Dívky s duhovými vlasy se radují! Bleach London Make-Up Line je zde

Aktualizace 31/7/17

Je to oficiální - debutová make-up řada BLEACH v Londýně byla oficiálně zahájena a je to šílené.

Se všemi modrými matnými kapalnými rtěnky postavte vlastní palety očních stínů a roztavené kapalné zvýrazňovače, naše oblíbené tiskové Glitterati lesklé oční stíny (ideální pro festivalový třpyt minus rozruch), první make-up range od Rainbow vlasy legendy je masivní.

Potřebujete make-up kartáče? Přejděte na BLEACH.

Nastavení spreje nebo prášku obrysu? Oh, víš, že BLEACH je má.

Nejlepší kousek? No, všechno.

@vanessaohenlen na sobě Glitterati v novém Bleach zine 👀photo @laurajanecoulson makeup @ lucyburt1

Příspěvek sdílený společností BLEACH (@bleachlondon)

Ať už je to recyklovatelný ekologický obal, úplně přijatelné ceny (4,50 liber za zvýrazňovač znějí dobře na naše bankovní zůstatky) nebo jásavé názvy produktů (souprava Matt Le Blanc je tam s nejlepšími), BLEACH London Rozsah je jednoduše opravdu opravdu zábavný.

A chceme to všechno, ASAP.

Dostaňte se k tomu ruce nebo zastavte u salonku Berwick Street, kde je k dispozici plná kosmetika.

Oheň v kabině @iamtherodzilla 🔥

Příspěvek sdílený společností BLEACH (@bleachlondon)


10/4/17

Vyzývání všech závislých lidí z BLEACH v Londýně, je nyní zcela nový důvod, proč se vaše posedlost trochu zbavila.

Mluvíme o značce, která vybízí novou make-upovou linii, kterou si hvězdnici a kadeřník ELLE na hvězdy (může někdo říkat jednu směnu?) Lou Teasdale nám tento víkend udělal na svém Instagramu plíživý vrchol.

Zveřejněním snímku jejího modelu BFF a pastelových vlasů Muse Gruzie - May Jagger, Teasdale přidal titul "Gruzínská tvář" předtím, než skončil ne-tak-jemné #bleachmakeup.

Naše odhady nám říkají, že nová linie BLEACH London by mohla být příchodem.

Když pracujeme s pohmožděným kouřovým okem a matnými růžovými rty, jestli je Jaggerův make-up pro někoho, čeká se, můžeme očekávat jednu skvělou kolekci.

Georgias čelí 😍 #bleachmakeup

Příspěvek sdílený společností Lou Teasdale (@louteasdale)

Pokud se budeme zabývat malým vyšetřením společnosti ELLE, domníváme se, že bychom mohli objevit další podivné náhledy nadcházející linky make-up na vlastním účtu Instagram.

Zveřejněním jiného vzhledu oči tupého a doutnajícího bobulího rtu (to je ombre, které jsme špehovali?) Teasdale v ten samý den, Jagger nepoužíval hashtag, ale zdá se, že je to nápad náhodné náhodou ...

@louteasdale make-up ❤️ nové vlasy by @alexbrownsell

Příspěvek, který sdílí Gruzie May Jagger (@ georgiamayjagger)

Vykopáváme hlouběji, ukazuje se, že Lou nám skutečně dal před hlavou v make-upu obrovskou šanci před 8 týdny.

Označení "bezvýrazného broskevního rtu", které je označeno jako samo o sobě, by mohlo znamenat, že Teasdale před dvěma měsíci odhalila část sbírky?

Čas pro některé humorné matematiky:

Naše no.1 hair duo inspo Instagram + letošní nejžhavější make-up odstín = příliš mnoho humbuk.

Nešťastná broskvina 🍑 lip 🍑 @bleachlondon #bleachmakeup 👀

Příspěvek sdílený společností Lou Teasdale (@louteasdale)

Není to překvapující, že Teasdale rozšiřuje své úspěšné vlasy na make-up. Řekl ELLE v loňském roce své sloupce Beauty Extremist:

"Vždycky jsem byl trochu podvratný se svými výrobky na make-up; zamumlal je; používá je někde netradiční, možná nečekané. Sotva si mohu říkat krásu extrémisty, když hraji podle pravidel a držím rtěnku na rty a oční stín pro oči, že? Začínám krásu revoluce a můj manifest se zabývá používáním výrobku kdekoli jiný než kde je určen k nošení. "

Zatímco nemáme mnoho informací o tom, co bude obsahovat make-up linka, slyšíme veganské vzorce a ekologicky šetrné balení.

A pokud je Teasdaleho pravidlo, které přerušuje pravidla, je něco, čeho byste museli projít, očekávejte, že se produkty s více úkoly v bláznivých odstínech. YAS.

Add Comment

+ 11 = 12