Oficiální průvodce obočí “mapování”

Oficiální průvodce obočí "mapování"

Když přijde na "perfektní obočí", je tu tolik otázek, které je třeba zvážit: Silné nebo tenké? Oblouk nebo plochý? Kde začínají? Kde končí?

Obličej může být taková osobní věc, že ​​jedno pravidlo se nemusí vztahovat na všechny. Všechno se dá přednost a co nejvíce lichotivé pro tvůj tvar obličeje.

Model mapování obličeje ELLE UK

Getty Images

Vždy doporučujeme, abyste se objevili na odborné konzultaci a formování, ale pokud jste opravdový a důvěřujte se více než kdokoli jiný, pak trochu vedení může jít dlouhou cestu.

Posadili jsme se s Lisou Potter-Dixonovou, hlavou Benefit Cosmetics tvoří umělce a odborníka na obočí, aby nám poskytla krok za krokem průvodce mapováním tvarů, jak zvolit správnou barvu obočí a její špičkové tipy.

Uchopte pero a papír, budete si chtít vzít poznámky:

Jak číst "mapu"

 1. Začněte mapováním obočí, abyste se ujistili, že začínají, oblouk a končí na správném místě, protože to způsobí, že váš nos vypadá štíhlejší, otevřete oči a zvedněte kosti. Chcete-li to provést, vezměte štětec na make-up a držte kartáč v úhlu od rohu nosu přes vnitřní roh vašeho oka. Zde začíná vaše obočí.
 2. Pro oblouk se podívejte rovně a držte kartáč z rohu nosu přímo uprostřed oka. To je místo, kde má obočí oblouk.
 3. Pro konec držte kartáč z rohu nosu k vnějšímu okraji oka, tudíž by měla vaše obočí skončit.
 4. Pomocí těchto značek jako šablony vyplňte obočí pomocí prohlížeče (£ ​​24,50) použitím nejprve vosku a prášku po něm. To vám dává definované, obloukové obočí, které bude krásně vyhovovat vaší tváři.

  Benefit Eye Browsings ELLE UK

  Výhoda

  Jak tvar obočí

  Feathered

  Pernaté obočí, jinak známé jako "supermodelské obočí", bylo velkým hithem na molu. Funguje to skvěle na plné obočí a může být snadněji vytvořeno se správnými produkty.

  1. Začněte mapovat obočí, abyste se ujistili, že začínají, oblouk a končí na správném místě. Ačkoli toto obočí je méně strukturované, správné umístění obočí je stále důležité.
  2. Vyplňte obočí a ignorujte přední třetinu obočí a použijte ultra jemnou tužku na obličej, jako je tučná perlička Benefit's Precisely My Brow (£ 18.50). Prolistujte tužku skrz čelo, abyste vytvořili věrohodné vlasy jako mrtvice. Nepoužívejte příliš mnoho přípravků, jelikož se jedná o přirozený vzhled.
  3. Vezměte vláknový gel a kartáč přes přední část vlasů a přidejte objem. Pokud máte tady minimální vlasy, můžete použít tužku, kterou jste použili pro zbytek čela, kreslit vertikální tahy přímo na přední straně, abyste vytvořili pernaté vlasy jako vzhled.
  4. Ukončete čistým nastavovacím gelem, který umístí obočí. Přední část obočí by měla být očistěná, zatímco zbytek obočí by měl být kartáčován dolů, abyste získali supermodelskou obočí.

   Benefit na tužky v obličeji | ELLE UK

   Výhoda

   tučně

   Tučné obočí jsou skvělé pro přidávání dramatu a okamžitého očního efektu. Houpání odvážného obočí s jasným rtem je jednou z mých nejoblíbenějších věcí.

   1. Používáte-li výrobek podle vašeho výběru, miluji vzorek krémového gelu, jako je Benefit's Ka-čelo (18,50 liber) pro tento vzhled, čerpat tekutou čáru pod obočí a na vrcholu oblouku, po vytyčených značkách. Pak vyplňte čelo a vyhněte se přední části obočí.
   2. Chcete-li vyplnit přední část obočí, rád bych použil tužku obočí o 2-3 odstíny lehčí než moje obočí. To dává měkkou povrchovou úpravu na přední části obočí, protože i když chceme, aby obočí vypadalo odvážně, nechceme, aby vypadali nalepené.
   3. Dokončete pomocí gelu pro nastavení obočí a zakryjte okraje obočí, abyste je vylepšili.

    Červený koberec Kendal Jenner | ELLE UK

    Getty Images

    Rovný

    1. Rovné obočí může být v pohodě, pokud je vytvořeno správně - je to všechno o skrytí oblouku. Při mapování obočí stačí mapovat začátek a konec. Poté použijte pigmentovanou tužku na obočí, jako je Benefif's Goof Proof (£ 18,50) a nakreslete čáru pod obočí. To by mělo být přímka od začátku obočí až po konec. Vyplňte obočí, včetně mezery pod obloukem, abyste vytvořili přímý tvar.
    2. Stejně tak můžete udělat i na obočí, pokud potřebujete, abyste skryli horní část oblouku obočí.
    3. Dokončete pomocí vláknového gelu, který dodává objem, přidávejte extra na plochu pod obloukem obočí, protože vlákna v gelu napodobují vzhled skutečných vlasů.

     Protiskluzová tužka Benefit | ELLE UK

     Výhoda

     Jak vybrat správnou barvu obočí

     Chcete-li zvolit perfektní barvu obočí, musíte se podívat na vaše vlasy na obočí a ne na vlasy na hlavě, protože buďme upřímní, mnozí z nás v dnešní době nevědí naši přirozenou barvu vlasů.

     Nejbližší k vašim obočím vlasy, tím přirozenější bude obočí. Nicméně, nebojte se jít stín nebo 2 tmavší, pokud chcete skutečné prohlášení obočí. Myslím na Madonu v devadesátých letech.

     Tužka nebo gel?

     Nejlepší vzorec může být vyzkoušení a chyba. Tužka bude vždy jednodušší a rychlejší ovládání. Ale pokud chcete 24hodinové voděodolné obočí, potom je gelový vzorec dokonalý.

     Model zákulisí ELLE UK

     Getty Images

     Používám tužku a vláknitý gel každý den, a pak jsem si tužku na gel vyměnil za noc. Vždycky používám jasný gel na horní části jakéhokoli stylu obočí, jelikož to udržuje na svém místě.

     Cara Delevingne má obočí lepší pozor - máte nějakou vážnou konkurenci.

     Add Comment

     4 + 2 =