Každá Dodgy chyba obočí (a jak se jí vyhnout) vysvětlil

Každá Dodgy chyba obočí (a jak se jí vyhnout) vysvětlil

Mezi našimi mladistvými tendencemi k převrácení, mořem zamaskovacích výrobků obočí a úplným nedostatkem uměleckých schopností, může být naše obočí do bodu důvěryhodného, ​​spíše než důstojného, ​​být absolutním minovým polem.

Ani nezačínejme, jakým tvarem se skutečně chtějí stát. Jsou rovné obočí tak módní, ale ne lichotivé? Nebo jsou oblouky úplně 2017?

Vyzvali jsme umělce Make-Up Head a Lisa Pottera-Dixona a zakladatele The Browgal a odborníka na mikrobladev Tonya Crooks, aby nám pomohli procházet každou chybu obočí a vysvětlovali, jak se jim brzy vyhnout.

Jak dělat vaše obočí správným způsobem? Viz. níže.

obraz

Imaxtree

1. "Tadpole"

Kde jste se pokazili ...

"Ok, takže čapice čepice, pojmenovaná proto, že to doslova vypadá jako ta velkokřídlá věc, která se nachází v rybníku, je obvykle vedena trendem. Pokud jste byla teenagerkou z 90. let, je to potenciálně obočí, které jste zanechali díky mechu Kate, "říká Lisa.

"Příliš vysoká váha na čele, po níž následuje tenký ocas, není pro někoho lichotivé. Je to lichá rovnováha, která má ze všech nesprávných důvodů tendenci tvořit obočí hlavním zaměřením obličeje. "

Drew Barrymore obočí před a po

Rex

Jak to udělat správně ...

"Výchozím bodem je zjistit, zda vaše vlasy stále roste kolem obočí. Chcete-li to provést, musíte je nechat asi 6 týdnů. Rozčiluje se, ale stojí za to, "vysvětluje Lisa.

"Zkuste používat ráno a v noci kondicionér obličeje, abyste podpořili plnější vyhlížející obočí. Pokud se vše ostatní nezdaří, mohlo by se stát, že byste se měli podívat na mikrobladění, ale udělejte svůj výzkum, pokud o tom uvažujete! "

Obličej, bronzy (mohl by být def rom titlovým románem) !! . Produkty používané @ benefitcosmeticsuk Přesně moje obočí pencil.24hour setter. Jsou skutečnou řasenkou. Žhavé záře. . #brows #benefit #eyebrows #bun #bronze #greeneyes #nationalbrowartist

Příspěvek, který sdílí Lisa Potter-dixon (@lisapotterdixon)

2. Příliš dlouhé

Kde jste se pokazili ...

"Tady se ocas ocasu dostává příliš daleko do chrámového prostoru obličeje a může často vést k úbytku," říká Tonya.

Jak to udělat správně ...

"Když vyplňujete obočí, řiďte si tužku z místa, kde nosní dírka narazí na můstek nosu, na vnější straně oka - kde se to protíná s vašim obočím, kde by mělo skončit, takže používejte lehké, feathery tahy k podvádění vzhled skutečných chloupků. "

Obličej Makeup Trend 2018

Imaxtree

3. Příliš krátký

Kde jste se pokazili ...

"Je to víc než pravděpodobné věc věc spíše než vaše vlastní chyba," říká Lisa. "Jak jsme starší, máme tendenci ztratit ocas čelo. Pánské obočí se nikdy nezastaví, (ačkoli ani jejich nos a ušní vlasy), a naše obočí se zužuje. (Vím, co dávám přednost!). "

Jak to udělat správně ...

"Nejjednodušší volbou je vyplnění obočí pomocí vláknitého gelu. To drží na kůži a vlasy a dá vám přirozený, objemný povrch, "vysvětluje Lisa. "Chcete-li zjistit, kde má obočí skončit, vezměte štětec na make-up, držte ji na rohu nosu a v úhlu konce oka, tam by mělo končit čelo, a tak se prodloužit .

"Když to uděláte, zvednete vzhled vašich lícnic a vyrovnejte tvář."

ELLE miluje ... Benefit Gimme Brow - £ 20.50 KOUPIT

obraz

.

4. Vypadají namalované

Kde jste se pokazili ...

"Bytí příliš těžké je jistý způsob, jak vytvořit blokky, maloval na obočí, které nikdy nevypadají přirozeně a často se zdají, jako by obočí byly zabarveny," říká Tonya.

Jak to udělat správně ...

"Použijte lehké tahy k vytvoření jednotlivých chloupků na obočí. Pokud používáte tužku, ujistěte se, že je tak ostrá, jaká může být - nejprve jsem se jako umělec cvičil a já bych nikdy nečerpal tučnou tužkou. Potřebujete přesnost pro dosažení dobrých obočí! "

obraz

Imaxtree

5. Váš oblouk je všude

Kde jste se pokazili ...

"Klenba, která je příliš daleko dopředu nebo příliš daleko, může změnit celý tvar obličeje," vysvětluje Lisa. "Chcete, aby vaše obočí začala, oblouk a konce na správném místě, jak obočí tvůj obličej a dělat velký rozdíl na váš celkový vzhled."

Jak to udělat správně ...

"Mapování okrajů je klíčové. Nyní nebudete muset dělat to pokaždé, když uděláte své obočí, jakmile se dostanete do rutiny, jakmile to učiníte několikrát.

"Nejdříve si vezměte make-up štětec, a začínáte v rohu nosu, držte kartáč přímo. Zde začíná vaše obočí. Pokud se začne na správném místě, váš nos bude vypadat tenčí.

Tónování obočí

Getty Images

"Označte bod špendlíkem nebo práškem. Pro oblouk podržte kartáč na rohu nosu a prohněte jej uprostřed oka, kde se má obočí obočí. Pokud se to podaří na správném místě, vaše oči vypadají širší a větší. Označte bod.

"A na konci, jděte od rohu nosu a úhlu k vnějšímu okraji oka. Pokud vaše obočí končí na správném místě vaše lícní kosti vypadají zvednuté. Označte zde.

"Pak spojte značky dohromady pomocí produktu Fave brow. Nezapomeňte udělat vlasy jako stokes, pokud je to možné, vytvořit přirozené vyhlížející obočí - a pak odstranit známky. Nyní budete mít nejdokonalejší tvar obočí pro tvar tváře. Nemáš zač!'

Tónování obočí

Imaxtree

6. Nesprávná barva

Kde jste se pokazili ...

"Problém s množstvím výrobků na obočí na trhu je, že jsou příliš teplé a obočí jsou přirozeně chladné. Dokonce i celebrity jako Jessica Chastain, která má červené vlasy, mají chladnější tónované obočí než vlasy na hlavě, "říká Tonya.

"Když jsem začal jako make-up artist, nikdy jsem nenalezl ten správný odstín obličejových výrobků pro modely a zákazníky, musel jsem kombinovat produkty, což mě inspirovalo k vytvoření vlastního sortimentu."

Jak to udělat správně ...

"Zkuste přizpůsobit barvu obočí do kořenů vlasů a ujistěte se, že si vyberete tužku obočí s chladným podtónem."

ELLE Miluje ... The Browgal Skinny Eyebrow Pencil - 18 Kč KOUPIT

obraz
.

7. Přehozené

Kde jste se pokazili ...

"Je to prosté, jste závislí na pinzetu! Dejte je dolů! "Rozkazuje Lisa.

Jak to udělat správně ...

"Podívejte se na odborníka na obočí. Tito kluci jsou profesionální a mohou vám pomoci dostat vaše obočí zpátky do tvého snu (i když to může trvat nějaký čas, takže buďte trpěliví). Tónování je také skvělý způsob, jak se vaše obočí vypadat hustěji okamžitě, takže rozhodně to udělejte také. Přemýšlejte takhle, že byste neřezal vlastní vlasy, že? "

Gwen Stefani obočí před a po

Rex

8. Jsou to špatné tvary tváře

Kde jste se pokazili ...

"Váš jedinečný tvar obočí funguje perfektně pro strukturu obličeje a mnozí umělci v obličeji dělají chybu, že při oblékání dosáhnou oblouku, když se skutečně nebude hodit vašemu obličeji," říká Tonya.

Jak to udělat správně ...

"Dodržujte svůj přirozený tvar. Kategorizuji obočí do tří tvarů. Pokud má obočí prudký sklon a pokles, je to OBLOUK.

"Pokud je křivka měkčí a trochu rotační, pak je to OBLOUK. Pokud je ve vašem obočí malá výška, tak to je ROVNÝ. Použijte výrobky na obličeji, abyste zdůraznili tento tvar, než abyste se snažili vytvořit tvar, který jste neměli a nejspíš vám nebude vyhovovat. "

Microfeathering obočí

Getty Images

9. Jsou to dvojčata, ne sestry

Kde jste se pokazili ...

"Fráze" obočí jsou sestry a ne dvojčata "je něco, čím jsem určitě žil," říká Tonya. "Tváře jsou zřídka dokonale symetrické a tak mohou být obličeje odlišné."

Jak to udělat správně ...

"Zvolte své nejlepší čelo a pak založte jiný tvar. Použijte tužku na obočí, abyste zaplnili nejslabší obočí nejprve a poté po dosažení perfektního tvaru odstraňte všechny vnější chloupky. "

Add Comment

+ 20 = 30