My dáváme náš meloun dolů, aby nesl tuto špinavou tančící oční stín palety

My dáváme náš meloun dolů, aby nesl tuto špinavou tančící oční stín palety

Mezi kosmetikou "Storybook Cosmetics" Harry Potter make-up štětce a MAC Betty Boop omezené edish rtěnku, naše návyk na ikonu filmu a TV-themed make-up je trochu out of hand.

Ne že brzy zastavíme.

Bezbolestná krása značky Sola Look (pokud jste o nich neslyšeli, podívejte se na sekci O nás na svých stránkách - je to opravdu skvělá) právě vytvořili další "potřebujeme to v našich životech jako včera" paleta očních stínů.

Navazují na své vážné úspěchy Flashdance paleta, Sola Look pokračují v 80. letech s jejich nejnovější tvorbou. Mluvíme a Hříšný tanec oční stíny paleta lidí.

SNEAK PEAK # 1 - Ano, naše paleta krásy Dirty Dancing Beauty už brzy! Navštivte náš internetový obchod a přihlaste se k odběru informací o všechno Dirty Dancing Beauty Palette související ~ www.solalook.com ~ Také následujte oficiální stránku Dirty Dancing's Instagram - @dirtydancingmovie ~ # dirtydancing30th #solalook

Příspěvek sdílený společností Sola Look (@solalook)

Oslava 30 let výročí oblíbené taneční romské komunity (omlouvám se Krok nahoru) Sola Podívejte se na paletu na Instagram.

Fakta, jak je známe? Zatím se zdá, že paleta bude zabalena v originálním obalu Hříšný tanec VHS pouzdro s klasickou taneční scénou "Čas vašeho života" na přední straně.

SNEAK PEAK # 2 - Zde je jedna z očních stínů z naší Dirty Dancing Beauty Palette. A samozřejmě jsme museli jmenovat tento nádherný odstín "I Carried a Melon". Oznámíme datum uvedení na trh později tento týden! Navštivte náš internetový obchod a zaregistrujte se, abyste dostali aktualizaci o všem Dirty Dancing Beauty Palette související ~ www.solalook.com ~ Také následují Dirty Dancing oficiální stránku Instagram - @dirtydancingmovie ~ # dirtydancing30th #solalook ~ Děkujeme vám @thesorcerersphone pro rameno swatch!

Příspěvek sdílený společností Sola Look (@solalook)

Mezi odstíny patří magenta "I Carried A Meloun", inspirovaná nejlepší čárou dítěte v celém filmu. Vážně se na to opakujte, je to opravdu náhodné a veselé.

Odhalte další detaily o den, zůstaňte naladěni na nejlepší paletu očních stínů svého života.

Add Comment

9 + 1 =