Královská svatba: Meghan Markle vypadá úžasně s přírodním make-upem a klasickým chignonem

Královská svatba: Meghan Markle vypadá úžasně s přírodním make-upem a klasickým chignonem

Je to tady! Velký den přišel a otázky, které byly na našich rtech po celé měsíce, mohou být konečně zodpovězeny.

Otázka, kterou chceme odpovědět? Jaké svatební vlasy a make-up vypadá Meghan vybrat (a nevyhnutelně nastavit svatební trend pro)?

Přečtěte si o všech podrobnostech Meghanových svatebních vlasů a make-upu ...

Meghanova svatební make-up

Navzdory pověsti konkurujících kandidátů, kteří se v průběhu měsíce vířícím dílem Meghan (Bobbi Brownová a make-up artistka Mary Greenwellová oblékají), se Meghan rozhodla udělat Kate Middleton a vyhýbat se profesionálnímu.

Místo toho Markle požádala o pomoc svých dvou blízkých kamarádů, aby si vytvořili den make-upu.

"Pro ni má od Ameriky dva kamarády. Nejsou to profesionálové - jen její blízcí přátelé, "vysvětluje exkluzivně pouze zasvěcenec Express.co.uk.

Meghan Markle Royal svatební vlasy a make-up

Getty Images

Navzdory pověsti se nevěsta nakonec rozhodla pro kamaráda a pro make-up artista Daniela Martina, aby si vytvořila svatební den make-up. Jako velvyslanec krásy Dior, říkáme, že je to jistá sázka, že Martin používal produkty Dior pro vytvoření přirozeně zářícího vzhledu Meghan.

"Byla jsem opravdu lahodná, když jsem věděla, že budu hostem na svatbě a že budu moci sdílet tento neuvěřitelný okamžik s ní," řekl Martin v páteční epizodě ABC 20/20. "Nic jsem nepředpokládal, takže když jsem dostal pozvání, samozřejmě jsem byl laciný a tak ustaraný."

Když se rozhodla pro přirozený make-up vypadat podobně jako její obvyklý styl, novomanželka měla čerstvou zářící kůži, která odrážela její přirozené pihy, hnědé kouřové oční stíny, které zdůrazňovaly její hnědé oči a růžové poprsí na rtech.

Nevěsta dokončila vzhled obočí s obrysovým obličejem, do něhož byly vloženy draky (a ukázaly se na fotoaparátu).

obraz

Getty Images

Meghanovy svatební vlasy

Znovu se objevují pověsti, které by vybraly Meghanovy vlasy ve velkých dnech, aby každý věřil, že celebritářský kadeřník Miguel Perez, který také vykresluje vlasy Amal Clooney, bude zodpovědný za 36letou svatební akci.

Nicméně, Perez nedávno potvrdil, že nebude stylovat vlasy herečky s vybraným kadeřníkem ještě být odhalen.

obraz

Getty Images

To, co víme, je, že Meghan vyměnil své obvyklé volné vlny za elegantní nízký chignon, který byl naplněn vintage diadém a závojem.

Přestože jsme byli přesvědčeni, že novomanželka by mohla jít na půl-dole ve stylu, kterou měla na druhý den na zkoušku na svatbu, konečný pohled byl mnohem klasičtější a zcela krásný.

Zdobená největším závojem, který jsme kdy viděli, elegantní updo perfektně doplnil Markleovy jednoduché a ozdobné šaty Givenchy.

"Neexistuje žádný protokol, který by je musel nosit nahoru nebo dolů," říká britská svatební návrhářka Caroline Castigliano, exkluzivní královská svatební expert MarieClaire.com. "Nevěsty mohou dělat, jak uznají za vhodné." Co to znamená mohl nosit pletené poloviční housenku, nebo mizerný nízký uzel, nebo dokonce mokré vzhledové vlny prstů, pokud to je to, co chtěla dělat - koneckonců je to její (a Prince Harryho) svatební den.

Add Comment

+ 89 = 97