Jak se dostat k make-up zdarma a ještě vypadá dobře na FaceTime

Nejsem největší fanoušek FaceTime, ale když jsem neměl šanci dohnat se s mým bestem IRL, nemohu popřít, že je to trochu životaspera.

Protože každý skandální příběh vyžaduje animované výrazy obličeje a ruční gesta, které jsou samozřejmě dodávány v bezvadném komediálním čase.

Problém? Někdy tvář FaceTime není přesně ideální. Zdá se, že pokaždé, když jsem vymazal svůj make-up pryč a hodil mi vlasy do špinavého, a myslím šambolický, hajzel, a hle, dostanu FaceTimed od BFF.

Nechápejte mě špatně, z větší části jsem zcela spokojen s přijímáním videohovoru od svého nejlepšího kamaráda, bez ohledu na to, kde jsem nebo co vypadám. To je to, o čem je BFF, že? Ale pokud můj telefon vibruje a je to příchozí hovor FaceTime z bae, který nebyl naplánován ani předem naplánován, řekněme, že jsme dosud dosáhli dosavadní úrovně intimity.

 

Bella Hadid FaceTime

Getty Images

Na rozdíl od perfektního sebevědomí nemůžete zmrazit videosekvenci FaceTime na nejvzdálenějším bočním profilu nebo neustále držet telefon nad hlavou, abyste získali perfektní čelisti. To určitě porazí účel celého video věc.

Páteční pocit ✨

Příspěvek sdílený společností SUE OMAR LONDON (@ sled__omar)

Takže v duchu toho, že nejsme úplně zabíjeni, jsme vyzkoušeli a vyzkoušeli některé z nejlepších krásy, které nepocházejí z krásy, které slibují okamžité výsledky.

Váš další make-up zdarma FaceTime? Bezchybný.

Tvoje SO? Přesvědčte se, že jste skutečná bohyně, než kdy jindy.

1. Antonia Burrell Bright + Light Eye Cream, £ 44

Antonia Burrell oční krém

Není tajemstvím, že tmavé podkožní kruhy patří k nejčastějším obavám o krásu. Ať je pigmentace způsobena genetikou, stresem nebo nedostatkem spánku, vzhled tmavých kruhů může být zveličený, když se s telefonem s fotoaparátem zblízkáte.

Lidský obličej Bright + světle oční krém Antonia Burrell vylučuje vzhled tmavých kruhů pouze jedním osvěžujícím kuličkovým klouzáním. Vyrobeno ze 100% přírodních ingrediencí včetně osvětlení výtažku květů z Bílého ráje z ráje, tento těžko pracující zázrak okamžitě snižuje otoky, takže v několika minutách vás hladší, hydratovaný a zářivější vzhled.

2. Bardou Booster Brow, 25 liber

Bardou Booster Brow

Naplnění obočí s tužkou nebo práškem, abyste získali ten dokonale odstupňovaný oblouk, trvá příliš dlouho. Místo toho vyzkoušejte semi-trvalé make-up obočí, které je pot a vodě důkaz. Vlasy jako vlákna zanechávají přirozený povrch, který vydrží až čtyři dny, což znamená, že vaše obočí bude vždy na kůži IRL a na FaceTime.

3. Clinique Turnaround revitalizující léčivý olej, £ 34

Clinique Turnaround revitalizující léčivý olej

Pokud se vaše pokožka cítí nudně a dehydrovaná po náročném pracovním dni, může být načase přidat hlubokou hydratační úpravu do běžné procedury péče o pleť.

Cue Clinique's Turnaround revitalizující léčivý olej, lehký vzorec, který odstraňuje odumřelé buňky, plíšky a vlhkost pro rychlejší vzhled. Opatrně masírujte pár kapek tohoto zázračného pracovníka s prsty a budete připraveni na vaše digitální datum.

4. REN Flash opláchněte 1 minutový obličej, 32 liber

 

REN Flash opláchněte 1 minutu obličeje

Pokud nemůžete najít čas ve svém rušném deníku k naplánování obličeje, tak proč nevynechat lázně a jít místo toho?

REN Flash oplachování Jeden minutový obličej dělá přesně to, co říká na plechovce, a slibuje tak luxusní péči o pleť s vitamínem C, která dokončí jednu minutu. Experti z REN tvrdí, že "světelnost se zvyšuje o 24% a pokožka vypadá hladší o 15% pouze s jednou aplikací." Jistě, váš kamarád FaceTime se může držet jen jednu minutu, dokud se dostanete do vašeho záře?

5. MAC Tendertalk Balzám na rty v Candy Wrapped, £ 16.50

 

MAC Tendertalk Balzám na rty

Existuje něco horší než mít popraskané rty, když se snažíte svůdně pracovat s FaceTime úhly? Ok, ano, ale to není úplně ideální.

Vyberte si čistý balzam na rty, který hydratuje a vyhlazuje jemné linie. MAC Tendertalk Lip-Balm v Candy Wrapped vám nechává individuální odstín - založený na chemii vašeho těla -, který trvá na rtech s maximálním komfortem.

6: Alchemy Oils Grapefruit Hair Remedy, £ 24

Alchemy Grapefruit Hair Remedy

Pokud vaše vlasy vypadají trochu více lesku než obvykle, a hledáte rychlý způsob, jak obnovit svůj přirozený lesk, Alchemy Oils Grapefruit Hair Remedy je ten jediný.

Vyrobeno z hlubokého kondicionování 5 super olejů - včetně kokosu, avokáda, mandle a ricinového oleje - přípravek Grapefruit posiluje vlákna a podporuje zdravý růst vlasů v průběhu času.

"Můžete použít Grapefruit Remedy, abyste rychle zjemnili všechny lesklé vlasy a vaše vlasy leskly právě včas pro tuto schůzku FaceTime," říká Amandeep Panglin, zakladatel alchymických olejů.

7. Bobbi Brown krém BB SPF 35, £ 29.50

 

Bobbi Brown BB krém

OK, tohle by mohlo být trochu podvodníkem, ale pokud se necítíte jistě, že se na malou obrazovku dostanete úplně bez make-upu, pak proč nezkoušet zbarvený zvlhčovač - bude vypadat stejně bezvadný a bezchybný.

BBB Cream SPF 35 od firmy Bobbi Brown okamžitě vyrovnává nerovnoměrný tón pleti a rozostří vady. A co víc, tento základní kosmetický nákup pochází z deseti ohromujících odstínů a je vhodný pro všechny tóny pleti.

Add Comment

56 + = 64