Perlový make-up je nový způsob, jak jázit tvář

Perlový make-up je nový způsob, jak jázit tvář

ICYMI třpyt může vypadat hezky, ale je to docela špatné pro životní prostředí, a to nás (a Leo Dicaprio) velmi, velmi smutné.

Mohli jsme se rád, že vícebarevných plastových fleků, které jsou vázány na každý centimetr našeho těla, nám způsobuje, že se v tomto procesu cítíme 1000% drsného (a trochu základního), ale nebojte se, nechceme vás opustit v smutném světě bez lesku.

Na bloku už existuje nová alternativa a slibujeme, že je to stejně zasněná.

Gucci Cruise 18 Perly

Getty Images

Připravte se: nyní můžete tvářící tvář lesknout sofistikovaným výzdobou perel. Někteří by to popsali jako opulentní. Jednoduše řečeno, je to klasický AF.

Nejprve představené na výstavě Gucci Cruise 18 v červenci, perly zdobily tváře modelů mnoha způsoby: od podsaditých vlasových korálků až po blbé 3D obočí a plné oslňující pokrývky hlavy.

Protože kdo potřebuje vlasy, když máte perly, ne?

Gucci Cruise Pearls

Getty Images

Samozřejmě to vypadalo kouzelně (a relativně středověké ...), takže to bylo jen otázkou času, než Instagram začal experimentovat s novým třpytivým materiálem.

A Hádej co? Dobré zprávy! Cokoliv může bát třpyt, perly se dají lépe.

Tak hezké �� pátek inspo! #regram #notmywork #involut #makeuplover #makeuplooks #pearlmakeup #editorialmakeup #makeupart #inspo #inspirationstyle #inspirationboard #love #stylesp #trends #runwaymakeup

Příspěvek, který sdílí Caroline Fungová (@carcar_oline)

Kdo potřebuje bolestivé piercing na obličej, když se můžete pokrýt v perličkách místo toho? Tak luxus.

Ensin kasvoihin liimailtiin glitteriä ja kukkasia, nyt helmiä! �� Začínáme? �� #program ��: @nettart #bettebeauty #pearlmakeup

Příspěvek sdílený společností Bette Beauty (@bettebeauty)

Dokonce můžete vytvořit svůj okřídlený 3D oční linku pokropením na nejjemnější a šikovné šperky. Nebo vyměňte zvýrazňovač a přineste OTT množství světla do vnitřního rohu vašeho oka jemnou, ale tak efektivní perlou.

Jonathan Simkhai Pearl oční make-up

Getty Images

Cítit věci jsou trochu zřejmé pro vaše très chic minimální estetiku? Jděte za skrytou perlou mani s laskavým svolením umělkyně pro nehty Madeline Poole. Nahé a podhodnocené z vrcholu, perla ve spodní části.

Miluji tyhle nehty, které jsem udělal s @teenvogue a @sally_hansen #colortherapy odkaz plného tutoriálu nad ��

Příspěvek sdílený Madeline Poole (@mpnails)

Konečně, pokud máte opravdu pocit statečných, můžete obléknout obočí, la Gucci (nebo Guccy). Používejte je jako vlasové korálky, nebo chcete-li dosáhnout dokonalé dokonalosti, prostě pokryjte celou tvář. Neformální.

Nedělní inspo. Milujte tyto perly! Dělají tohle koně tak elegantní ��. . #bridehairstyle #weddinginspiration #hairinspiration #pearlhair #bridaljewellery #hlavníček #weddinguk #weddingpříslušenství #hairinspo #fotografieafteray #bridalinspo #londonwedding #bridalhairstylist #weddinghairstyles

Příspěvek sdílený kadeřnictvím Maëva Sangrigoli (@ mae.hair)

Pearl make-up vám zajistí, že se budete cítit jako princezna IRL, spíše než horký jednorožecký nepořádek. Omlouvám se, třpytí se, čas vypršel.

Pro ochranu nebo jednoduše ozdobu, krásně aplikované perly na obličeji Manuel Montanari @ manuel_mua #pearlmakeup #pearlmask #pearlinspiration

Příspěvek sdílený Melanie Georgacopoulos (@melaniegeorgacopoulos)

Add Comment

+ 62 = 67