᴇᴇ ᴘɪɴᴋ ᴘᴏᴜᴄʜ! ������ ♥ ️ # BODYHERO ɪs ʜᴇʀᴇ! ���� GLOSSIER NYNÍ PŘEDSTAVUJE DO UK

Příspěvek sdílený společností ������������ ➕ ������������ (@glossierbrown)

Vezmeme-li svou lásku Insta k ženám barvy o krok dále, je Glossier rep Devin McGhee, jehož účet Instagram @glossierbrown je odhodlána předvést značku chutné výrobky na hnědé tóny pleti.

McGhee zahájila herní účet Insta poté, co byla zaplavena DM s ženami, které se jí zeptaly o produktech společnosti Glossier a jak je barvit s kůží.

✨ @ashley_moore_ na sobě Cloud Paint v Dusku �� ______________________________________________ ��: @veronica_nunez ______________________________________________ ➕ᴛᴀ ᴜ ᴜ ᴏɴ ᴏᴜʀ ᴏᴜʀ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴛᴏ ᴛᴏ ʙᴇ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ! ��ᴜsᴇ ᴏᴜʀʜᴀʜᴛᴀʜᴛᴀ # #GlossierBrown ᴛᴏ sʜᴀʀᴇ ᴡɪᴛʜ ᴏᴛʜᴇʀ ʙʀᴏᴡɴ ʙᴇᴀᴜᴛɪᴇs! ���������� ᴛʜᴇ ʟɪɴᴋ ɪɴ ᴏᴜʀ ʙɪᴏ ғᴏʀ 20% ᴏғғ ʏᴏᴜʀ ���������������� ᴏʀᴅᴇʀ, ғʀᴇᴇ sʜɪᴘᴘɪɴᴏɴ ᴏɴ ᴏʀᴅᴇʀs ᴡɪᴛʜ 2 ᴜɴɪᴛs ᴏʀ ᴍᴏʀᴇ, ᴀ ғʀᴇᴇ ᴘɪɴᴋ ᴘᴏᴜᴄʜ! ������

Příspěvek sdílený společností ������������ ➕ ������������ (@glossierbrown)

"Bylo úžasné vidět, že všechny tyto barevné ženy se zajímají o značku, kterou tak moc zbožňuji," řekla Teen Vogue. "Ale potřeboval jsem lepší způsob, jak vyřešit své otázky, zvládnout zátěž a ukázat ženám všech pleťů pomocí Glossierů. Tak se narodil Glossier Brown.

"Jako čokoládová žena se moje kožní podtóny mění se sezónním obdobím," řekl McGhee jeden post Instagram. "Proto v zimě míchám Glossier Perfecting Skin Tint v hluboké a bohaté barvě pro dokonalý odstín. Zatímco v létě je Rich moje perfektní odstín sám. Ale nikdo to neví, pokud si s námi nedělíme informace, jako jsou přítelkyně. Nakonec bych chtěl, aby stránka Glossier Brown Instagram byla go-to pro ženské barvy, které se zajímají o produkty Glossier, nebo které již jsou posedlé produkty Glossier. "

✨ @tayolor na sobě Perfektní odstín kůže v tmavém, Stretch Concealer v tmavém, Haloskop v křemenu a Cloud Paint v paprsku + Puff �� ______________________________________________ ➕ᴛᴀ ᴜ ᴜ ᴏɴ ᴏᴜʀ ᴏᴜʀ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴛᴏ ʙᴇ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ! ��ᴜsᴇ ᴏᴜʀʜᴀʜᴛᴀʜᴛᴀ # #GlossierBrown ᴛᴏ sʜᴀʀᴇ ᴡɪᴛʜ ᴏᴛʜᴇʀ ʙʀᴏᴡɴ ʙᴇᴀᴜᴛɪᴇs! ���������� ᴛʜᴇ ʟɪɴᴋ ɴɴ ᴏᴜʀ ʙɪᴏ ғᴏʀ 20% ᴏғғ ʏᴏᴜʀ ���������������� ᴏʀᴅᴇʀ!

Příspěvek sdílený společností ������������ ➕ ������������ (@glossierbrown)

A to nejen my, kteří jsou posedlí. Glossierová zakladatelka Emily Weissová pravidelně ráda make-up inspo posty a je jedním z rostoucích @glossierbrown následovníků.

Zde je více značek krásy zahrnujících komunitu, která zahrnuje všechny ženy a poskytuje produkty, které odpovídají tomuto standardu také.

✨ @ riiah.brownin na sobě Cloud Paint in Beam, Haloscope in Topaz a @glossier Lip Gloss �� ______________________________________________ ➕ᴛᴀ ᴜ ᴜ ᴏɴ ᴏᴜʀ ᴏᴜʀ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴘʜᴏᴛᴏ ᴛᴏ ᴛᴏ ʙᴇ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ ᴇᴀᴛᴜʀᴇᴅ! ��ᴜsᴇ ᴏᴜʀʜᴀʜᴛᴀʜᴛᴀ # #GlossierBrown ᴛᴏ sʜᴀʀᴇ ᴡɪᴛʜ ᴏᴛʜᴇʀ ʙʀᴏᴡɴ ʙᴇᴀᴜᴛɪᴇs! ���������� ᴛʜᴇ ʟɪɴᴋ ɪɴ ᴏᴜʀ ʙɪᴏ ғᴏʀ 20% ᴏғғ ʏᴏᴜʀ ���������������� ᴏʀᴅᴇʀ, ғʀᴇᴇ sʜɪᴘᴘɪɴᴏɴ ᴏɴ ᴏʀᴅᴇʀs ᴡɪᴛʜ 2 ᴜɴɪᴛs ᴏʀ ᴍᴏʀᴇ, ᴀ ғʀᴇᴇ ᴘɪɴᴋ ᴘᴏᴜᴄʜ! ������ ♥ ️PRE-ORDER #GlossierYOU ���� Odkaz v bio!

Příspěvek sdílený společností ������������ ➕ ������������ (@glossierbrown)