Jak najít správné blusher pro vaše pleť

Pravý blusher může zanechat nevýraznou pleť na zdravou, živou, éterickou kůži jen jednou - a když rychle klesá teplota, vypadá to, že budeme potřebovat veškerou záři, kterou můžeme získat.

Stejně jako základ a korektor, váš tón pokožky hraje obrovskou roli při lovu perfektního blusher. Naštěstí už to není jedna situace. Ale také platí, aby vzala texturu a konec do úvahy, nemluvě o vašem typu pokožky, také.

Vadný nápad? Nesnášíme to s vámi, ale je to třpyt ne jeden.

Naštěstí pro vás chlapci jsme na dosah ruky, abychom dosáhli toho, že post-spin flush je trochu snazší - a vůbec to není cvičení.

obraz

Imaxtree

Jak najít správné blusher pro váš tón pleti

"Blusher je jako kouzelná hůlka make-upu," říká Pixi Beauty Global Director of Training Umělecké dílo, Amanda Bellová, "Ale jen když je to správná barva!"

Takže pokud zjistíte, že jste byli posláni se standardní růžovou panenkou pokaždé, když navštívíte krásu, máte tu pokrytí.

Model zákulisí u Alberto Zambelli, Milánský týden módy, růžové květy, růžové oční stíny

Getty ImagesRosdiana Ciaravolo

Bledá až lehká kůže:

Máte-li bledou kůži, můžete mít pocit, že jste omezeni na jeden odstín červené - růžové dítě - ale tam je tolik možností, a to vše závisí na požadované konečné úpravě.

"Broskvové a měkké růžové odstíny jsou skvělé možnosti pro bledší pokožku, zvláště pokud chcete dosáhnout jemnějšího efektu," říká Amanda. "Ale pro něco víc, tvrdá švestka (klíčové slovo je čistá) a měkké korály vypadají skvěle."

Ale vyhýbejte se příliš teplému. Bude to jen vypadat blátivě.

Snaž se...

- Glossier Cloud Paint v Puff, 15 liber

Víš, jak se tvá tváře tváří za minutu nebo dvě za studena? Tato pěkně růžová blusher je v podstatě v tubě. Může vypadat jemně, ale pigment je uvnitř mocný. Očekávejte živou barvu, která je na stejné úrovni jako váš oblíbený prášek.

Glossier Cloud Paint v Buff

- Jane Iredale PurePressed Blush v šepotu, 24 liber

Mírně růžový, mírně korálový, tento dráždivý blusher ohřívá a oživuje lehkou kůži, ale nikdy vás nezdá, abyste vypadali "hotovo".

- Laura Mercier Barva druhého obličeje v švestkové záři, £ 21,50

Nenechávejte slovo "slivka", aby vás odložil. Tato matná kůže je trochu víc než ostatní, ale má na pokožce čistý, měkký efekt.

obraz

Imaxtree

Medium Skin:

Pokud jste v tomto táboře, nejvíce se vám hodí - YAS.

Vaše nejlepší sázka? Chcete-li investovat do vybledlé palety. Díky tomu můžete svůj make-up přizpůsobit ročním obdobím - v zimě teplejší, když si v létě potřebuje pokožku potěšení a měkčí a peachier. Můžete si také zahrát s různými povrchy a textury v závislosti na vaší náladě.

Snaž se...

- Zoeva Coral Spectrum Blush Palette, £ 15

S teplými, oranžovými a růžovými podtóny, stejně jako s matnými a perleťovými povrchovými úpravami, to vše vyhovuje všem paletám, které stojí za zlato. P.S. Pigment je intenzivní.

Zoeva Coral Blush Palette

- Laura Geller Hollywood Blushing Pečené Blush Trio, 25 liber

Perlově růžová, měděná bronzová a duhová růžová tupa tvoří pečené trio Laury Gellerové perfektní doplněk k nějakému make-upu.

- Terry Sun Designér Palette Tan a Flash Cruise 1, 64 liber

To se může pochlubit třemi odstíny živého blusher, stejně jako bronzery pro ty s teplejším podtóny. Vyberte si jak z matné, tak i ze saténu. Omdlít.

obraz

Imaxtree

Olivová pleť:

Díky žluté a zelené podtónové vrstvě může olivová kůže někdy vypadat trochu hubená, takže je klíčem k tomu, aby se jí to podařilo, ale musíte vybírat odstíny, které se budou doplňovat, ne srážet.

Pomerančové broskve dýchají život do lehkých i tmavých olivových tónů, ale pokud máte po pekném, ostříhaném vzhledu, zářivý růžový odstín působí divy.

Případně můžete dosáhnout bronzera. "Bohatý bronz dodává olivovým kůží efekt přirozeného efektu," říká Amanda.

Snaž se...

- Přesné osvětlení červené barvy ve světelném proplachu, 32 liber

Pro tento zvýrazňovač-set-blush flush, musí to být přesýpací hodiny. To může vypadat extra-růžové v kompaktním, ale to propůjčí tváře jemné, okvětní lístek-jako povrch.

Přesné osvětlení práškové barvy ve světelném proplachu

- NARS blush v orgasmu, 23 liber

120 z těchto růžových blusher se prodává každou hodinu a není těžké vysvětlit proč. Je to nejbližší věc, kterou jsme viděli na věrohodném proplachu, je krásně vyhovuje většině olivových tónů a jemné částice, které odrážejí světlo, dodávají nádhernou záři, takže s zvýrazňovačem není potřeba sledovat.

- MAC Powder Blush v Gingerly, £ 19.50

Okouzlující útulný prostor mezi bronzem a broskví tento matný květy zahřívá olivovou kůži v několika tahu a zdvojnásobuje se jako lichotivý oční stín.

Podívejte se na zbytek blusher a bronzer odstíny, které milujeme na olivové tóny pleti.

Model v zákulisí v Istanbul Fashion Week

Getty ImagesStuart C Wilson

Tmavá kůže:

Růžové odstíny a růžové bonbóny mohou vypadat dobře na tmavších tónech, ale mají tendenci vypadat trochu mrazivě nebo podobně jako panenky. Místo toho, podívejte se na něco s teplým podtónem pro zvýšení přirozené záře pokožky.

"Tmavá asijská kůže se objevuje s horkými korály, teplými červenými s bohatým podtónem a hlubokým neutrální zejména růžové, "vysvětluje Amanda.

Snaž se...

- Diorblush Vibrant Color Powder Blush, £ 32.50

Korálové tóny byly vyrobeny pro tmavší pleť a nemají žádnou hezčí než tohle. Textura je sametová a konec oh-tak-chic.

DIORBLUSH Blusher v korálu

- Charlotte Tilbury Cheek To Chic Blusher v Climax, £ 30

S korálovým jádrem oživujícím pleť, tento červenohnědý blusher vytesává a zdůrazňuje tmavší pleť tak dobře.

- NARS Blush v Dolce Vita, 24 liber

Hluboce růžová se setká s tlumeným světlem v NARSově neslavné bludišti Dolce Vita. V pánvi vypadá opravdu tmavá, ale výsledkem je poctivý flush.

Model zákulisí v J.S Lee, New York Fashion Week

Getty ImagesNicky J. Sims

Deep Skin:

To může být obtížné získat růžové a korálové se objevit na hlubokých nebo ebony tóny pleti, ale podle Amandy, něco s cihlovým červeným nádechem bude vypadat epické.

"Další odstíny, které doplňují hlubokou pokožku, jsou hnědé hrozny nebo bronzové sienové odstíny," říká.

Snaž se...

- Bobbi Brown Pot Rouge v čokoládové třeši, 23 liber

Milovaná make-up umělci po celém světě, čokoládová třešeň doplňuje přirozený pigment v černé kůži a jemné lesk dává její rozměr.

Bobbi Brown Pot Rouge Líce a líce v čokoládové třešně

- Illamasqua Práškový zákal v Beg, 23 liber

Illamasqua je kultivovaný prášek červený někde mezi červeně, taupe a cihla červené a pigment výplata je neuvěřitelná.

- Kevyn Aucoin krémová záře v Patrice, 21 liber

Vysoce pigmentované? Kontrola. Amazing staying power? Ano. Tato krémová červenost přináší další výrazné záření na hlubokou pleť.

Podívejte se na nejznámější zesilovače pro tmavší odstíny pleti.

obraz

Imaxtree

Jak vybrat správnou blusher vzorec a dokončit

Krém, prášek, gel, odstín ... Typ textury a povrch, na který se vyrovnáváte, je do značné míry dán přednost, ale pokud chcete vypadat f-l-a-w-l-e-s-s,

Velké póry? Jděte na matný prášek. Akné náchylné? Vyhněte se silným nebo pevným strukturám.

Model zákulisí u Sophia Webster, London Fashion Week

Getty ImagesNicky J. Sims

Pokud máte mastnou nebo akné náchylnou kůži:

Pokud zjistíte, že zmrzlinový zvlhčovač vyklouzne předtím, než se dostanete do kanceláře, nebo že přispívá k vašim výpadkům, vyměňte ho za práškovou verzi, zvlášť pokud chcete, aby to trvalo a vypadat hladce.

"Také se držte pryč od blushers, které obsahují minerální oleje," uvádí Amanda. "Formulace, které jsou na bázi prášku, budou fungovat nejlépe - prostě je třeba je dobře promíchat do pokožky."

Snaž se...

- Lily Mineral Blush, 9 liber

Tato volná blusher je bez oleje a non-comodegenic, což znamená, že nebudou zanesit vaše póry nebo nepovedou ke vzniku skvrn. Prach z lehkého prádla také absorbuje veškeré mastnoty, které vznikají během dne. Win-win.

- MAC Powder Blush, £ 19.50

Dermatologicky testované a dokázané, že nepřispívají k výbuchu, je každá z MAC práškových blushers stavět, ať už dáváte přednost jemnému mytí barvy nebo odvážně. Pokud jste super-mastný, jděte na mat, aby se zabránilo další lesk.

obraz

Imaxtree

Normální až suchá kůže:

Budete dobře pracovat s většinou blusher (štěstí, že jste), ale pokud máte rádi rosný, éterický vzhled, zkuste hydratační krém, gel nebo sérovou texturu. Chcete-li zesílit věci, můžete vždy vrstvu prášku červenat v podobném odstínu přes vrchol.

Snaž se...

- Burberry Lip Cheek Bloom, 24 liber

Pokud chcete, aby vaše záře vypadala jako přirozená, stačí jen pár drobných bodů perleťového, akvarelového krémového odstínu. Ano, je to super-hedvábné, ale to je opravdu tyčí kolem.

- Rtěnka z rtěnky Queen Cream Blush Black Lace Rabbit, £ 22

Vypadá to jet-černá v kompaktním, ale tento chytrý krémový gelový blusher se přizpůsobí vašemu tónu, aby se mu podávala rosená barva bobulí barvy, která se přidává k pokožce jako nikdo jiný. P.S. Neudělá kráter v dokonale aplikované základové základně.

Rtěnka rudé černé krajky

Nejlepší tip: Chcete-li, aby krémová květy vypadaly celodenně celý den, zvolte produkt s přírodními oleji a vosky ve formulaci. "To znamená, že existuje bohatá základna," říká Amanda. "Můžete také spritz hydratační mlhy na obličej na štětce a předtím, než jej přidáte do pokožky, abyste získali extra jasný povrch. Líbí se mi Fixační mlha Pixi Make-Up, 16 liber. "

A co tóny?

"Ti, kteří mají suchou pokožku, mohou používat odstíny, ale musí zajistit, aby kůže byla super hydratovaná," ​​říká Amanda. "Použijte základní nátěr s vlhkostmi. Zachytí vlhkost v pokožce tak, aby nepije jen nádech. "

Hodnocujeme Pixi Rose Flash Balm, 26 liber. Ponechává kůži pocit uhasit a měkký, takže jakékoli make-up můžete aplikovat na horní klouzání bez problémů.

Model zákulisí na výstavě FAD, New York Fashion Week

Getty ImagesNicky J. Sims

Pokud máte velké póry:

Matte blusher je tvůj nejlepší přítel.

"Pokud jste si vědomi, že máte rozšířené póry, držte se na blushers, které mají sametovou strukturu," říká Amanda. "Cokoliv s lesklým nebo příliš vysokým leskem v pigmentu jen zesílí póry, hrbolky a škody."

Snaž se...

- Systém Inglot Freedom Face Blush, 7 liber

Bez jakéhokoli křiklavého stříbrného třpytu, pigment a síla Inglotových matných rumělců není vůbec nic. Obsessed.

- Bobbi Brown Blush, 20 liber

Silikonový matný květenství tam, to dodává tvářím čarodějům barvy, které nikdy nevypadají jako dorty nebo křídové. Špičkové známky, Bobbi.

Tři modely na sobě blusher zákulisí u Alberto Zambelli, Milan Fashion Week

Getty ImagesRosdiana Ciaravolo

Jak aplikovat blusher

Jsme všichni vinní, že jsme trochu slapdash s blushher, ale Amanda má několik špičkových tipů přesně stanovit přesně jak a kde bychom ji měli použít, abychom se vyhnuli divadelnímu vzhledu.

"Chcete-li vědět, kde byste měli aplikovat blusher, představte si linii, která sestoupí z vaší duhovky na konec nosu," říká.

"Kde končí, je to perfektní místo, které byste měli začít používat váš blusher. Počínaje tímto okamžikem zamíříte blusher na tvář a směsí ven směrem k vlasové čáře. "

Mám tě. Ale není to jen technika - nástroje jsou záležitostí také.

obraz

Getty Images

Prášková barva:

"Při použití kartáče mají zametací pohyby mnohem silnější aplikaci. Chcete-li dokončit povrch, vezměte kartáč s menší hlavou a směrem ven směrem k vlasové čáře pomocí rychlých kruhových pohybů. To efektivně vyleští pigment do kůže, "říká Amanda.

Snaž se...

- Zoeva Rose Zlatá 127 Luxe Sheer Cheek Brush, £ 13

Štěriny jsou velmi měkké a tvárné, díky nimž je prášek načervenalý jak bez námahy, tak bezchybný.

Reklama - Pokračujte ve čtení níže
Reklama - Pokračujte ve čtení níže

- MAC 129 Powder / Blush Brush, £ 28

Malá hlava na této štětce schválené společností ELLE provádí lehkou práci na zdokonalení prášku.

Zoeva Rose Golden Luxe šlehací štětec

Krém nebo gél-založené blusher:

"Nejsnadněji pracujeme s krémy a gely." říká Amanda. "Mohou být aplikovány na jablko na tvářích pomocí nylonového kartáče a pak se smíchají s čistými špičkami prstů pro jemný, čerstvý efekt."

Snaž se...

- Daniel Sandler Waterbrush, £ 15,50

Štěriny jsou velmi měkké, ale hustě zabalené, takže je snadné vyhlazovat krém nebo gel na kůži nad základem nebo nahá pokožka.

- Beauty Blender Aplikátor pro středně velké velikosti, 16 liber

To je skvělé pro vzdušnou úpravu. Navlhčete houbičku a jednoduše propláchněte vybranou krémovou ruměnu do pokožky. Je to také ah-mazing při míchání odstínů nebo skvrn sans blotchiness.

Reklama - Pokračujte ve čtení níže

Beauty.Blusher, krása Blender pro blusher