ELLE vyzkoušeno a testováno - Nadace Huda Beauty #FauxFilter

Pokud jste v uplynulých několika měsících žili pod skále, bylo nemožné vynechat horko očekávané zahájení Huda Krása #FauxFilter Foundation.

Stejně jako filtr Instagram IRL, brainchild of blogger, podnikatel v oblasti Dubaj, pocit Instagram a make-up maestro Huda Kattan slibuje "vzdušnou povrchovou úpravu pro druhý vzhled pokožky" a poslal kosmické džíny, blogery a make-up-obsessives stejně jako k rozpadu.

Takže ve snaze posílit naši hru selfie, jsme to zkoušeli.

Huda Krásná Faux Filter Foundation #FauxFilter

Je to hodnota Hype?

Jedno slovo: Ano - a klíč je ve jménu proč.

Zpočátku je konzistence podobná legendární Nadaci Luminous Silk Giorgia Armani, to znamená, že to bude podstatné, ale ne maskovité.

Je to jeden z nejvíce pigmentovaných základů, které jsme zkoušeli, ale na základě žádosti to bylo jako máslo a smícháno jako sen. Stejně jako Mayfair a X-Pro II rozmazávaly naše rozšířené póry, škrábance a jakékoliv zčervenání do zapomnění a poskytovaly naší pleti supermodelnou světelnost - aniž bychom se museli pokusit.

Pojmenována po dezercích (tak extra, ale my milovat), 30-násobná sbírka také pokrývá širokou škálu kožních tónů včetně Fair, Light, Medium, Tan a Rich, přičemž každá z těchto kategorií se může pochlubit šesti různými odstíny.

#hudabeautyfauxfilter, který stín jsi ?!

Příspěvek, který sdílí Huda Kattan (@hudabeauty)

Měli byste zakoupit #FauxFilter Foundation If ...

Líbí se vám plné krytí make-up, protože chlapec, dodává.

Ve skutečnosti jsme nepotřebovali procházet žádnou oblast s korektory, protože funguje jako základ a korektor pigmentace / tmavé skvrny / kruhu pod očima. Jediné čerpadlo (důvěra) je dostatečné pro pokrytí celé tváře.

Dokonce i se všemi těmito pigmentací a silou zůstává v jemných liniích, jako jsou jiné základy s plným pokrytím, které po několika hodinách opotřebení mají sklon k pečení, prášku nebo vápno.

Místo toho se téměř vznáší nad škody a záhyby. Nejlepší část? Cítí se super-komfortní a nebudou dokud nehodláte, že byste ji měli odložit na konci dne. Jinými slovy, je to jediný základ, který byste měli dosáhnout po více než večerní sezóně.

Hej moje miláčky! Tato soutěž skončí dnes večer! Spouštíme naše nejdůležitější přednášku, abychom mohli oslavit založení naší Nadace #HudaBeautyFauxFilter! ������������ 30 vítězů vyhraje naše kolekce BEAUTY ENTIRE HUDA a 2 # FoundationFauxFilter Foundation, 1 Complexion Perfection Primer, Foundation Brush s naší Huda Beauty Foundation Bag v hodnotě přes $ 2300 USD !!! Pravidla soutěže: 1️⃣ Sledujte @hudabeauty @shophudabeauty 2️⃣ Repost Líbí se mi tato fotka ���� 3️⃣ Tag 5 přátel v komentářích níže ���� 4️⃣ Hashtag #hudabeautygiveaway 5️⃣ Můžete zadat tolikrát, kolikrát se vám líbí ⏰ Soutěž končí v sobotu 7. října v půlnoci Dubaj! Vítězové budou vybráni v pondělí 9. října! Nejlepší štěstí mých krásných milujících miláčků !!! ****** UPDATE jsme si vybrali 2 další vítěze, protože jsme udělali chybu a vybrali 2 vítěze, kteří nedávno vyhrál! Jděte na blog a zjistěte, kdo jsou 2 vítězové! @indiqb Chápu vaši frustraci, ale tyto soutěže jsou pro nás velmi stresující. Není to snadné projít tolik záznamů. Děláme to jako pěkné abych vám dal všechny lidi za svou lásku Podpěra, podpora. Nechceme je přestat dělat, ale negativní komentáře se musí zastavit!

Příspěvek, který sdílí Huda Kattan (@hudabeauty)

Je #FauxFilter hodnocen jako hotovost?

Pokud zjistíte, že je těžké pronásledovat dokonalý odstín základů, pak #FauxFilter vás roztřídila s obrovským zaměřením na podtónování vaší pokožky, aby bylo desetkrát snadnější a přesnější.

Nosení @hudabeauty #fauxfilter nadace v Toasted Coconut a je to dobrá. Rozostří se škrábance a tmavé kruhy do zapomnění, svítí na všech správných místech, necítí se jako maska ​​a necítí se jako barva (ztráta počtu kolik základů plného pokrytí skutečně funguje!) ���� špičkové značky a neobsahuje žádný skutečný filtr insta!

Příspěvek sdílený Jacqueline Kilikitou (@jacqueline_kta)

Podle Huda #FauxFilter vysušuje "zářivý prášek", který zní jako trochu oxymoron, ale skutečně dodává. Cítí se dokonale matná, ale také vypadá jako rudý a žhavý na všech správných místech, takže pokožka se cítí pohodlně hydratovaná a zvýrazňovač je volbou, není nutností.

Milujeme také, jak se může pochlubit jemnou květinovou vůní. Pokud jste fanatik nadace, jako jste my, budete vědět, že některé z nich vůbec trochu voní jako, no, nátěr - a to činí #FauxFilter mnohem zajímavější, když ho nosíte celý den.

������ @ slave2beautyy #hudabeautyfauxfilter @shophudabeauty Můľete hádat, co zahajujeme dál?

Příspěvek, který sdílí Huda Kattan (@hudabeauty)

Jaký je nejlepší způsob, jak uplatnit #FauxFilter Foundation?

Pokud máte na místě suchou pokožku, investujte do bazénu Huda Beauty Complexion Perfection Pre-Makeup Base, 27 liber. Duo šípkového oleje a dimethikonu okamžitě uhasí všechny vyprahlé skvrny tak, aby se nadace prakticky klouzala.

Ti, kteří mají mastnou pleť, mohou chtít vybrat něco trochu mattifikačního. Milujeme La Roche-Posay Effaclar Mat +, 16 liber.

Namísto vyplnění kartáče nebo namáčení make-up houbičky, jako je Insta-elita, pumpujte produkt na zadní stranu ruky a aplikujte je tam, kde je to potřeba. Trochu opravdu jde dlouhou cestu.

Pokud jste náchylní k ropným škrábancům, přijdete o 1 hodinu, vezměte vlhkou houbičku na make-up a nechte trochu průsvitný prášek na t-zóně a bradě, abyste uzamkli základnu na místě. Oprašování pomocí štětce může někdy posunout základy a nechat pokožku vypadat neuspořádaně - ne v pohodě.

Dobrý den miláčky! Naše Nadace #FauxFilter, Pleťová Perfekce a Tvář Fanoušek Blend Brush jsou k dispozici na adrese @sephora .com ❤❤❤

Příspěvek, který sdílí Huda Kattan (@hudabeauty)

Kolik je nadace #FauxFilter a kde ji mohu koupit?

Navzdory obrovskému výsledku je #FauxFilter pouhých 32 mil. GBP za 35 mil., Přičemž je umístěno ve stejné cenové kategorii jako základní značky jako Charlotte Tilbury, NARS a Estée Lauder.

Můžete se připojit k čekajícímu seznamu #FauxFilter online v Cult Beauty právě teď nebo nakupovat v obchodech a on-line u Harrods nebo Selfridges.

Bezvadná kůže po celém obvodu.