Nový Evie Blender může být make-up Sponge of Your Dreams

Nový Evie Blender může být make-up Sponge of Your Dreams

Pokud, stejně jako já, strávilš hodně z vašeho rána plnou tvář make-upu, budeš znát příliš dobře boj o to, jak se tvoje nadace tlouci nadměrným kosmetickým mixérem.

Zbarví se zbarveným, zpevněným od dna a na pokraji roztržení v polovině od (drahý!) Namočený výrobek.

Dostanete se k základové štětce, kterou jste bezpečně ustálila ve své zásuvce, "jen pro případ," (nebudete vyhazovat make-up), ale konec je nikdy, VŽDY to samé.

obraz

Takže postupujete s tím stále více hrubým kosmetickým mixérem, dokud se doslova neroztrhne, budete sníženi na slzy a opět nuceni zakoupit nový.

Látat. To.

Jenomže, když jste si mysleli, že jste v tomto cyklu utrpení pro život, přišel nový revoluční nástroj - Evie Blender - a je to skoro příliš dobré, než aby to byla pravda.

Seznamte se s Evie Blender. Předběžně si můžete předem objednat toto spojení v bio #beauty #coolasheckhaha #makeup #glitter #kickstarter

Příspěvek sdílený společností Evie Blender | Silikonový mixér (@evieblender) zapnut

Nejdříve je to vyrobeno ze silikonu spíše než z pěny, což znamená, že neškrtí ani neabsorbuje žádný výrobek a můžete vypláchnout jakékoliv bity zbavené vody nebo make-upu. Můžete konečně použít stejnou houbu pro svého korektora a nemusíte se obávat, že se obě barvy budou míchat.

Druhé hory: Má povrch s texturou, takže "airbrush" dokončuje slib, že je s největší pravděpodobností dosažitelná ve srovnání s ostatními základovými aplikátory.

Třetí hora: špičatý tvar vám umožní dostat se k vašim obličejům a plochá štětka nebo houba je téměř nemožná, například pod očima nebo po stranách nosu.

Co nejvíce? Zřejmě to trvá až rok. Můžeš jen si představ kolik peněz ušetříte, věnujete se důležitějším věcem, jako je další paleta nových očních stínů?

obraz
GIPHY

Produkt je v současné době ve fázi Kickstarter, ale můžete zabít dva ptáky v jednom kameně tím, že předem objednali a pomohli jeho zakladateli, Angie Johnsonové, dosáhnout svého cíle.

Add Comment

− 1 = 1