Jak to udělat Alicia Vikander je Met Gala Negativní vesmírné oční stíny krok za krokem

Kdykoli přichází Metala Gala, krása obsedantní uvnitř nás trochu přehnaná. A letošní komplikované náboženské vzhledy nezklamaly.

Mezi obličejem Emil Clarkem v OTT 80s, svěžím obličejem Keara Boswortha a svěží korunou Lilly Collinsové, vlasy a make-up vypadaly jako správné množství extra.

Náš zájem? Herečka a Louis Vuitton miláčik Alicia Vikander je super cool negativní vesmírné oční linky.

Nikdy, aby nechal make-up nosit ji, Alicia je podceňovaný kývnutí na večerní téma byl nejvíce nositelný pohled k červenému koberci.

V noci jsme se dostali k Vikanderově make-up artistu, Kayleen McAdamsovi, abychom se dostali na to, jak znovu vytvořit epický vzhled IRL.

Alicia Vikander Met Gala 2018 Make-up oční linky

Getty Images

Kolik verzí konečného vzhledu oční linky jste zkusili?

"Vyzkoušel jsem několik různých verzí řádků; co se nám nejvíce líbilo a co nejvíce doplňovalo její tvar očí. Velmi lehce jsem načrtl různé varianty, abych mohl snadno vymazat. Jakmile jsme se rozhodli o vítězném vzhledu, použil jsem vrstvy oční linky a spousty tipů q, abych získal řádky ostrý a postavil se na místo! "

Jak Aliciina make-up spolupracovala s katolicistickým tématem večera?

"S bílou límečkou a černobílou barevnou paletou existovaly nějaké názvy" mnišky ". Díky této inspiraci jsem nechala kůži jednoduchou, svěží a čistou a zůstala pryč od bronzéru nebo zbarvení. Otočení bylo s očima; nic těžkého, ale grafické a čisté, s malou řasenkou a stínem. "

Alicia Vikander Met Gala 2018 Make-up oční linky

Getty Images

Půjčila jste Alicii nějaké výrobky, které by jí doplnila make-up po celý večer?

"Zanechala jsem Alicii s množstvím q-tipů (jen pro případ) a rtěnkou, kterou jsme použili. Protože jsme chtěli, aby rty zvýraznily její přirozenou barvu rtu, šli jsme s produktem, který by se mohla během noci snadno aplikovat, aby vypadala svěží a zdravá. "

Jak připravit kůži A La Alicia

1. Kayleen začal užívat Blood Cleansing Water (38 liber) na celé tváři Alicie, aby zajistil dokonalé prolínání a přirozený a zdravý vzhled pokožky.

KOUPIT

2. Po osvěžení tváře Alicie s čistící vodou a maskou Rodial Vit C (65 liber) masíruje do pokožky zdravé množství Rodial Dragon's Blood Sculpting Gel (£ 85) a dodává zdravou záři.

KOUPIT

Rodičovský drak Blood Sculpting Gel

.

Jak naplnit Aliciinu bezchybnou pleť

1. Aby se doplnila čerstvě připravená kůže Alicie, Kayleen přimíchala Laura Mercier Flawless Fusion Ultra-Longwear Foundation do lžičky (£ 35), aby dosáhla přirozeně dokončené pleti.

KOUPIT

2. Poté Kayleen použila Laura Mercier Flawless Fusion Ultra-Longwear Concealer ve Shade 3N (£ 24) pouze tam, kde je potřeba zvýraznit a zdokonalit pokožku Alicie.

KOUPIT

MET BALL PREP s @lauramercier @rodialbeauty. Zůstaňte naladěni na konečný vzhled rozpad krásy # metball2018 #heavenlybodies #flawlessface

Příspěvek sdílený společností K. M. G. M. T (@kayleenmcadams)

3. A konečně, aby byla Alicia nastavena jako základ pro bezvadnou pleť, použila Kayleen Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder (29 liber) pomocí Laury Mercier Velor Puff.

KOUPIT

Jak dělat Alicia negativní vesmírné oční linky

1. Za prvé, Kayleen používala Laura Mercier Caviar Stick Eye Color v karamelu (23 liber) po Alicia víčka. "Chtěla jsem použít světle hnědý odstín, který odpovídal jejímu tónu pleti, aby oko vypadalo čerstvě."

KOUPIT


Laura Mercier Caviar Eye Stick v karamelu

.

2. Inspirována černým a bílým potiskem šatů společnosti Alicia, Kayleen použila Laura Mercier Tightline Cake Eyeliner v Ebony (19,50 liber) a vytvořila grafické linie ve vnitřních a vnějších rozích Alicie s použitím Laury Mercier Flat Eye Liner Brush (£ 22,50).

KOUPIT

3. Pro dokončení jednoduchého, čerstvého očního vzhledu, Kayleen dokončila aplikací jednoho laku Laury Mercierové Lash Mascara (21 liber) na řasy Alicie.

KOUPIT

Doslova HALO kolem krásné Alicie Vikander #metball #heavenlybodies Styling: @victoriasekrier @louisvuitton Vlasy: @cnaselli Makeup: @kayleenmcadams #aliciavikander BEAUTY BREAKDOWN @rodialbeauty Dračí krve na očistou vodu Rodial Dragon je krém pro make-up Rodial Vit C Energizing Face Maska @lauramercier Ultra Flawless Foundation v lnu Laura Mercier Flawless Fusion Ultra Longwear Concealer v 3N Laura Mercier Průhledné nastavení Práškové oči: Laura Mercier Lahá Maska Laura Mercier Matová Caviarová tyčinka v karamelu Laura Mercier Dortová oční linka v černém rtěnku: Laura Mercier Velur Extreme Matte Rtěnka v Vibe #beautybreakdown

Příspěvek sdílený společností K. M. G. M. T (@kayleenmcadams)

Jak dokonalý Alicia je Aktivní rty

Konečně Kayleen použila Laura Mercier Velor Extreme Matte Lipstick ve Vibe (22 liber), růžově tónovaný nude stín, aby zdůraznil přírodní barvu Alicie. "Ujistil jsem se, že barvu tisknu do rtu, takže vypadá zdravě a přirozeně," řekl Kayleen.

KOUPIT