Jen velmi užitečný průvodce pro použití každého z vašich make-up štětců správnou cestou

Oboční spoolies? Jo, úplně do toho.

Bronzové kartáče? Ummm, máme tři.

Víme, jak je používat? Pracujeme na tom ...

Když vaše hromada make-up kartáčů zní snazzier než váš nákupní košík Cult Beauty, ale nemáte tušení, jak je použít k tomu, abyste skutečně aplikovali váš make-up kdekoli na správném místě, je čas, abyste dostali svou kolekci dekódovanou.

Tak jsme přinesli velké zbraně.

Kate Moss a Stella Maxwellová, která se zaměřuje na make-up, a královna dělat celebrity vypadají epickou na červeném koberci, Charlotte Tilbury nám dovolila používat jakoukoli make-up štětku IRL, zatímco senový tým a RealTechniques si vybírají extraordináry Pixiwoo odhalil, co se má vyhnout ...

Jak používat štětce make - upu

Getty Images

Jak používat ... Kartáč na rty

Tilbury Tip: "Pro větší přesnost je vše, co potřebujete, kartáč na rty. Ať už změkčujete obrubu na rty, nebo použijete odvážný výrazový odstín, špička se čtvercovým úhlem vám umožní dostat se přímo do rohů vašeho ústa pro dokonalou povrchovou úpravu. "

Pixiwoo Ne Ne: "Pokuste se vyhnout štetce, která má dlouhé štětiny, protože nebudete mít tolik kontroly a přesnosti jako štětec, který má kratší štětiny."

V zásadě, pokud se budete potýkat s aplikací rtěnky přímo z kulky, aniž byste přešli přes linky, může vám kartáč na rty nechat malovat, abyste mohli být tak elegantní, jak chcete.

ELLE miluje: Charlotte Tilbury Kartáč na rty, £ 18 KOUPIT

Charlotte Tilbury Kartáč na rty

Jak používat ... Kartáč na oční linky

Tilbury Tip: "Perfektní pro smíchání a kouření na kohlové oční linky nebo pro přesné nanášení obložení a očního stínu do linie řas. To dělá suché, kouřové oko tak jednoduché a snadno dosažitelné. "

Pixiwoo Ne Ne: "Pokud jste noví dělat oční linky, může být obtížné získat to perfektní pomocí jemné vložky kartáč. Pokud tomu tak je, vyzkoušejte šikmý kartáč - to vám dá větší kontrolu. "

Pokud se chystáte kočkovitému kočkovitému oku, zkuste umístit bodku na vnějším rohu, kde chcete dokončit pohyb. Poté nakreslete čáru z bodu zpět, abyste se spojili s čárou řas. Bude to mnohem jednodušší vyhnout se vibračnímu očnímu oko Amy Winehouse.

ELLE miluje: Bobbi Brown Ultra jemný kartáč na oční linky, € 23 KOUPIT

Bobbi Brown Eyeliner Brush

Jak používat ... Oční stín

Tilbury Tip: "To je to, co každá žena potřebuje, když chcete, aby perfektní mytí barvy nad vašimi víčky okamžitě otevřela a definovala vaše oči! Zatlačte kartáč na oční stíny dopředu a dozadu jako víko stěračů na víkách pomocí menšího stínového kartáče, aby se zesílilo a zlepšilo podél linie řas. "

Pixiwoo Ne Ne: "Pokud jde o míchání, zkuste zvolit měkký dlouhý štětec. Když půjdeš na štětec, který je příliš tvrdý, udělá to oči pocit bolestí a červené. "

Používáte-li uvolněný práškový pigment nebo stín, nanášení očního podkladu nejprve znamená, že to bude trvat celý den, aniž by došlo k pokrčení. Umístěte pod očima bavlněnou podložku před tím, než aplikujete stín, abyste zastavili jakýkoli dopad na vaše tváře.

ELLE miluje: RMS Powder Eyeshadow Brush, £ 17 KOUPIT

RMS Eyeshadow Brush

Jak používat ... Podkladový kartáč

Tilbury Tip: "Použití základové kartáče dává vaší pokožce ten světelný, vzduchem broušený povrch. Jen se ujistěte, že lehce aplikujete základy do středu tváře předtím, než začnete směšovat a směrem ven. "

Střed vašeho obličeje je často, kde chcete více pokrytí; tato technika znamená, že neskončíte s plochou, drsnou tváří pleti.

Pixiwoo Ne Ne: 'Ujistěte se, že jste vyčistili základovou kartáč. Z celé své sbírky je to kartáč, který nejčastěji potřebuje čištění. Vaše make-up bude sedět mnohem lépe na vaší pokožce, aniž by zanechal pruhy. "

ELLE miluje: Terry Foundation Brush - Přesnost 6, £ 35 KOUPIT

Terry Foundation Brush

Jak používat ... Štětec na obočí

Tilbury Tip: "2017 obočí je všechno o mládí-posílené, rychlé a snadné, přirozeně plné obočí."

Pixiwoo Ne Ne: "Štěriny na štětce obočí mají tendenci být poměrně tuhé, takže produkt na obočí může být přitisknut na kůži mezi vlasy obočia, ale pozor, protože to také znamená, že kartáč zvedne hodně barvy a může vést k opravdu přetíženému a nepřirozeně vypadající obočí. "

Použijte spoolie (hřeben pro vás a pro mě), abyste si zvedli obočí a ponechali přední pár vlasů trochu divoký, aby vypadali přirozeněji a vypadali supermodelky. Abyste získali ještě větší tloušťku, nejdříve si nejprve zmažte obočí (pro tento účel použijte zbarvený gel na obočí), pak je otočte směrem a odstraňte je zpět.

Potom použijte šikmý kartáč, abyste nakreslili jednotlivé vlasy v mezerách. Zkuste držet štětec na samém konci (jako ušlechtilé uživatele hůlky) - dá vám lehčí dotek, takže vaše tahy vypadají realističtěji a vypadají jako vlasy.

ELLE miluje: Edward Bess Dual Ended Brus Brush, £ 18 KOUPIT

Edward Bess Dual Ended Brow Brush

.

Jak používat ... Blusher Brush

Tilbury Tip: "Červená štětka je ideální pro poskytnutí přirozené zářivky barvy a zdravé záře do tváří. Jednoduše si prohrabejte tváří v tvářích mladého záblesku. "

Pixiwoo Ne Ne: "Klasická chyba při aplikaci blusher je tak jednoduchá, jako když nezačnete přebytečný výrobek (barvu) před tím, než ji položíte na obličej. Může skončit jako teta Sally, která nikdy není dobrá! "

Projděte si svůj oblíbený zvuk, odklikněte jakýkoli přebytek, aplikujte buď na jablka vašich tváří (zaoblený kousek, když se usmějete), nebo pro více vibrace AW17 80s, začněte nahoru na lícní kosti a zamíchejte směrem k vašim chrámům.

ELLE miluje: Pravé techniky Blush Brush, 9,99 Kč KOUPIT

obraz

.

Jak používat ... Práškový kartáč

Tilbury Tip: "Můj prášek Sculpt Brush (inspirovaný kartáčem mého otce) vyřezává a vyzdvihuje obličej bez námahy. Carving ve vražedných lícních kostech za několik vteřin, zkosený konec transformuje celý rám obličeje.

Lehce naneste prášek na dutiny vašich tváří, dolů uprostřed nosu, přes luk rtů a po celé T-zóně pro bezchybný povrch. "

Vyhněte se oslnění prášku červeným kobercem použitím translusného nebo mírně zbarveného prášku namísto bílého. Žádný duch není tvář, prosím.

Menší práškový kartáč lze také použít k obrysu. Očistěte bronzer nebo obrys prášek pod lícními kosti (ujistěte se, že se dobře promísí do vlasové linie), přes vaše čelo a podél vašeho čela (spousta mísení je potřeba zde, aby se vyhnul vypadat, jako jste vyrostli kozí bradou).

ELLE miluje: Charlotte Tilbury Prášek Skulptý štětec, £ 35 KOUPIT

Charlotte Tilbury Prášková a sochařská štětec

Jak používat ... Bronzový kartáč

Tilbury Tip: "Váš bronzový kartáč by měl být největší kartáč ve Vaší sbírce. Chcete-li získat okamžitý pohled na slunko políbený, jednoduše vymažte bronzer přes T-zónu, chrámy a lícní kosti, abyste získali zdravý, zářící povrch. "

Ano, můžete použít bronzer na obrys, ale matoucí bronzový kartáč není to, s čím byste to chtěli. Viz výše, jak používat malý práškový kartáč k obrysu.

Velký, načechraný bronzový kartáč by měl být používán k zametání po celé záři nebo k pokrytí větší, méně specifické oblasti, jako je vaše čelo nebo tváře.

ELLE miluje: NK Bronzer Brush, £ 20 KOUPIT

NK Bronzer Brush