Fenty krása nakonec potvrzuje, zda je nebo není to krutost zdarma

Aktualizace: 18/9/17

Mezi epickou 40ti stínovou nadací, inkluzivní kampaň a ten zlatý kilowatt zvýrazňovačzlatý kilowatt zvýrazňovač, Rihanna je řada Fenty Beauty byl kosmetické zahájení roku 2017.

Dokonce i Naomi Campbell je na palubě.

Ale je tu jedna otázka, kterou značka ještě neměla odpovědět - je to bezpráví?

Jistě, Ri Ri je společensky uvědomělý make-up rozsah je o držení testování výrobků daleko od zvířat, že jo?

Že jo! Samozřejmě, 29letá zpěvačka, designérka a zakladatelka Fenty Beauty by nás nezklamali.

Potvrzující prostřednictvím společnosti Pop Sugar, mluvčí společnosti BOLD PR, která zastupuje společnost Fenty Beauty v USA, uvedla, že výrobky jsou skutečně bez krutosti a také zmínil, že produkty, které mění výrobky, nejsou k dispozici v Číně, kde je zákonem požadováno, aby se make-up testoval na zvířata. YAS.

Jako bychom potřebovali jiný důvod k tomu, abychom se mrskali.


Aktualizace: 2/8/17

Je to oficiální - Rihanna konečně odhalila datum zahájení její velmi očekávané nové make-up řady Fenty Beauty.

Přihlášení na svůj osobní účet a nový @fentybeauty Instagram včera večer začala RiRi dlouho očekávaný odpočet na start její řady s nadpisem: '@FentyBeauty se blíží !!!! Odpočítávání do září. 8. 2017 se spustí nyní. # FENTYBeauty makeup bude globálně k dispozici na @sephora a @harveynicholsLink nás na FentyBeauty.com '

Nejlepší kousek? Budete moci dostat ruce na make-up line v dobrém starém Harvey Nichols.

Nepoužíváte, když jsou ve Velké Británii ve skutečnosti k dispozici spousty kosmetických přípravků?

@FentyBeauty přichází !!!! Odpočítávání do září. 8. 2017 se spustí nyní. #FENTYBeauty makeup bude k dispozici globálně na @sephora a @harveynichols Propojte nás na FentyBeauty.com

Příspěvek sdílený badgalriri (@ badgalriri)


Aktualizace: 25/7/17

Po vystoupení na premiéře jejího nejnovějšího filmu Kozlík lékařský, v tom, co by mohlo být pravděpodobně nejlepší červené šaty, které jsme kdy viděli, Rihanna nás zacházel s druhým darem (protože je jen tak chill), nikdo jiný než dráždění pro její nadcházející linku Fenty Beauty kvůli poklesu na podzim.

Přihlášení na svůj vlastní účet Instagram, RiRi označil její uber glowy selfie '@ fentybeauty # NewGenerationOfBeauty Coming ... tento podzim !!!!'.

Ok, můžeme jen hádat, ale jdeme-li zpěvačkou vážně rosnou kůží a bobulí rty, domníváme se, že Fenty Beauty má v obchůdku jednu zbrusu zvýrazňovač a některé hlavně matné rtěnky.

Sledujte tento prostor.


Aktualizace: 1/6/17

Po doslova dlouhých očekáváních Rihanna konečně oznámila, že její debutová řada Fenty Beauty bude spuštěna výhradně v Harvey Nichols na podzim (nebo na podzim, pokud bude).

S holografickým materiálem na bříšcích, který již na kontě vyzařuje zákulisí na výstavě Fenty x Puma SS17 a začala se objevovat nová internetová stránka a instagramový účet, nejkrásnější řada krásy vůbec nakonec vypadá, že bude skutečná.

YAS.

Zaregistrujte se, abyste se dostali na seznam čekajících hostů (rozhodně jsme to dnes ráno neudělali ...) a jak říká webové stránky, patříte do rodiny Fenty.

přečtěte si na FENTYBEAUTY.com a pošlete mi svou e-mailovou adresu, abyste se připojili k rodině @fentybeauty !!

Příspěvek sdílený badgalriri (@ badgalriri)


Originální, 1. září 1915

Chystáme se najít lásku s novou kosmetickou linkou. Ok, nemá k tomu stejný prsten, ale všichni vzrušeni, RiRi jen upustil bombu.

Včera během svého vystoupení v New Yorku zpravodaj Rafinérie 29 požádal Rihannu, zda ochranná známka Fenty Beauty, kterou tajně zaregistrovala minulý rok, byla pro krásu.

"Bože, to je blázen, jak jste to věděl?" Řekla Rihanna. "To je určitě něco, na co budu mít ruce a rád bych to udělal. Je to něco, co jsem vždycky chtěla dělat, ale vždycky jsem měl tolik na mých rukou. Ale tentokrát se ujistím, že se to stane. Bude mezi časopisy a vůní určitý čas. Slibuji.'

Je tu slovo, které se chce zapojit také do vynalézavého procesu. Na otázku, jaké produkty má ráda vytvořit, odpověděla: "Je toho hodně! Lashes, které by se daly dát na sebe ... rtěnku, která se nehýbe, ale nezasychá vaše rty, že nepotřebujete podložku. Myslím, zní to tak nereálné. "

Právě vydala novou vůni RiRi, která se připojila k nejnovějším hrstkám úspěšných vůní, a tak už se vydala na řadu profesionálních krásy. Ale pokud dokáže vytáhnout výrobky, které to zní tak dobře, může se stát královnou kosmetiky.

BROOKLYN !!!! Pojďte se podívat na svou dívku TODAY na @Macys #RiRi #RiRibyRihanna

Příspěvek sdílený badgalriri (@ badgalriri)