Křídlá oční linka právě dostala nadměrnou modernizaci na Valentino Cruise 2018

Zase jste pozdě, proč?

Není to proto, že autobus byl zpožděn, nebo proto, že jste zklamal své klíče. Ačkoli to mohou být vaše výmluvy výběru, pravdivost věci je to pravděpodobně proto, že jste nemohli dostat své zatraceně okřídlené oční linky správně.

Strávili jsme roky, kdy jsme se pokoušeli dokonalé módní oční linky, které dominovaly módním přehlídkám. Po celou dobu se modlili, aby se jednoho dne ztratil, lehce rozmazaný a všestranný průměr oční linky mohl stát "in" věcí.

No, vaše modlitba byla zodpovězena.

Zadejte Valentino extrémní kočičí oko, poslali přistávací dráhu na jejich Cruise 2018 show.

BEAUTIFUL @kitamb v přehnaném křídle pomocí # DARKSTAR006 Black SmudgeLiner Kohl ⚡️⚡️⚡️ #BTS na @maisonvalentino # Resort18 ������ #ValentinoInNewYork #makeupbypatmcgrath

Příspěvek sdílený Pat McGrath (@patmcgrathreal)

Vytvořil ji nikdo jiný než královna make-upu v zákulisí, Pat McGrath, oční linka byla o přehnaném křídle a špičce špičaté. Takže, dostatek prostoru, aby to zabral a přešel přes vrchol s ještě větším pohybem než předtím. YAS.

Ale Valentino nebyli první, kdo se vrátili na humbuk v likvidaci, s Louisem Vuittonem k Versaceovi, kteří se dostali na grafiku pro jejich Cruise show.

Louis Vuitton Cruise 2018

Getty Images

Po bláznivé úspěšné spolupráci Yayoi Kusama v roce 2012 a Final Fantasy-že se Louis Vuitton vrátil k posedlosti japonského futurismu, který opět poslal modely, které klouzaly po plovoucí Kjótské přistávací dráze, houpající se kaučukové boty leopard-print a grafický eyeliner ve stylu kabuki - část jejich Cowboy Bebop splňuje Firefly Cruise 2018 show.

Výrazný make-up vzhled, inspirovaný tradičním kabinkem Kabuki, byl nečekaně vykoupený Pat McGrath a zahrnoval přehnané obočí a hlavně okřídlené oční linky s použitím její, nyní neslavné, Dark Star 006 Black Smudge Eyeliner Kohl.

MAJOR přehnané křídlo a obočí pomocí # DARKSTAR006 ČERNÝ SMUDGELINER EYE KOHL @nicolasghesquiere @louisvuitton ⚡️⚡️⚡️ @marieameliesauve @ashleybrokaw @ paulhanlonhair #makeupbypatmcgrath

Příspěvek sdílený Pat McGrath (@patmcgrathreal)

AW17 skočil na OTT eyeliner bandwagon stejně jako evelmi od Versace do Saint Laurent se rozhodl pro odvážný, nedokonalý vzhled.

V popředí moderní modernizace byla Donetella Versace. Návrhářka Versace je známá svou láskou k těžké černé barvě, takže se zdá být správné, že dává jejímu podpisu nějaký čas v centru pozornosti.

Versace AW17 krása

Getty Images

Verze Versace představovala FIERCE cat eye, což jste, uhádli jste, vytvořil Pat McGrath a téměř připomíná efekt, který dostanete, když máte absolutní kůru oční linky. Znáte ten, když jen přidáváte další, jen abyste se vrátili a uvědomili jste si, že vypadáte jako Avril Lavigne kolem roku 2003.

Ale hej, to je hezké vědět, že teď už nemusíme jít za make-up remover.

Marni AW17

Getty Images

V podstatě je podstatou toho více oční linky, tím lépe. Po zápase v Miláně byl Marni, který viděl jemnější přístup. Nicméně, to stále převyšuje normální poměr oční linky / víčka.

Saint Laurent AW17

Getty Images

Mezitím se svatý Laurent vydal do IDGAF vibrací s nedokončenými tvary a přerušovanými čarami, které bychom mohli s největší pravděpodobností ještě vytvořit po několika tequilách.

Chloe AW17

Getty Images

Nebojte se, to nevypadá jako jeden velký oční kontakt. Klasické kočičí oko se na Chloe objevilo. Stále se však chlubil rozmazanými okraji, které předtím nás vedly k nejbližší koupelně, aby se zvedla. Už ne!