Jen velmi užitečný průvodce pro nalezení správné barvy obočí produktu

Jen velmi užitečný průvodce pro nalezení správné barvy obočí produktu

Ať už jste krása narkomanka nebo make-up nováček, když přijde na nalezení správného obočí výrobku, věci mohou být složité.

Chystáte se k gelu, tužce, pomádě nebo prášku? Vyhazujete, vyčistíte, vyplňte řídké oblasti nebo celou řadu? A stará otázka: jaký je obličejový odstín pro vás?

Vzhledem k tomu, že je to tváří v tvář, se stovkami tisíc různých odstínů pokožky a mnoha barevných odstínů vlasů, volba vašeho odstínu obočí není tak jednoduchá jako "blondýnka nebo bruneta".

Tónování obočí

Getty Images

Pokud jste jako my, kdy jste se snažili najít dokonalý odstín obočí, máte štěstí. Shromáždili jsme všechny informace o čelech, které budete kdy potřebovat: tipy pro profesionály, co hledat a co neudělat, v jednom praktickém průvodci.

Bakalářský titul v obočí, který říkáte? Jo, budeme to mít.

Jak najít ten správný odstín obočí pro vás

1. Mix a zápas

Stejně jako barva vlasů by vaše obočí nemělo být jeden blokový odstín - jinak byste riskovali, že by vypadali trochu falešně a nakresleni.

Pro nejpřirozenější povrchovou úpravu můžete kombinovat a přizpůsobit své produkty na obočí a vytvořit tak 3D efekt. Začněte tím, že vyplníte rozptýlené oblasti se soupravou na obličej nebo tužkou na obočí, než přidáte trochu větší hloubku pomocí gelu na obočí, jako je Glossier's Boy Brow.

Koupit Glossier Boy Brow - 14 liber

obraz

.

Tímto způsobem se dostanete různými odstíny obočí kolem vlasů, jako byste přirozeně.

2. Jeden odstín na obou stranách

Pokud máte pochybnosti, vždy jděte na jeden odstín lehčí nebo jeden odstín tmavší než vaše skutečná barva vlasů. Pokud vybíráte odstín, který je naprosto shodný, může vypadat trochu divně, takže je vždy lepší vyzkoušet jeden odstín po obou stranách.

Tónování obočí

Imaxtree

3. Zamyslete se nad podtóny

Stejně jako když se snažíte založit, chcete přemýšlet o podtónových tónech. Jsou vaše vlasy teplé, se zlatými nebo červenými světlemi? Nebo je vaše vlasy chladnější, s ashier podtóny? Zkuste si vybrat svůj stín obočí se stejnými podtóny jako vaše kůže a vlasy, pro nejvíce přirozeně vypadající obočí.

Jaký obočí je vhodný pro vás?

Stále nemůžete rozhodnout, který výrobek pro obočí je pro vás to pravé? Zde jsou naše nejlepší tipy ...

Pravá barva obočí pro blondýnky ...

obraz

Imaxtree

Dokud se dostanete do základny vpravo s blond vlasy, budete zlatá (omluvíme se ...).

Máte-li platinu, šampaňské nebo popelnicí blond vlasy, pak budete chtít stejnou poprašlivou tužku na obočí jako Dior Sourcils Poudre Powder Brow Pencil v Ash Blonde.

Koupit Dior sourcils Poudre Powder Pen Pencil - 21 liber

obraz

.

Ale pokud jsou vaše vlasy zlaté, karamelové nebo opálené blondýnky, vyzkoušejte světle hnědý, tupý odstín jako Perfektně definovaná perlivá tužka Bobbi Brown v Taupe.

Koupit Bobbi Brown Perfektně definovaná dlouhotrvající perová tužka - 30 liber

obraz

.

Pravá barva obočí pro brunetky ...

obraz

Imaxtree

Možná si myslíte, že brunetové se jí snadno dostanou při výběru obočí. Protože to dovolí čelit, většina produktů obočí je hnědá. Ale jděte příliš lehké a není smysl, že je zaplníte vůbec, příliš tmavé a skončíte s obočí kolem roku 2012.

Obecné pravidlo pro brunety je zůstat jeden nebo dva odstíny odstínu od barvy vlasů. Pokud máte špinavé, chladnější nebo světle hnědé vlasy, milujeme Anastasii Beverly Hills Brow Wiz ve středně hnědé barvě.

Koupit Anastasia Beverly Hills Brow Wiz - 22 liber

obraz

.

Pro hluboké brunety nebo teplejší, červenější tóny Benefit Goof Proof Eyebrow Pencil ve 4 je perfektní.

Kupte Benefif Goof Proof Eyewrow Pencil - £ 20,50

obraz

.

Pravá barva obočí pro červené oči ...

obraz

Imaxtree

Hádal jste to - červené vlasy jsou notoricky nejtěžší. Velmi málo lidí má skutečně červené obočí, místo toho se rozhodne pro blondýnu nebo tmavší hnědý odstín.

Pokud máte světlo, jahodové blond vlasy vyzkoušejte tupou, zlatou blondýnu, jako je NYX Professional Makeup obočí, tužka v Taupe, nebo jestliže máte obočí trochu teplejší, stín Auburn je skvělý.

Koupit NYX Profesionální make-up obočí práškovou tužkou - £ 5.50

obraz

.

Pokud máte bohaté, hluboké červené vlasy, tmavší hnědý odstín jako tužka obočí Urban Decay Brow Beaker ve Warm Brown je perfektní.

Koupit Urban Decay Pen Beaker Oční ceruzka - £ 16

obraz

.

Pravá barva obočí pro černé vlasy ...

obraz

Imaxtree

Mít černé vlasy neznamená, že potřebujete černé obočí. Pokud ješ příliš tmavý, obočí může vypadat trochu zablokované a nasazeno.

Místo toho se rozhodněte pro chladnější médium namočené hnědé místo. Výrobek můžete vždy sestavit, pokud se vám líbí tmavší povrch. Máme rádi Nudestix Eyebrow Stylus v Brownově.

Koupit Nudestix Stylus obočí - 20 liber

obraz

.

Pravá barva obočí pro šedé vlasy ...

obraz

Getty Images

Pokud máte šedé vlasy, myslete jako platinová blondýnka.

Vyzkoušejte cool blondýnu jako PIXI Natural Brow Duo v Natural Blonde, nebo pokud jste byli přirozeně velmi tmaví, jděte na teplejší středně hnědou barvu jako Charlotte Tilbury Brow Lift v Brooke S.

Koupit PIXI Natural Brow Duo - 15 liber

obraz

.

Koupit Charlotte Tilbury Brow Lift - £ 22.50

obraz

.

Add Comment

+ 21 = 31