Instagram Vs Real Life Make-Up je nejnovější kosmetické hnutí, které vyvolává tlak na "obraz dokonalý"

Přinášíme doslovnější zkrat na naše oblíbené sociální média, ve které hrajeme hru Instagram vs. skutečný život, je nejnovějším trendem make-upu, který přináší internet bouřkou.

Volání kecy ve věku staré (ok, protože Instagram existoval) myšlenka, že další úroveň duhového řezu záhyby hodné Přetáhněte závod vítěz může zahrnovat víc než pouhou samoukulenou dovednost s paletou očních stínů (* kašel * photoshopping * kašel *), "make-up Instagram vs reálný život" je nejvíce sebevědomý trend krásy dosud.

obraz perfektní • - jsem měl tuto myšlenku uvízl v mé hlavě, zatímco nyní, ani jej nelze provést, stejně jako jsem mohl mít, ale oh dobře �� Zvýraznění výrobku: @morphebrushes • @jaclynhill paleta @anastasiabeverlyhills • @amrezy zvýrazňovač • dipbrow pomády , stín "ebony"

Příspěvek sdílený společností ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀�� dominic�� (@ dom.skii)

Prvotřídní vlogger Dominic Porras, make-up "Instagram vs reálný život" funguje takto: vytvoříte zcela mimořádný OTT Insta - hodný make-up do jedné části vašeho obličeje (vícebarevné kouřové oči jsou oblíbené) a obrys s fotorealistickým rámcem Instagram, takže zbytek vaší tváře má přírodu.

Výsledek? Módní make-up vzhled, který napodobuje skutečný život Instagram selfie ... v jiné selfie.

INSTAGRAM VS. REAL LIFE�� - všechno je kresleno ručně, s výjimkou mého instagramového popisovače a ikony (používám bezplatnou aplikaci "Photoshop mix") @abbyrobertsartistry @ nickaylahiler - PSA: nic, co se vám zdá, viz instagram. jste všichni beautiful�� - @ wunder2cosmetics wunderbrow ve světle hnědých @mywunderbrow @jeffreestarcosmetics žízeň paletové @morphebrushes 35B paletové @tartecosmetics hliněné nádobě v Margarita @nyxcosmetics_bg matné tekuté fólie, bílá tekutina liniové + jumbo oční tužku s mlékem @nyxcosmetics @dodolashes D115 ( kód 'Slavina' u pokladny pro �� off) - @ 100daysofmakeup @atarahmayhew @makeupforbarbies @underratedmakeupbabes @undiscoveredmakeupart @ makeupartists.worldwide @muasfeaturing @makeupfleekkk @hudabeauty

Příspěvek sdílený společností SLAYvina (@makeupslavina)

Porras označil svůj poloradý, polorosný make-up vzhled "Picture perfect", který hraje na myšlence, že bezvadné selfies, které zaplavují vaši krmiva, jsou mnohem víc než "jsem se probudil jako tato" bezpohlavní kůže a pomlčka korektoru.

Ve skutečnosti je často hodina věnování, arzenál světelných kroužků a spousta make-upu (nemluvě o zdravé dávce post-editace), která je nutná k tomu, aby se "obraz dokonalé" sebeje.

PICTURE PERFECT ���� šťastný den národních sester, sestry! dnes jsme na webu 7m zasáhli jsou tak blízko, že to zasáhne i tady na igu !!!!! Nemohu vám poděkovat za svou lásku a podporu během posledních několika let. změnil jsi můj život a dlužím všem lidem. �� ily ____ kredit na @ dom.skii @abbyrobertsartistry pro vzhled inspirace ��

Příspěvek sdílený Jamesem Charlesem (@ jamescharles)

Přestože milujeme zábavný trend a make-up OTT (oh, hej, doutnající obočí), mohou také být zdrojem škodlivého srovnávání, s námi často necháváme otázku "proč to nevypadám takhle?" Takže jakýkoli sociální trend v oblasti krásy sociálních médií rozhodl se rozbít "to mi trvalo dvě minuty" Insta iluze je make-up hnutí, se kterým se můžeme dostat na palubu.

A vypadá to docela hezky.

Nemusíte být perfektní. Dobré ráno. toto byl jejich nápad jako první: @ dom.skii @ abbyrobertsartistry

Příspěvek sdílený VictoriaYavnyi (@victoriayavnyibeauty)

��Insta-ception�� Zde je vzhled, který jsem udělal v životě včera v noci inspirovaný mým dobrým sis @ dom.skii, to je všechen makeup s výjimkou profilového obrazu a jména! Také jsme šli s barevným schématem instagram logo! Používané produkty: @makeuprevolution @makeuprevolutionusa c1 concealer @sugarpill @ shrinkle tako, jedové švestky, rychlost, máslo cupcake @morphebrushes 35B paleta @suvabeauty hydra liner v prostoru panda a mastnoty @eldorafalseeyelashes m111, c175 @ nixkosmetics @ nixkosmetics_uk špatné na kostní víčko spodní prádlo , mléko jumbo oko tužka @anastasiabeverlyhills @norvina středně hnědá dipbrow @inglot_usa 76 gelová vložka Paruka z @uniwigs # motd # instamakeup #inglot #abhdipbrow #abhcosmetics #anastasiabrows #anastasiabeverlyhills #norvina #nyxcosmetics #nyxcosmetics_uk #eldorafalseeyelashes #suvabeauty # morphebrushes # morphe # morphegirl #sugarpill #makeuprevolution #revolutionmakeup #pictureperfectchallenge # undiscovered_muas # bbdaretoshare #wakeupandmakeup # eOTD # hudabeauty # makeuptrend @instagram #instaception

Příspěvek, který sdílí Abby Roberts (@abbyrobertsartistry)