Naomi Campbell Hails Rihanna za výrobu značky Inclusive Make-Up, která byla dlouho po splatnosti

Naomi Campbell Hails Rihanna za výrobu značky Inclusive Make-Up, která byla dlouho po splatnosti

Pokud existuje jedna značka, která v letošním roce způsobila vlny, je to Fenty Beauty.

Rihanna je hra, měnící se nápad, vyhrála hořkou sladkou cenu, že se nejvíce inkluzivně rozšiřuje make-up, aby se dostala do police.

Sbírka získala chválu (a tisíce dlouhých on-line čekacích seznamů) pro svou jedinečnou 40-ti odstínovou základnu a univerzálně lichotivý lesk na rty, který vyhovuje všem tónům pokožky.

Cíl? "V každém produktu jsem byl jako:" Musí být něco pro dívku s tmavou kůží, tam musí být něco pro opravdu bledou dívku, tam musí být něco mezi ", oznámila Rihanna při zahájení poslední týden.

A kluk jsme připraveni na to.

Děkuji 1 MILIÓN #fentifamily, kteří souhlasí s tím, že krása zahrnuje všechny. Vítejte v nové generaci krásy. To je budoucnost! # 1MILLIONFOLLOWERS #newgenerationofbeauty @badgalriri #histoRIH!

Příspěvek sdílený FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)

Protože když je to rok 2017 a můžete stále dostat vaše pubikální vlasy natrvalo lasered do tvaru srdce jednodušší než můžete dostat své ruce na stín nadace tmavší než "Toasty béžová", znamená to, že něco není úplně správné v kráse biz.

Řekněme, že jsou to hlubší odstíny odstínů Fenty Beauty, které se vyprodaly, což opět dokazuje, že věk stará řada "tmavších odstínů neprodává" je rovná BS.

Kde jsou všichni naši 490? Holla, jestli jste to vy! #PROFILTR #FOUNDATION #crueltyfree

Příspěvek sdílený FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)

ELLE zaujala model a podporu rozmanitosti v módním průmyslu, Naomi Campbell, a je jasné, že souhlasí.

Je známá v rozhovoru o rozmanitosti v módním průmyslu v celé své kariéře (citovala: "Americký prezident může být černý, ale jako černá žena, stále mám výjimku v tomto oboru. stejně jako v roce 2007) supermodelka je vokální advokátka pro řadu make-up společnosti Rihanna.

Rihanna a Naomi Campbell

Getty Images

Na otázku, jak se cítila o Fenty Beauty, Campbell výlučně řekl ELLE UK:

'Už je čas. Je to rok 2017, takže všem, kteří to dělají, gratulujeme. Svět se pohybuje tak rychle, a musíš se s tím pohybovat. "

Když mluvila o svých vlastních zkušenostech jako o barvě ženy v módním průmyslu, bylo to Campbell věc:

"Na začátku to bylo těžké, ale mám tlustší kůži. Ano, zaslechl jsem o mně nějaké rozhovory, ale nehodlám se ospravedlnit. Pokud by neměli svůj make-up odstín, pak bychom našli nějakou cestu, barvu jsme smíchali. Musíte tvrdě pracovat bez ohledu na to, co. Držel jsem hlavu a skončil. "

Už je čas. Je to rok 2017 pro všechny, kteří to dělají, gratulace.

Ale s modely, jako je Leomie Anderson, vysílající videa z YouTube o nedostatku make-upu a vlasových umělcích cvičených pro práci s tmavšími tóny pleti nebo texturovanými vlasy, natož aby jim byly poskytnuty skutečné produkty, které jim vyhovují, Campbell cítí odpovědnost za to, barvy v průmyslu, zatímco čekáme na to, aby se značky krásy dostaly do dohledu?

Pokud by neměli svůj make-up odstín, pak bychom našli nějakou cestu, barvu jsme smíchali.

"Tyto mladé modely se ke mně objevují se stejnými problémy a já se mi to líbí, ale jenom sdílem veškeré informace, které mohu, abych je vedl správným směrem. Vzpomínám si, když jsem byl mladší do Londýna a jen jsem mohl jít do dvou pultů, abych koupil make-up barvy. Tak říkám nové modely: "Musíte najít cestu, a pokud to znamená, že musíte přinést svůj vlastní základ na stín, pak přineste své vlastní, protože to je to, co musím udělat." "

Zde je další Fenty Beauty v budoucnosti - značky krásy berou na vědomí.

Naomi Campbell a Rihanna

Getty Images

Add Comment

76 − = 75