High Street Make-Up produkty Celebrity skutečně používané na svatební den

High Street Make-Up produkty Celebrity skutečně používané na svatební den

Pokud jde o bezchybný pohled na náš velký den, neexistuje žádný limit na množství hodin, které jsme ochotni strávit vlečením do internetu pro svatební make-up inspiraci.

Mezi sametovou pleťou Poppy Delevingne a svatebním kouskem Kate Mossa je na naší "bílé make-up Inspo" desce Pinterest více než pár slavných nevěst.

Ale bohužel nemáme přesně rozpočet A-listu, který by se vynakládal na situaci (těch 60 rozšířených rodinných příslušníků se nebude živit) a hádáme, že dokonalý make-up připravený pro papír je za cenu , že jo?

nosím srdce (nosím to v mém srdci)

Příspěvek sdílený společností Poppy Delevingne (@poppydelevingne)

Špatně. No, určitě. Možná, že Charlotte Tilbury osobně neudělá náš make-up, než půjdeme dolů po uličce, ale pokud jsou její výrobky pro Mossy dost dobré, jsou pro nás dost dobré.

Od Kimova rtěnky L'Orèal, k Mircei Kerrově RMS korektoru, jsou to naprosto cenově dostupné vysoké street produkty pro krásu, které celebrity skutečně používají na svatební den ...

Miranda Kerr

Takový kouzelný den ��❤️��

Příspěvek sdílený společností Miranda (@mirandakerr)

Victoria's Secret model, zakladatelka značky KORA Organics a fanoušek pijavice (ano, opravdu), Miranda Kerrová, odhalila svůj plný svatební make-up do video tutoriálu.

Kerr vytvořil svěží a broskvový vzhled pomocí Suqqu Lightweight Foundation, RMS Concealer, La Prairie Cellular Radiance Cream Blush v Rose Glow (který si na ni dala oči) a dokončuje se zametáním matné revoluční rtěnky Charlotte Tilbury v Walk of Shame.

Podívejte se na celé video níže:

Můj svatební den Beauty Secrets �������� (klikněte na odkaz v bio pro plné video) @voguemagazine @ sophfei @ koraorganics

Příspěvek sdílený společností Miranda (@mirandakerr)

Poppy Delevingne

Poppy Delevingne svatba

Getty Images

"Proč máte svatbu, když máte dva?" bylo to, co si Poppy Delevingne myslela, když se pustila do dvojitých sňatků v Marrákeši a Londýně. A my jsme s ní.

Když dívka v Londýně pracovala na měkkém, zářícím make-up, Delevingne měla na sobě make-up pro Charlotte Tilburyovou, aby ji nechala vypadat jako obraz svatební dokonalosti.

Charlotte Tilbury Amber Haze oční ceruzka

"Bylo to všechno oči," řekl Tilbury Marty Stewartovi Weddings. Tilbury použila svou luxusní paletu v Dolce Vita a dokončila rozmazanou oční linku Color Chameleon v Amber Haze, aby vytvořila Delevingneův kouřový vzhled měděného očního stínu.

"Trvá 14 hodin a může trpět celonoční tance," řekl Tilbury.

Kim Kardashian

��

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Když se Kim Kardashianová oženila s Kanye Westovou, a) jsme byli jako: "Toto se vlastně děje" a b) jediným mužem, kterým důvěřoval svému svatebnímu make-upu, byla její MUA a muž za kontury, Mario Dedivanovič. No, když více než 2 miliony lidí má tvůj svatební obrázek, musíš se ujistit, že tvůj make-up je na místě.

Pro bezchybnou základnu Kim Dedivanovic použil Urban Decay Naked Skin Liquid Foundation naplněnou Naked Flushed Highlighter, Bronzer a Blush.

Ale žádná Kardashianská svatba není úplná bez jakéhokoliv Klanu založeného brandingu, takže Mario dal Kimu lesklý rýlový rty pomocí L'Oréal Paris Color Riche Extraordinaire doplněného hladkým Kardashian Beauty Honey Stick Lipgloss v přírodním medu.

Urban Decay Naked Liquid Foundation

Kate Moss

Kate Moss svatba

Getty Images

Pokud jde o BFF a make-up extraordinaire, Charlotte Tilbury pro její svatební make-up v roce 2011, Kate Moss se rozhodla pro její podpis podhodnocený cool vzhled.

"Chtěla by si zachovat prvek hnědého skalního kočku, který je, ale trochu to zkomplikovala, aby doplňovala její diafanální John Galliano šaty," řekl Tilbury Marty Stewartovi Weddings.

Použitím svého stejnojmenného jemného prášku Airbrush Finish Skin Micro-Powder vytvořila Tilbury svatební foto-hodnou pleť a dokončila vzhled rtěnkou, kterou vytvořila speciálně pro Moss, K.I.S.S.I.N.G v Nude Kate.

Charlotte Tilbury Rtěnka

Add Comment

+ 72 = 81