Jak Contour v reálném životě, ne jen na Instagram

Jak Contour v reálném životě, ne jen na Instagram

Je tu něco o slově "obrysování", které vyvolává strach i v těch nejoblíbenějších mezi námi.

Zatímco Kardashiové a jejich glamové týmy, včetně talentovaných Mario Dedivanovič, Joyce Bonelli a Hrush Achemyan, na Instagramu vypadají velmi snadno, zřídka nám dávají nízké ztráty na tom, které produkty fungují nejlépe pro určité tóny pleti nebo typy, jaké nástroje a tam jsou stovky) jsou nejvhodnější pro naše dovednosti (nebo jejich nedostatek), a zda existuje taková věc jako příliš mnoho korektor.

Pozn. Není tam.

Takže, ať už jste po svazku lícních kostí dostatečně ostrý, abyste Kate Moss dostali za peníze, nebo prostě chcete definovat to, co jste již dostali bez příliš velké námahy (nebo si musel koupit jinou kostku IKEA pro uložení vašich sculpting stash - Kylie Jenner, podíváme se na vás) tento je přesně jak to dělat.

�� mashalla shum bukur �� Ok jednu poslední klip od @themasterclass. Všichni se ptají, co jsem jim dala, že přirozenou záři k pokožce. Je to @lauramercier - svíčka svíčka a zvýrazňovač v # 1 a # 2 pod očima, na čele, most nosu a bradu. Osvětlovač obličeje v závislosti na lícních kostech a oddanost na můstku nosu, bradě a luku Cupida. ����❤ #TheMasterClass #MakeupByMario

Příspěvek sdílený společností MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario)

1. Každodenní obrys: lehčí než světlo pro super-přírodní povrch

"Zvýrazňovače prášku jsou vaší nejlepší sázkou, pokud chcete extra definice, ale nemáte čas nebo trpělivost k míchání nebo vrstvovým krémům," říká make-up umělec NYX Dean Smith.

"Jsou perfektní pro každodenní nošení, protože většina z nich je prakticky beztížná a mají tendenci pohlcovat jakýkoliv olej produkovaný póry po celý den."

jak oblékat denní make-up

Getty Images

Nejlepší produkty pro práci:

Začátečník: benefit Hoola Bronzing Powder, £ 25,50 - je dodáván s šikmým kartáčem, který obejme obrysy tváří.

KOUPIT

Středně pokročilí: NARS Contour Blush, 32 liber - bronz a zdůrazňující duo, které přichází v řadě odstínů, které odpovídají všem tónům pleti, od fair to dark.

KOUPIT

NARS Contour Blush 5. března 2017

Pokročilý: Charlotte Tilbury Filmstar Bronze and Glow, 49 liber - obsahuje bronzer a dráždivý zvýrazňovač, který odpovídá tónům pleti od Fair / Medium to Medium / Dark.

KOUPIT

Charlotte Tilbury Filmstar Bronz a záře, 5. března 2017

Nejlepší nástroje pro práci:

- bareMinerals Blooming Brush, 21 liber - šikmo pro větší plochy, jako jsou tváře a čelo.

- ecoTOOLS Enhance Duo, 4,79 liber - pro menší funkce, jako je nos.

Jak obrys:

1. Nejprve založte svůj nadace.

2. Chcete-li podvádět cestu k vyčesaným lícním kosatům, prostě si vezměte do tváře a pomocí šikmého kartáče naneste nejtmavší prášek do dutin pomocí rychlého pohybu dopředu a dozadu.

NEJLEPŠÍ TIP: Ujistěte se, že klepnete na kartáč, abyste se zbavili přebytečného prášku, abyste usnadnili míchání.

3. Chcete-li, aby vaše čelo vypadalo menší, zaprášte tmavší prášek do vlasové linie, dokud se bez problémů neleží. Pomocí stejné štětce přiveďte prášek dolů k vašim spánkům. To má zklidňující účinek na tvář.

4. Určete vaši čelist a snižte svůj krk tím, že budete čistit tmavší prášek po celé délce Vaší čelisti a kolem brady. Stačí se spojit směrem dolů pomocí rychlých pohybů, abyste vytvořili ten bezvadný stín.

5. Používáte-li paletu, která se může pochlubit světlejším práškem nebo zvýrazňovačem, použijte samostatný, menší kartáč na trochu prachu podél vrcholů lícních kostí, abyste je přivedli dopředu.

Pamatovat: Bronzující prášky se někdy mohou objevit trochu příliš tmavé, takže ti, kteří mají poctivou kůži, by měli investovat do prášku Instaglam Compact Deluxe Contouring Powder od společnosti Rodial, £ 52. Když se obléká do dutin tváří, oblíbený celebritový make-up umělec, který se chlubí nudnými a tupými podtóny, poskytuje přesvědčivý stín bez obávaného oranžového nádechu.

NEJLEPŠÍ TIP: Máte-li suchou pokožku, může být nejlépe vyloučit práškové produkty, neboť pouze zvýrazní skvrny.

��

Příspěvek, který sdílí Olivia Culpo (@oliviaculpo)


2. Obrys výletů: okouzlující, ale ne příliš mnoho

Pokud chcete, aby váš pohled na poslední cestě kolem Happy Hour, musíte zahrnout těžší, krémovější textury do vašeho obrysování rutiny, protože mají tendenci se lpí na kůži delší dobu.

Pokud se domníváte, že jste profesionál, dosáhněte palety. Pro ty, kteří mají menší stabilní ruku, se rozhodněte pro základy a tyčinky, které jsou mnohem jednodušší.

zákulisní krásy: jemný, ale okouzlující obrys

Getty Images

Nejlepší produkty pro práci:

Začátečník: Clinique Chubby Stick, £ 12,50, Urban Decay Bezbariérový kompletní pokryvný Concealer, 16,55 liber - spektrum odstínů, od Light Warm to Dark Neutral, pracuje s podtónem pokožky.

Středně pokročilí: Stylový a stínový stylový střih Contour Duo, 31 liber - ve světle, střední a hlubokém.

Stila Shape and Sculpt 5. března 2017

Pokročilý: Kat Von D Stínová a lehká obrysová paleta, 37 liber - obsahuje šest barevných odstínů, které vyhovují řadě odstínů od porcelánu až po tmavý.

Kat Von D odstín a světlo 5. března 2017

Nejlepší nástroje pro práci:

- Beauty Blender, 17 liber

- Skutečné techniky Miracle Skin Sponge, £ 5.99

- Morphe kartáče M164 Malý plochý šikmý obrysový kartáč, 10 liber

Jak obrys:

1. Po nanesení nadace zvolte barvu obrysu ve dvou odstínech tmavší než vaše základna a korektor alespoň jeden odstín lehčí, zvýraznit.

2. Začněte s lehčí odstín, který by měl být aplikován na oblasti obličeje, které chcete oddělit. Chcete-li vytvořit rozměry, nakreslete vzhůru nohama trojúhelník pod spodní částí řas (to by se měl rozšířit až do středu tváře) a vyplňte - opakujte na druhé straně. Dotkněte trochu korektora uprostřed nosu a vezměte ho směrem nahoru ke středu vašeho čele - pak nakreslete tři řady, téměř jako větve stromu, které se zastaví o jeden centimetr před částí vlasce. Odolajte touze se smíchat!

3. Chcete-li vytvořit iluzi prominentních lícních kostí, přesuňte se do tmavšího stínu. Začněte v horní části ucha a uvidíte čáru, která sestupuje směrem ke lícní kosti - nakreslete nebo namalujte tuto čáru a zastavte, kde má vaše žák, aby se vyhnul příliš vytesanému vzhledu. Nejsilnější část linky by měla být nejblíže ucha a nejtenčí části k ústí - měla by vypadat téměř zúžené.

4. Krémy jsou nejlepší, pokud chcete obrylat svůj nos. Pomocí malého šikmého kartáče začněte ve vnitřních rozích obočí a nakrájíme tenkou čáru směrem dolů k špičce. Opakujte na druhé straně nosu.

5. Posledním krokem je spojit vše s tlumenou houbou. Počínaje lehčími odstíny použijte jemné pohyby klepání tak, aby se výrobek příliš nepohyboval. Váš hlavní cíl je zvednout vaše kontury, ne přetáhnout dolů.

Pamatovat: Pokud se rozhodnete pro paletu, namísto lepení, namalujte každý odstín na pokožku pomocí plochého kartáče - štětiny jsou hustě zabalené dohromady a tudíž drží více výrobků než cokoli jiného, ​​co je načechranější. Smíchejte krémy do pokožky pomocí navlhčené houby, ale ujistěte se, že vytlačte veškerou vodu ven, než ji vezmete do obličeje, aby nedošlo k přílišnému zředění nebo přesunu výrobku.


3. Zvláštní obrysy: obrysy, které se zobrazují v obrazech

"Pokud jste na zvláštní události a chcete, aby se váš make-up objevil v obrazech, musíte investovat jak do krému, tak i do práškových produktů, abyste zintenzivnili vzhled," říká make-up artist Lisa Henderson.

Zatímco to nemusí být a Nový trend "pečení", ač popraskáním obličeje s volným práškem po obrysování a zvýrazněním smetanovými výrobky, nastavuje ten make-up na místo po delší dobu.

Bella Hadid a Taylor Hill vampy make-up: plné obrysy

Getty Images

Nejlepší produkty pro práci:

Začátečník: Cover Cover FX Click, 15 liber a Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder, £ 29

Středně pokročilí: Contour Cosmetics Contour Compact, £ 28 a Kat Von D 'lock-it' Prášek pro nastavení, £ 22

Kat Von D'lock-it' Loose Setting Powder 5 March 2017

Pokročilý: Ikonické londýnské vícedávkové krémové a práškové obrysy palety, každý £ 32,99

Iconic London Cream Contour Kit 5. března 2017

Nejlepší nástroje pro práci:

- B. Latex Free Blending Sponge, £ 4.99

- Artis Oval 7 Brush, £ 48.48

- Morphe M579 Pro plochý obrysový kartáč, 14 liber

- Sigma Beauty F25 kuželový obličejový kartáč, £ 26

- Spectrum Large Fan Brush, 5 liber

Artis Ergonomic Brush Set 5. března 2017

Jak obrys:

1. Znovu použijte úplnou tvář základů, než začnete.

2. Pokud chcete, aby vaše lícní kosti skutečně vyskočily, otočte kroky. Vezměte si temnější krém, definujte lícní kosti metodou zúžené linie a nakreslete nebo namalujte řadu pomlček nebo bodů těsně pod čárou vlasce. Pokračujte v kreslení řádku podél délky čelisti a opakujte krok čtyři (výše), abyste zjemnili nos.

3. Použijte štětec Artis, promíchejte jej do kůže pomocí rychlých, ale jemných pohybů leštění a vrstvu přes tyto oblasti s práškovým bronzerem v podobném odstínu. Použijte načechraný kartáč, natočte bronzer až na jablka vašich tváří, abyste získali přírodní záře.

4. Se svým korektorem začněte osvětlovat pod očima (pomocí výše zmíněného způsobu obrábění vzhůru nohama) a pokračujte v aplikaci trochu dolů uprostřed nosu a uprostřed čela. Použijte navlhčenou houbu, promíchejte ji do kůže a opakujte tento krok znovu.

5. Ponořte si vlhkou houbu do volného prášku, odstraňte přebytečný efekt a aplikujte pod oči, do středu nosu a na čelo a na bradu - kde jste použili světlejší krém. Počkejte celkem deset minut - teplo z vašeho obličeje pomůže ochránit korektor a prášek dohromady, pak pomocí práškové kartáče, jednoduše prach pryč pryč.

6. Pokud jste po ostré obličejové struktuře, ozdobte vrcholy lícních kostí a špičku nosu s dráždivým zvýrazňovačem. Tento prach s velkým štětcem ventilátoru zabraňuje tomu, aby došlo k pádu nečistot.

Pamatovat: Pokud máte tmavou kůži, nezapomeňte si zvolit žádné odstíny se žlutými podtóny, které by se mohly zvýraznit, protože mohou vypouštět kůži barvy. Kat Von D má spoustu palet, které vyhovují tmavším odstínům pokožky a elegantní obrysová souprava Sleek je dodávána ve čtyřech odstínech se šesti krémy, které se hodí k mixování.

Totéž platí i pro zvýrazňovače - perleťové, opalescentní odstíny vypadají po tmavší pokožce vypadající a křupavé - tady jsou ty, do kterých byste měli investovat.

Add Comment

31 − 26 =