Kat Von D uvádí na trh 30 nových veganských líčidel na rty a je to další vítězství pro make-up bez krutosti

Od našeho posedlosti LA Ink začala (ah se vrátit do roku 2007), Kat Von D byla dívčí dívka rozdrcená, kterou odmítáme přejít.

Do té doby, kdy jsme začali přemýšlet: "Možná dostává tetování na obličej je vhodné práce ... ". Je jisté, že naše láska má trochu mimo kontrolu.

A pak vynesla make-up linii a to byl jeden krok vpřed, tři miliony "Jsi můj hrdina a musím okamžitě nosit naprosto černé oblečení a v podstatě ty jsi krok zpět.

Z jejích základů Lock-It, která pokrývá dokonce i nejdokonalejší tetování (může nebo nemusíme jít s atramentem na obličej ...) k její kapsičce s kapalinou pro tetování, která je ideální pro cvičení předtím, než uděláme tetování. její epická make-up linka.

Náš zájem? Všestranná kapalná rtěnka, která doslova vydrží navždy.

A teď nám splnila všechny naše sny do rtů, a to spuštěním 30-násobné kolekce Všestranných okrajů na rty.

3 SLOVO: Stále. Ret. LINER! ❤✍ Spuštění 30 odstínů @katvondbeauty #EverlastingLipLiner 11. dubna! Takže připravte se, protože tento vzorec změní svět rtů. • Zatahovací pero pro snadné ostření • Vysoce pigmentované [jako FOR REALS] • 24hodinové opotřebení • 30 odstínů • Jako vždy #crueltyfree a #vegan Zde je řešení: tato jedinečná, krémová klouzavá klouzavá látka je velmi snadná. Necháte ho několik sekund sušit a je to neprůstřelné! Nikdy jsem nic takového neviděl a je to opravdu ten nejpohodlnější dlouhý rtěnkový obklad, který jsem kdy použil. Žádný voskový pocit, sušení nebo praskání! Tak vzrušující! ❤️✍ [následujte @katvondbeauty pro vzory!]

Příspěvek sdílený společností (@ thekatvond)

Oznamující nový přírůstek do své zcela veganské a bezbolestné make-up sbírky na Instagram, Kat Von D řekl: "3 SLOVO: Everlasting. Ret. Liner '. Succinct. Vykopáme.

Takže jaké jsou skutečné věčné kryty na rty?

Podle Von D jsou zasunovatelné vložky pera velmi snadno ostré, vysoce pigmentované 'jako FOR REALS' a vydrží 24 hodin.

V poledne dnes bude @katvondbeauty vystavovat první vzorky ze všech 30 odstínů našich nadcházejících Everlasting LIP LINERS! Mezitím zde jsou všechny odstíny! Některé barvy odpovídají stávajícímu #EverlastingLiquidLipstick, ale hodně jsou nové! NUDES: labutě, kevvy, luk n 'šípka, d-minor, OG lolita, lolita, lolita II, lovecraft, muse, jawkwind, crucifix REDS: outlaw, x, růžovka, misfit, porvida, vampira, bloodmilk, homegirl WIERDO / NEON / POP: smiths, a-go-go, losos, sexer, coven, luv, roxy, lemmy, satelit, poe, skully #EverlastingLipLiner #katvondbeauty #comingsoon #crueltyfree #

Příspěvek sdílený společností (@ thekatvond)

Nejvyšší tip Kat? Aplikujte, pak nechte vyschnout a je to "neprůstřelné".

Se třemi odstíny, někteří, aby odpovídali všemožným likvidním rtěnkám a jiným značkám, které vybuchují nové, je každý den v měsíci podložka na rty.

Jsme trochu kopat tmavě modrý 'Poe' stín, ale pro každodenní nošení 'Lolita' nahé bude mít vaše rty hledí na bod.

Spuštění v USA dne 11. dubna doufáme, že to nebude dlouho, dokud se linky na rty nedostanou do regálů britského prodejce Kat Von D, Debenhams.

Ach! A také jsem nadšený tím, že s uvedením nové kolekce @katvondbeauty #EverlastingLipLiner - jsme konečně schopni představit naši sexy novinku #vegan, kterou jsem kreslil na všech našich krabicích! Pro většinu lidí to nemusí být velká věc, ale pro mě, čím větší @katvondbeauty roste, tím více dokážeme ukázat zbytku světa, že vytvoření úspěšné značky, která je #crueltyfree a #vegan, není nemožné! ❤ #fuckanimaltesting #crueltyfreebeauty

Příspěvek sdílený společností (@ thekatvond)

Add Comment

+ 54 = 55