Pearl Eyeliner od Kristena Stewarta je nejvzácnější make-up vypadá, že může zasáhnout Cannes

Je něco víc Chanel než klasický perlový náhrdelník? Ok, možná nějaký odpovídající tweed dva kusy ... V každém případě, když myslíš na perly, myslíš na Chanel.

Která by mohla být inspirací za módní dům velvyslankyně a herečce Kristen Stewart je nejnovější zasněný make-up vzhled.

Vystoupila opět na filmovém festivalu v Cannes v šatě zdobenou šatou Chanel Couture a Stewart si její oblečení vybavila luxusním 3D perličkovým očníkem. Yup, doslova řada perel na očních víčkách. Teď je to bouji.

Krásné #kristenstewart nosí les perle jako oční linky na # cannes2018 festival červený koberec. Vlasy @bridgetbragerhair styling @ taraswennen a nehty @ashlie_johnson make-up a foto @ beau_nelson

Příspěvek, který sdílí Beau Nelson (@ beau_nelson)

Vytvořené make-up umělcem a Kristen je go-pro pro Cannes, Beau Nelson, náladový oční vzhled použil skutečné perly skutečného života vytvořit nejvíce opulentní oční make-up k červenému koberci.

Vyměnila si klasické černé kočičí oko za bílou tekutou vložku plnou malých perel a Nelsonův náladový make-up vypadal vhodný pro dráhu Chanel Couture. Nelson dokončila vzhled cappuccino stínem očního stínu s lehkým leskem pro extra moderní muse vibrace.

Říkáme tomu, že by to mohlo být jen ten nejžhavější příběh make-upu v roce 2018.

Podrobnosti #pearls #kristenstewart

Příspěvek, který sdílí Beau Nelson (@ beau_nelson)

Nikdy nikdo neskrýval předvídatelný soubor červených koberců, K-Stew se obrátil na Nelsona pro každou z jejích dalších úrovní Chanel-esque make-up vypadá. Z klasicky definovaných červených rtů a leštěných stříbrných kouřových očí, až po grunge zkroucení 80. let modré oční stíny, Stewart se dokazuje být konečným chameleonem krásy.

Prostě nemluvíme o tom plete krytu krysy ...

 

obraz

Getty Images

Add Comment

− 7 = 2