Fenty Beauty’s Foundation Tutorial pro pokrytí akné je všechno

Od té doby, co Rihanna měla geniální nápad spustit vlastní make-up linku, jsme byli posedlí Fenty Beauty.

Jedna z prvních make-up značek, která opravdu přijme stálost pro inkluzivitu s ohromujícím 40 silným základním odstínem, který pokrývá vše od nejmenších pleťů až po nejtmavší odstíny pleti a celou řadu beautových (a zcela různorodých) modelů ve svých kampaních je Fenty Beauty kosmetickou linkou, na kterou jsme čekali.

Jejich oční třpytky svítí hvězdně na @duckieofficial! 2 další dny, dokud se vám to nepodaří dostat!

Příspěvek sdílený FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)

Dokonce ani nezačínejte na Zlatý zvýrazňovač Killawatt Insta a na geniální názvy produktů (letní kolekce Beach, Please!) Je skutečně inspirována.

Když nás Fenty Beauty opět udeřila s nějakou potřebnou make-up realitou, prostě upustila od základního návodu k použití základů na kůži náchylnou na akné, a to je všechno.

Přestože se v médiích konečně mluví o čestněji než kdykoli předtím, všichni od Kendall Jennerové až po Paříže Jacksonovou, kteří obdrží make-up zdarma kůže, může být stále zcela oslabujícím stavem kůže, které trpí, že se cítí jistě víc.

obraz
Instagram

Chabý kousek? Tolik základů prostě nepracuje s akné náchylnou kůží. Texty Cakey mohou zdůraznit, nikoli skrývat, žádné jizvy nebo škody, zatímco komodogenní vzorce mohou ucpat póry a celou situaci ještě zhoršit.

Rihanna, která je blahodárným vůdcem všech epických věcí, ji úplně dostává (jako by jí nešlo) a protože je to skutečný snílek, dá nám krok za krokem tutoriál o tom, jak používat svou vlastní nadaci Fenty Beauty na pokrytí vašeho akné .

Hrají profesionální tanečnice a choreografka Ysabelle Capitulé, která je hvězdou Bruna Marsu a hudebního videa "Finesse" Cardi B, choreografka Rihanny 'Skin' a dospělého akné), sedm minutové video se zaměřuje na vyčerpání pleti.

Fenty Beauty Youtube Akné Tutorial

Fenty Beauty

Krok 1 - Aplikovat Pro Filt'r Instant Retouch Primer KOUPIT

Krok 2 - Použijte Fenty Beauty Match Stix jako korektor KOUPIT

Krok 3 - Aplikujte Fenty Beauty Pro Filt'r Foundation (Capitulé používají stín 350) KOUPIT

Sada s finálním práškem

Takže ať už houpáte svou přirozenou pleť a jedinečnou povahu, nebo máte-li chuť pracovat s plným obličejem make-upu a pokrývajícími, Fenty vás obalili.

Všechna královna krupobití Ri Ri.

Add Comment

− 1 = 1